Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

setunia ---> nie wiedziałem, że się tak o mnie martwisz :) ale nie krzyw się już tak 😘 Kurierem dojdzie, albo transportem własnym - też dojdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilbiciel moze to byc jakas kozuklka ...:Dniekoniecznie komplet bielizny:P no juz nie bede sie krzywic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ to ja tez poprosze cos w tym...stylu;) Seti....wszystko jest mnej wazne od Was:) miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ---> ok, ale i oszczędzać nie zamierzam :) Poza tym taka okazja jest tylko raz w roku ;) lubiś ---> dla Ciebie też się coś znajdzie, tylko znów będzie kłopot z rozmiarami :p Odtajnijcie w końcu te informacje, bo nici będą z prezentów :p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...na topie mam podac ile mierze...waze...ile mam tu i ówdzie?;) no..i pozostaje jeszcze kwestia ...koloru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze spacrku, 9stopni na plusie u mnie:D teraz zjem se pomidorowa ze swiderkami:classic_cool: a pozniej zrobie pizze, bo od piatku mam na nia ochote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mimo,ze na zwolnieniu..to raport musialam napisac;) wlasnie skonczylam..i wyslalam:classic_cool: u mnie mglisto...jakies 5 st...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś ---> jeśli się wstydzisz na topie :p to może być na priv :D I właśnie, co z kolorami? Czerwone, czarne? Czy może zielone w białe groszki? :p:D Znowu mam zagwózdke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to byc "zagwozdk"":o ja bym chciala hmm,,, zalezy od przeznaczeia;) ale czarna raczej, w czerwonym mi nie za bardzo do twarzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o KOLORY i WYMIARYYYYYYYY CHODZIIIII!!!! Jak mam coś kupić, jak nic nie wiem? :o Będziecie żałowały! Mówie Wam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ielbiciel ale to juz prawie jutro jest:( o w koncu co wolisz kupic komplet bielizny czy jakas seksowna koszulke??:classic_cool: a klor moze byc taki jak Tobie sie podoba:P ewentualnie se wymienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis Asiulki cay dzien nie ma:( Wielbiciel nie weisz dlaczego Asi nie ma??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ---> no prawie jutro, 2 h zostały :o Wolę komplecik i koszulkę :classic_cool: Natomiast kolor taki jak Tobie się podoba, ja w końcu oglądać nie będę, bo speniałaś :p:D:D Asiulka ---> tylko? aha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiebiciel to w ogole Ci sie to oplaci skoro masz mnie w tym nie zobaczyc??:D;) Asiulka to gdzie bylas jak Ciebie nie bylo??:) Wielbiciel na pewno tez sie martwil!!Tylko aceci nie potrafia tak uzewnetrzniac swoich uczuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->caly czas z Wami...no prawie caly czas;-)) Wybacz,ze nic nie pisalam,ale zle mi dzis od samego rana....poprawie sie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego zle?? mi tez osatn io nie za dobrze z tym ze mam bardziej napady zlosci niz smutku:D po prostu za nerwowa jestem i latwo sie wkurzam:D ale juz wole taki stan od tego dolka tyle , ze czasem ktos oberwie niepotrzebnie i pozniej to mi glupio:o Wielbiciel okej jestes wzjatkiem jesli o te uczucia chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->tak ,jeszcze bylam:D,ale jak zwykle cos nie tak zrobilysmy(w jednym worku na smieci ,w ktorym ma byc tylko folia -trafilo sie pudelko po biszkoptach ...no i dym )wiec wszystkie smieci dzis segregowalam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×