Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

no ladna pioseneczka znam ja nie wiedzialam , ze wielbiciel takie lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac ak:) ale ja dzis nie mam nastroju na takie kawalki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->po Walentynkach jest i nie masz nastroju? pewnie jakis facet nawalil co?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o walentynki:o;O to kicha i kicz ani o facetow moze troche , bo to ja nawalam chce byc sama !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setka--->dzis chcesz byc sama,bo cos nie poszlo tak jak chcialas-bywa,ale zmienisz zdanie ,moze nie jutro ,nie za tydzien ...ale zmienisz.To ,ze na chwile obecna nie jest tak jak ma byc ,nie znaczy ,ze zawsze tak bedzie . Wszyscy \"kogos\" potrzebujemy i czesto sobie wmawiamy,ze jest inaczej ,ze samej/mu bedzie mi lepiej,ale to nie prawda. I uszy do gory....bo wszystko jeszcze przed Toba:-))🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , ze kiedys zmienie ale dzis przy nim zostane:o nie chce mi se pisac juz o tym bo tylko sie zdoluje:P dzieki Asiu za wsparcie🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci 🖐️ setunia ---> lubi, ale tak okazyjnie ;) Asiulka ---> heh romantyczny... no jakoś nie bardzo, może troszkę i rzadko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->dobrze,ze przynajmniej troszeczke ;-)) A jak dzis zdrowie? Kisiel jem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)🖐️ czwarata.... Seti🌻 upieklam szarlotke..i delektuje sie jej zapachem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisia dzieki, dzieki:)🌻 juz m lepiej nieco szarlotka pewnie pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...pyszna;) zjadlam kawalek...jeszcze ciepla.....mhmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis nic nie upieklam:o Asiulka czekoladowego tez ym zjadla:) Lubis ciepla jest najlepsza i pozniej nastepnego dnia jak dla mnie;) Wielbiciel jak tam zab i ogolne samopoczucie?? ja pije piwo:P juro do szkoly:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena****26
piję zieloną herbatę, jem jogurt. zaraz będę kąpać synka ( u mnie jest godzina 21.03)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu pisze z wysp szczescia i dobrobytu , pozdrawiamy:) Wielbiciel Tobie takie wolne sie nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu mam troche czasu dla siebie:-)) Pije herbate i dzwonie do pl. Niedziele tez mam wolna:D Wielbicielu--->ciesze sie ,ze juz Ci lepiej:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->bardzo,a i dziwnych klientow tez mialam i telefon nie przestawal dzwonic:O Ale juz sie relaksuje;-)) A TY co byczysz sie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×