Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atoci

Jak poznac ze sie podobam kobiecie?

Polecane posty

Gość atoci

No wlasnie jak to jest? Skad to wiedziec skoro one pierwsze raczej sie nie odzywają?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjuti
kobiety często udają niedostępne bo to podobno was kręci :D ale jeśli zapraszasz ją któryś raz z rzędu na kawę a ona się zgadza, jeśli podczas rozmowy muska twojej dłoni czy ramienia, poprawia sobie włoski, jeśli się uśmiecha na twój widok, jeśli zaprasza cię do siebie na herbatkę, jeśli nie ociąga się ze spotkaniem się z tobą i nie przekłada spotkań to pewnie się jej podobasz :) ale niektóre cholery potrafią fajnie udawać (sama też czasami tak robię :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfred skalski
o raaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyyy to ja straciłem w takim razie super kobietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atoci
Uśmiecha sie do mnie raczej wiekszosc kobiet, tych ktore znam;) A jak chce ze mna isc na kawe to chyba oczywiste ze jej sie podobam.. Sam bym nie wpadl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazaczka
Patrzy na Ciebie (ale często odwraca wzrok jak Ty na nią zerkasz) - szczególnie spogląda w oczy, dotyka włosów (poprawia je nawet nieświadomie) i takie inne kobiece dyrdymały... Chociaż zwykle udaje że jej nie interesujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×