Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nim wstanie dzień

gdzie w Warszawie robią wkładki ortopedyczne na zamówienie ?

Polecane posty

Gość Trinaxaha
dobre wkładki do zamówienia przez sklep internetowy www.sklep.footmate.pl ,duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci że ja na zamówienie miałam 2 razy robione. Fakt jest to ulga dla stóp i stawów, minus taki że nie do każdych butów możesz je przerzucić. Zobacz sobie stepforward. W Warszawie mają gdzieś swoją siedzibę, gdzie dokładnie nie wiem, ja na targach spotkałam ich przedstawiciela i później telefonicznie zamawiałam na podstawie odcisku który tam zrobiłam. Początkowo dziwnie się do nich przyzwyczaić, raczej długie używanie nie jest wskazane. Ale później już jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze wkładki ortopedyczne termoplastyczne w Warszawie robi https://formthotics.waw.pl same gwiazdy sportu, w poczekalni koszulki z reprezentacji, widac ,że oni sie znają na robocie 2 tyg sie czeka na wizyte ale wartp !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alala00
Moja znajoma kupowała wkładki w http://ortogenic.pl i sobie chwali. Podobno wygodne i dobrej jakości. Warto może rzucić okiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przstańcie o sobie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
formotics wkładki w 30min żart bez pomiarów. czysta franczyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonała wiedza i super wkładki robi Pan Rafał Kaproń z FizjoSanat ul Mazowiecka 11/9, a co najważniejsze są tam wizyty kontrolne. Moje dziecko pan Rafał wyprostował w 3 miesiące. Polecam, doskonały fizjoterapeuta i fachowiec od wkładek. www.fizjosanat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanutaLiszek
Trafiłam na miejsce https://www.fizjosanat.pl/ i bardzo sobie chwale. Idealnie dobrano mi wkładki, cena przystępna. Miała straszne problemy z stopami i kolanami.. używałam różnych maści, kremów i przeróżnych sposobów domowych i dopiero tutaj po konsultacji z fizjoterapeutą okazało się, że indywidulane wkładki ortopedyczne to lekarstwo na mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba stacjonarnie bo trzeba zrobić pomiar stopy, że tak to określę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titania33
Dokładnie tak. Ja miałam dobierane wkładki w poradni stopy na ul. Kondratowicza przez panią Kaję Lewczuk. Musiał być wywiad, badanie stóp takie normalne, potem na podoskopie i komputerowo i dopiero na tej podstawie zostały mi dobrane wkładki więc zamawianie online mija się z celem, bo nie ma możliwości zrobienia dokładnych badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewodnik

Poradnia Wolska przy ul. Wolskiej 68/72. Bardzo dobry ortopodolog wykonuje kompleksowe badanie, również z wykorzystaniem urządzeń komputerowych. Ceny przystępne, jak za władki  indywidualnie przygotowane. Jedyna trudność to konieczność odbycia  dwóch wizyt po ok. 30 min. każda. Na drugiej wizycie jest jeszcze precyzyjne dopasowanie i wychodzi się z wkładkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na Światowida,dzielnica Białołęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×