Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość trenuję mięśnie pośladków
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam ponawiam
a ja własnie sie zbieram z pracy do domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->bo mialam miec juz wszystkie niedziele wolne ,a dzis sie dowiedzialam,ze jeszcze musze na dwie przyjsc😭 To niesprawiedliwe😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->no ba,pewnie ze dramat:D od pon.do niedzieli bez dnia wolnego-masakra,ale za to podwyzke dostalam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->nie jest zle,praca ok ,kasa tez ,tylko szef patafian,ale cos za cos;-)) Chyba urlop wezme ;-)):D A jak tam u Ciebie z samopoczuciem?lepiej dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Setunia chyba cos o paczce napisala....:P Generalne sprzatanie w kuchni zrobilam,caly dom przez to na cytrynowo pachnie:O cos mi sie chce dobrego;-)) 🖐️chlopak👄;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->no wlasciwie to nie wiem co mi sie chce...chyba pachnaca kapiel sobie zrobie (i wino ze soba zabiore);-)) Czemu rachunki przychodza zawsze w najmniej oczekwianym momecnie😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
siedze przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->👄 zla jestem ,ale to nic nowego:D osiwieje z tych nerwow;-) chyba detox sobie dzis zrobie:D A jak tam u Ciebie?gra wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba miało być \"m n s\" - Moda na sukces :p Setunia, Tobie musi się baaardzo nudzić :o:p Asiu ---> co się znów urodziło? Oprócz niedziel dołożyli Ci jeszcze godzin w tyg.? ;) a mnie gardło boli, siedzę w szaliku i popijam herbatkę z miodem; przed chwilą był tu jeszcze słuszny kawałek sernika z brzoskwiniami, ale już go nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×