Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

tez lubie A-ha,mam kilka ich plyt,ale ostatnio Barry White jakos tak mi w ucho wpadl:-) koktajl pije:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upupuuuuu🖐️ zmienilam dzisiaj kola na zimowe:classic_cool: z małym dzieckiem taka operacja to prawdziwe wyzwanie;-) ale teraz przynajmniej najedzona spi mocno;-) a mamunia nura do merlina;-) trzymajcie sie ciepło👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, pije herbatke antystresowa:) I juz niedługo lece na spotkanko do kolezanki:)))) Mojej:)))) Asiulka co u Ciebie dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ W...a myslisz ,ze ktos to czyta?;-)...oprocz nas... mimo swieta praca w ogrodzie mnie czeka...sprzatania lisci konca nie widac.... a pogoda do bani...brrrrrrrrrr.... oby do swiat;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ u mnie nie dobry,bo deszczowy od kilku dni,a na dodatek dzis mloda jedzie na 3 dni na wycieczke -pierwsze nasze tak dlugie rozstanie😭 odliczam dni do urlopu. Wielbicielu--->nie badz taki tajemniczy....MOW!!!!:D;-) Lubis--->niegu jeszcze u Ciebie nie ma?:-) milego dnia Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu...snieg był ale się zmył;-) a 3 dni miną zanim sie obejrzysz;-) no i przyzwyvzajaj sie...bo takich 'wycieczek' bedzie coraz wiecej:D no ja sama nie wiem jak to bedzie ze mna w styczniu ...wrcama wtedy do pracy...echhhhhhhhh...a mała z babciami zostaje...juz mi sie chce plakac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu zagladam:) Lubis tylko nie zmoknij! Asiu w koncu kiedys musiala nasapic taka rozlonka to i tak tylko 3dni a co bedzie jak bedzie chciala jechac na jakis oboz,kolonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z pracy dzis sie urwalam;-) czekam na gosci:-) u mnie ciagle pada -juz 2-gi tydzien,a od wczoraj wieje ,ze glowy urywa;-) udanej soboty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj u orto...zachciało mi się miec super idealne zuby:D bosz...ale juz blizej niz dalej:D:p po pieknej sobocie i niedzieli nastał deszczowy poniedziałek... ale przynajmniej cieplo...:classic_cool:...jak na listopad;-) W...tyś nie czajnik...nie czaj sie ...ino pisz co i jak:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. dobry ,bo sloneczny w koncu:-)) do pracy sie zbieram....w dobrym dzis nastroju. odliczam dni do urlopu. milego dnia Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby mi dokuczaja...gryzc nie moge...masakra.... od wczoraj na budyniu jade.... oby do....dnia az zapomne ,ze je mam:D:p trzymajta sie cieplo...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafepytacz
setunia-> Co Cie tak wymeczylo w niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez jeszcze"siedze se w domu". czekam na kolezanke,a pozniej do pracy. wiatry u mnie straszne ...spac nie mozna w nocy:-) pozdrawiam Was serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafepytacz
Setuniu -> czyżby niewygodne pytanie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprasowane:classic_cool: u mnie tez wiało...ale juz przestało.... moze uda mi sie prasówke zrobic...calkiem pokazny stosik mam do przeczytania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×