Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka...jak apetyt dopisuje to nie jest tak żle;-)🖐️ podobno dzisiaj ma byc u mnie sloneczko...jeszcze nie widze bo nie wstalo...no i mgla dookola.... miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam forum, przegladam Fashion Magazine, slucham Marii Callas, kot melancholijnie spoglada w okno, pije kawe z olejkiem pichtowym. Ranek jak kazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ u mnie dzis deszczowo od rana. glowa ciagle boli:O galaretke jem i na herbate do kolegi sie wybieram:-) milego dnia Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez piję
kawkę, a śniadanko leży obok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka naruszka
dopiero sie obudzilam leze z gola dupa i mysle ze trzeba wstawac, isc po d prysznic i za naukeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ ja dzis wczesnie wstalam,tzn.obudzono mnie;-) do pracy sie zbieram. deszczowo ,ale cieplo. dawno po sniadaniu:-) milego ,slonecznego i udanego dnia Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obiecałam lubemu, że pójdę z jego drużyną świętować wygrany mecz, a tak zimno, że najlepiej została bym pod ciepłym kocykiem... do wiosny :classic_cool: ale lecę, jak chłop wzywa :P dobrego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czekam
na przyjaciolki ktore maja przyjsc z flaszka wódy i robimy melangee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:)🖐️ nie przestawilismy czasomierzy...:D no i wstalam o zwyklej porze... udanego swietowania dnia wolnego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chopok
odesrałem się i siedzę tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
czytam na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ slonecznie dzis u mnie. na tenisa jestem umowiona ,ale cos moj przeciwnik nie daje znaku zycia:O ciasto jem ...takie ciut pijane;-)) milej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udany dzis dzien byl...w sumie jeszcze sie nie skonczyl. tenis byl,koleznka byla... koktajl pije z ananasa,banana,mango ,gruszki,limetki i awokado+miod oczywiscie;-) uczyc sie mialam,ale ferie mam wiec chyba sobie daruje:-) Wielbicielu--->a Ty co taki w srodku dnia ziewajacy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Asiulka...przepyszny musi byc ten koktajl:classic_cool: no i ledwo szkola sie zaczela...a juz ferie...zyc nie umierac;-) podziwiam mgłe.... mam nadzieje ,ze nie bedzie padalo...tyle jeszcze lisci do uprzatniecia.... buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×