Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

na Bałtyku zapowiadaja sztorm...uwielbiam taka pogode,kiedy wiatr głowe urywa:classic_cool: Wielbiciel...👄 u mnie pada...ale mało zauwazam co sie wokol dzieje...tzw.obowiązki;-) miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz...na @ mam 16 powiadomien o nowych postach na topiku na ktory nawet nie zajrzalam:o ktos sobie jaja robi czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..Seti..nie ta dyskusja nawet...nie ten dzial...nigdy mnie tam nie bylo:D zglosilam na Redakcyjny... uciekam do domu;-)🖐️ do potem... ps..jestem glodna jak wilk...Seti...cos mi sie dzisiaj z pierogami łaczysz..mniaaammmmm;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis pozno cos dzis do dmu idziesz chyba pewnie w pracy tylko banana zjadlas:P pierogow na serio dzis nie mam to pedz d domku cos zjesc i w ogole🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasjsadjklda
myśle o pewnym chłopaku i zagłuszam burczenie w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🖐️ Wielbicielu...szczegółów jestem głodna;-) w ogóle jestem głodna..takie spotkanie za spotkaniem strasznie mnie wyczerpuje....mam ochotę na coś baaaaardzo słodkiego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas dzis gradowo bardzo i chyba z tej zmiany pogody glowa mnie boli:o siedze z maseczka na buzi,ale szczypie mnie cos strasznie :D Gdzie jestescie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunka6
usilnie szukam forum żeby pogadac o alkoholizmie mego 26 letniego syna.Czy ktoś może mi pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×