Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nim wstanie dzień

gdzie w Warszawie robią wkładki ortopedyczne na zamówienie ?

Polecane posty

Gość gość
nie ma czegoś takiego jak mata "baropodoskopowa" - fachowa nazwa to: platforma BaroPodoMetryczna: baro -znaczy ciśnienie| podo - znaczy stopa metria - znaczy mierzenie a BAROPODOMETRIA to nauka zajmująca się analizą rozkładu sił nacisku stóp na podłoże to tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko tylko nie wkładki dobierane - jak już to robione na mierę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura i sranie w banie! Reklama na tym forum przechodzi już wszelkie granice byle tylko wyciągnąć chore kwoty za g*******e wkładki! Pseudofachowcy i złodzieje! Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładka wkładce nie równa. A reklamą tu powiedza to fakt. Choć w jednym z tych miejsc robiłam wkładki (robili nie dobierali) dla dziecka i jak narazie jest OK, czas pokaze za kilka mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie jestem umówiona na jutro do gabinetu ortopedycznego w Warszawie i mój syn będzie tam miał robione indywidualne wkładki do obuwia. Mam nadzieję, że jego sposób chodzenia się poprawi. Będzie miał komputerowe badanie stóp. Trochę się tym stresuję, czy wytrzyma grzecznie na badaniu, bo ma dopiero 5 lat i jest bardzo *****iwy. Od rana siedzę na internecie i szukam informacji. Jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji, to polecam przeczytać pewien wartościowy artykuł, który znalazłam. Tu podaję link http://ortopedycznie.pl/wkladki-ortopedyczne-dla-dzieci-gdzie-w-warszawie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam już 3 pary do różnych butów moja córka tak samo. Wszystkie były robione w salonie na tarchominie i nigdzie nie będziemy już chodzić. Pan, który tam pracuje mówi często więcej niż lekarze i potwierdza się to. Poszłam tam z polecenia i nie żałuję teraz sama wam polecam....badania i rozmowa są darmowe ( a to teraz rzadkie ) więc warto chociaż porozmawiać i ocenić. Podam od razu nr. do tego Pana 609 132 076 - niestety nie pamiętam nazwiska a firma nazywa się Ortopedica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość real
Ale SPAM i krypto auto reklama ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz1973
Wkładki ortopedyczne indywidualne wkładki dla pacjenta www.relax-med.pl - współpraca pomiędzy ośrodkami medycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za informacje od BiomechanikOrtoPodolog 2015.07.13 , dużo mi rozjaśniły temat wkładek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wkladki robione na rokosowskiej 1 lub koszykowa 78. Bardzo dobrze są wykonywane tak samo można z Panami porozmawiać i doradza co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko też miało zalecenie noszenia indywidualnych wkładek ortopedycznych. Poszliśmy na wizytę gdzie najpierw syn został zbadany przez pana Grzesiuka, później było badanie na podoskopie a na końcu badanie na platformie komputerowej. Dopiero po tech badaniach pan Michał zaczął dostosowywać wkładkę do potrzeb dziecka. Każdy z nas ma inną stopę i potrzebuje innej korekcji wkładek. Później włożyliśmy te wkładki do bucików i od tamtej pory syn chodzi cały czas we wkładkach. Plusem jest to, że wkładka została tak dopasowana, że pasuje do większości butów syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie najlepiej zrobią indywidualne wkładki dla nastolatka. Zależy mi na sprawdzonym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ortopedica na ul. Światowida. Gość jest lepszy od tych wszystkich ortopedów! Mnie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayei
Przyda się jeszcze namiar do dobrego ortopedy, który może w wielu sprawach pomóc. Ja korzystam z pomocy http://www.cmmarki.pl/lekarze-specjalisci/ortopeda/ gdy mam jakiś kłopot. Efekt jest taki, że po prostu ze mną wszystko w porządku. Co do tych wkładek to uważam, że dobry ortopeda powinien bez kłopotu wskazać takie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam wkładki dla syna na ulicy Kondratowicza 45 u pana Michała. Polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ba jakiej podstawie dobrał wkładki. Czy przeprowadzał wcześniej jakoeś badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Widzę że każdy ma swoją pracownię. Ja zrobiłam dla siebie i dla dziecka na Pozańskiej w Drajmed. mnie chodzi się bardzo dobrze a ortopeda stwierdził poprawę u dziecka. Myślę że ważne jest doświadczenie, wcześniej nosiłam formowane od ręki i myślę że słusznie ktoś wcześniej napisał że są to wkładki odzwierciedlające stopę a nie ortopedyczne. Nowych punktów otwiera się coraz więcej i każdy chce zarobić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo szukałam miejsca do zrobienia dobrych wkładek ortopedycznych. Chodziłam z jednego miejsca do drugiego i te wkładki nie były takie jak być powinny. Cały czas bolały nie nogi podczas biegania. Dopiero koleżanka poleciła mi Pana Michała Grzesiuka. Bez przekonania ale poszłam. Stwierdziłam że jest to ostatnie miejsce do którego idę. I to było bardzo dobre stwierdzenie:) Pan Michał zrobił mi takie wkładki, o jakie dokładnie chodziło. Ból stopniowo minął. Przed wykonaniem wkładek dokładnie mnie zbadał i dopiero na tej podstawie zrobił wkładki. