Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość ...........kotka
obudzilam sie leze,czytam i mam ochote na kawe ;-) o moje kochanie sie budzi wstretna pogoda az sie wstac nie chce :-) oj musze konczyc bo podczas tego co zaraz bedziemy robic pisac sie nieda :-) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️,dobry ,bo sloneczny. do pracy sie szykuje,caly tydz.na pierwsza zmiane ...i dobrze. lubis--->tu to ciagle ferie maja ,na swieta kolejne ,a pozniej luty ,co 6 tyg srednio po tydzien lub dwa wolnego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiedy wiedze zdobywaja?:D nalesniki z malinami ...zapiekane ...na obiad szykuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pracy juz wrocilam,dobrze konczyc tak wczesnie :-) lubis--->ale na poczet tych ferii to wakacji maja tylko 1 msc,ale fakt jest faktem wiedzy jakos nie zdobywaja:D Wielbicielu---->👄dziekuje u mnie nawet dobrze,nie mam czasu na nude;-)) a u Ciebie ?wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegladam kartki swiateczne...takie do samodzielnego wykonania krzyżykiem:)🖐️ czeka mnie pracowity listopad;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Caly dzien dzis wypelniony mialam od rana . praca,zakupy,tenis,a teraz odpoczywam,ale nie tak do konca,bo jablka pieczone robie z lodami;-)) jak zwykle na noc slodkosci mi sie chce;-) lubis--->moja znajoma tez zawsze kartki sama robi,na wszystkie okazje ,a ostatnio jakies pudelka na slub szkocki robila... podziwiam Ciebie i ja:-)🌼 odliczam dni do urlopu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msxdmd mm dsmds
ogladam czesia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczne hallo:)🖐️ podobno takie maja byc trzy dni...sloneczne;-) Asiulka...lubie wysylac kartki...i dostawc;-) kiedy ten urlop?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry oj dobry ,dobry;-))....aby taki do konca:-) u mnie cos dzis mglisto za oknem ,ale w miare cieplo. Lubis--->urlop mam od 18.12 i w tym dniu jade do Pl i wracam 3.01. w koncu rodzine po 20-tu msc zobacze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Asiu...to bedą w takim razie super!!! święta:):classic_cool: mrozna nocka byla...oszronione wszystko...brrrrrrrrrr ale co za widok:classic_cool: zjawiskowy...... nostalgiczyny ten weekend...na wspominki mnie wzielo od samego rana...a w sumie to i sen taki jakies wspominkowy miałam.... no nic...dalej do przodu trzeba;-) trzymajcie sie cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia:)🖐️ u mnie słonecznie...ale min 1;-) i wietrznie do tego..... zastanawiam sie jak małą ubrac...bo ze spaceru nie rezygnujemy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti ja nic nie chce mowic...ale Ty wsrod ludzi pracujesz...a po salatce z pora plus jajo na twardo to sie ma chuch.... :D palę w kominku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->moze setunia w odosobnienu pracuje;-) ja wlasnie tez robie krem z pora na jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×