Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

mój facet do mnie nie pasuje,jest nudny,a boję się z nim rozstać

Polecane posty

Gość taki jeden facet27
Też kiedyś miałem rozrywkową babę ,ale kopnąłem ją w dupę po tym jak ja leżałem chory cały tydzień ,a ona sobie wyjechała do kolegi bo ją zaprosił ...No ludzie kochani ...cieszę teraz ,że w miarę szybko okazało się jaka ona jest naprawdę . :) .. A teraz wiosna idzie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman Dmowski
Ten jej facet jest dla niej po prostu za inteligentny. Imprezowiczki sie powinny wiazac z imprezowiczami, a nie zawraca glowe inteligentnym. Olewać takie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Ci coś w nim nie pasuje, to po co z nim jesteś??? Musisz wiedzieć, że na świecie nie ma ideałów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
Co do autorki to owszem jak cie to męczy to go zostaw nic na siłę . Sama musisz wiedzieć co ci do szczęścia jest potrzebne i czy będziesz z nim szczesliwa przez kolejne 10 lat czy nie jak nie to odejdź proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam...
Mam ciekawego faceta, z którym nigdy się nie nudzę, nawet jak zwyczajnie siedzimy razem. Samo jego towarzystwo już jest czymś wyjątkowym. On ma dużo pomysłów, ja czasem też, jednak jestem dużo mniej energiczna od niego, bo leczę się na depresję. Dopełniamy się, ja mu daję spokój, a on mi energię, której mi potrzeba. Nie wiem tylko, czy może to ja mogę mieć wg niego za mało energii. Przy nim na pewno mam więcej chęci do działania, lecz nie wiem czy kiedyś mu to nie będzie przeszkadzało. Cóż, wie, że nie jestem zdrowa i nie jestem idealna, ale i tak mówi, że dla niego jestem jedyna. Nie ma ludzi idealnych. Czasem wolałabym nawet robić mniej, bo on ma zawsze jakieś plany. Jednak imprezowiczem nie jest i nie chciałabym takiego. Znam takich kolesi, to nie można im w ogóle ufać, chodzą na imprezy, żeby się lansować i zarywać laski, chcą sobie podotykać. Zawiodłam się na niejednym kumplu, który rzucał komplementami, jak się okazało, nie tylko do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdjhwf
ja pierdole... jak bardzo trzeba być popierdolonym aby odpisywać na temat, który powstał w roku 2007 ? ludzie kurwa, ogarnijcie sie pajace jebane.. pomijam fakt, że na sto% to była prowokacja, widać, że pisał to jakiś gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morda, nie odzywaj sie
a ja mam---. mam pytanie, jak spedzacie czas?ostatnio sobie myslalam, jak mozna spedzac zas inaczej, nawet z kolezankami, poza imprezowaniem i siedzeniem w pubie, bo to u nas przewaza. pub mnie nudzi, a imprezy od czasu do czasu sa dobre, nie co tydzien. no i wlasnie, chcialabym porobic cos innego, ale sama nie wychodze z zadna ciekawa propozycja, bo mi takowych brak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokootka
ja też mam problem z nudą. Facet nic tylko by siedzial w domu zamowił pizze o ogladal filmy ;// Nawet na głupi spacer nie moge go wyciagnać . I nie chodzi tu o SPONSORING (jak pisały os wyżej) bo nie raz ja (kobieta) wyciagam go gdzies i zaplace za np kino czy cos innego.. z jego strony nie wychodzi NIC .. zadnej propozycji, nic dla nas nie zorganizuje. Najgorsze w tym jest, że napisze kolega i rzuca wszystko i leci z zapalem, albo ich zaprasza i wychodzi a jeśli chodzi o nas to nic kompletnie ZERO. Jeśli idziemy na spacer to tylko "dzieki" temu ze od tygodni truje mu dupe ze moze procz siedziec w domu poszlibysmy na spacer. A specer nie wymaga kasy i specjalnytch miejsc .. wystarczy tylko poświęcić troche czasu ;/ Wkurza mnie to strasznie ;// że przychodzi mu to z takim trudem .. a jak zwróce mu uwagę to jeszcze ma do mnie pretensje! Nie wymagam chyba wiele? Nie chce zebysmy chodzi do drogich restauracji, na imprezy itp .. on kompletnie w nic sie nie angazuje .. ciagle tylko chodzi i powtarza ale ja Cie kocham, kocham Cie wiesz? najbardziej na swiecie ..a nic nie robi.. nie widze tego wogole .. a kocham go bardzo i staram sie go zrozumiec ale juz czasem nei mam sily ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy jestem ciekawa swoich spraw uczuciowych kontaktuję się z wróżbitą Paulusem (wrozbitapaulus.pl), jak dotychczas wszystkie jego wróżby w stosunku do mnie się sprawdzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×