Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

hej🖐️ wstalam ...ale sie klade ponownie😴 milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tylko troche spadło...ale mrozik trzyma;) czekam na placuszki ziemniaczane:classic_cool: i nie moge sie doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️w koncu udalo mi sie polaczyc z netem:D U mnie tez zimno,ale sniegu nie ma.....szkoda. Setunia--->jak sie dzis czujesz?:-)) Herbate pije z sokiem malinowym;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->w dzien to ladnie ,ostatnio 15 a plusie ,ale wieczory i tanki...brrrr:O Ale juz niedlugo wiosna ,wiosna ....cieplejszy wieje wiatr....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ U mnie dzis piekne slonce i mroz:-)) Udanej niedzieli Kochani;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->od dzis w kazda niedziele bede sie obijac:classic_cool: A co dobrego kupiles? Kawe pije i ciacho jem....gruba bede:O,moze w koncu cycki mi urosna:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> coś się w pracy pozmieniało? Kupiłem fajki, kilka pączków i butelkę wina, do której zaraz się dobiorę ;):classic_cool: Jakieś kompleksy? Przecież masz idealne piersi 😘 :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->a no pozmienalo.zaproponowalysmy szefowi(bo biadolil,ze jaki on biedny),aby niedziele zrobil nam wolne ,a na nasze miejsce wskoczyl jego syn...i sie zgodzil:-)) P.S jakie tam idealne rozmiary:O w cyckach za malo w biodrach za duzo:D Ja tez dzis mialam winko,tyle ,ze do obiadu:-)) I przestan palic....na zdrowie Ci wyjdzie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> tzn. już teraz tak nie marudzi?? Więc... niemal idealne(?) :D Niewdzięcznico :p ciesz się z tego co masz ;) Palę, bo lubię, a umrzeć na coś trzeba przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->marudzi i to jeszcze jak....no nie dogodzisz:D p.s wiec powiedzmy,ze prawie idealne ;-)):D,zawsze moglo byc gorzej:-)) Moze ja tez zaczne palic.....moze to mnie bedzie odprezac;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> to prawdziwa maruda :o może żonka go nie zadowala i dlatego taki jest ;) PRAWIE IDEALNE - o widzisz, tak znacznie lepiej :)😘 Hm, a coś mi się obiło o uszy, że już zaczęłaś popalać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->gosc jest 6 lat po rozwodzie:D Hmm kiedys palilam,ale krotko i czasami zapale ...sporadycznie ,tak do piwa i jak mnie nosi:D,ale od kilku lat nie kupuje fajek:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> o, to może tłumaczyć jego wieczne marudzenie, jak i telefony późnymi wieczorami :D;) Czyli jednak :p a mi każesz rzucać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->wiesz facet jeszcze w sile wieku:P Ale telefonow od jakiesgos czasu juz nie mam....spie spokojnie ;-)) p.s.ale na dzien dzisiejszy nie pale ....i pewnie tak juz zostanie ,wiec i Ciebie namawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->czasami dobrze tak sobie odpoczac...ale nie za dlugo;-)) A TY co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> nic konstruktywnego niestety ;) chyba się wezmę za papierkową robotę, nie można w końcu całego dnia przebimbać ;) a gdzie Lubiś i Setka? przepadły z kredensem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo,a mialam Ci troche przeszkodzic:P to milej pracy;-)) Setke i Lubis--->widzialam tylko na gg Lanie jutro ich czeka:P;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×