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy miesiące temu zrobiłam sobie wkładki sportowe oraz ortopedyczne dla mojej nastoletniej córki ( niestety koślawi stopy) w klinice FootMedica w Warszawie. Są to moje kolejne wkładki, wcześniej wykonywałam je w innych miejscach. Wykonanie wkładek było poprzedzone szczegółowym badaniem komputerowym i manualnym stóp. Na podstawie tego badania dobrano nam wkładki i naniesiono potrzebne korekty. Dodatkowo spotkałyśmy się z przemiłą obsługą i fachową opieką. Wkładki sprawdzają się rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre wkładki bo biegania robią na Kondratowicza 45 w Warszawie. Sam tam robiłem a teraz moja dziewczyna idzie zrobić sobie takie specjalne do butów na obcasie. Te wkładki są dobrane do danych stóp a nie tak jak w sklepie dla każdego taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam płaskostopie poprzeczne i koślawość stóp. Po wielu próbach wkładkowych zrobiłem wkładki na poznańskiej 12 i jestem nareszcie zadowolony niż z tych wkładek robionych w 30 min które zajmują masę miejsca w bucie a są tylko odzwierciedleniem stopy. Nie są miękkie ale nareszcie trzymają stopę . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wkładki do biegania robiłem w poradni chorób stopy. gabinet z wkładkami mają na bródnie. Moim największym problemem były uciekające piety do środka. Wkładka teraz podpiera dobrze to miejsce i już nie czuje bólu podczas i po bieganiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem, zmuszona cały dzień chodzić w butach na obcasach - praca tego ode mnie wymaga. Ból stóp pod koniec dnia jest nie do wytrzymania. Czy są jakieś specjalne wkładki do butów na obcasie? Czy ktoś wie gdzie takie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najcieńsze wkładki do butów na wysokim obcasie, także szpilek robią na Ogrodowej 58 w FootMedica. Osobiście mam problem z haluksami i i chodząc w butach na wysokim obcasie ból był nie do zniesienia. Dotarłam tam z polecenia koleżanki i jestem bardzo z tych wkładek zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na internecie informacji o wkładkach 3D. Wpisz w google "WKŁADKI 3D". To są wkładki których grubość może wynosić 1mm i są to wkładki nagrodzone na targach Rehabilitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wkladki.radom.pl/ - polecam, robiłem już po raz kolejny wkładki dla siebie i przyznam, że jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładki 3d - jaki to bubel. już widać na samo oko. Czego to wy nie wymyslice żeby zarobić. I nagroda bla bla bla sami ją przydzielacie. pozycjonowanie macie dobre i tyle, reklamujcie sie gdzie indziej - w radomiu hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem takich komentarzy jak powyżej. Rozumiem, że Pan/ Pani powyżej jest specjalistom w dziedzinie biomechaniki oraz wkładek ortopedycznych i posiada wkładki robione w 3D i wie że to taki " bubel". Co do nagród widzę kto się pod nimi podpisał i nie sądzę aby jak to ktoś powiedział " sami ją przydzielacie". Jestem zadowolony więc polecam jak większość osób na tym forum. Jeżeli uważa Pan/ Pani iż to bubel proszę polecić lepsze chętnie się zapoznam z ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość-dziś ... czyżby konkurencja na odcisk nadepneła ??? Wysyliłam się i sprawdziłam kto zasiada w komisji podczas takich targów i widzę tam Panią Profesor Pana Doktora widzę Prezesów 4 Stowarzyszeń w tym Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji oraz Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii ... wiec jak rozumiem "Pani" zdaniem wyrobem wkładek 3D zajmują się te osoby ? Skoro pisze Pani że sami sobie takie nagrody przyznają... hmmm a ja myślałam że Oni zajmują się leczeniem pacjentów a nie produkcją wkładek... a teraz zupełnie poważnie to proponuję całej "konkurencji" oraz zainteresowanym pacjentom odrobinę poszukać w Google na zagranicznych stronach i poczytać o wkładkach projektowanych komputerowo w 3D... ale jak to mówią dobry produkt obroni się sam... ja tam jestem zadowolona a robiłam wkładki właśnie frezowane ale wcale nie w Radomiu a w innym mieście ale z tego co wiem to właśnje Firma z Radomia dostarczyła sprzet zarówno diagnostyczny jak i samą maszynę do wkładek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wkładki ortopedyczne kupiłam w sklepie ze sprzętem medycznym, którego ofertę znajdziesz pod adresem www.sklepmedyczny24.eu. Oferta obejmuje różne modele więc bez problemu dopasujesz odpowiednią do swoich potrzeb! Ceny mają konkurencyjne a zamówienia są bardzo szybko realizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×