Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

dzien dobry:)🖐️ jaki piekny sloneczny poranek:) juz dawno nie czulam sie tak :classic_cool: na ciele i duchu:classic_cool: milego dnia 👄 mam do zalatwienia sprawe urzedowa.... do potem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis tez ziab:Oi mglisto I troche brzusio mnie boli:-(( Dzien zapowiada sie nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja siedze
i czytam gazetę.ukazały się życzenia które wysłałam dla moich rodzicw i mojego chłopaka.a tak pozatym to w pracy jestem i mi się cholernie nudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->nie moge😭,przynajmniej 4 godziny przed rozpoczeciem pracy musialabym zadzwonic ,ze nie moge przyjsc...juz po czasie .Wypije jakies ziolka;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asiulka❤️ moja kolacja przy swiecach na jutro przelozona;) osobisty na week przyjezdza;) teraz musze sie zadowolic jego fotka...i głosem...mrrrrrrrrrrrrr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tja Ze mna na czele:P ide se d wanny a pozniej jakies filmidlo obejrze troche sie czuje nieteges jakos:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kąpiel w wannie moze byc bardzoooo...romantyczna;) a gdzie te prezenty od Wielbiciela?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ale nie samotna:P siulka szkoda:( Wielbiciel pewnie te prezenty dla nas oddal jakiejs walentynce:classic_cool: i teraz se oglada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumy
połozyłam syneczka spac,wykapalam sie a teraz relaksuje sie przy komputerze i kawce:-) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumy kawka o tej porze??:) moze lepsza ylaby herbatka:) a ja se mieszam lakiery:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel tez sie zle czulam ale mi juz nieco lepiej;) no to wez aspirynke i pod klderke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×