Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

jasne ze nie nici ale jednak codziennie teoretucznie powinno sie jesc co najmniej piec porcji warzyw i owocow zeby byc zdrowym malo kto tego przestrzega ale jednak codziennie przynajmniej jedna porcja warzyw to mus i podstawa, ziemniaki sie nie licza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaa
a jakie ćwiczenia na codzień wykonujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaa
a co zrobic żeby nie odkwierał głod,m.in w szkole..głodna jestem co godzinę..i burczy mi w brzucholuuu..eHHH POMOCY ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalaa--------------> jak przeczytasz mój post z rana to tam podałam linki do fajnych i sprawdzonych przeze mnie ćwiczeń. Ja ćwiczę 2 razy dziennie rano 6 Weidera + ćwiczenia na nogi , pupę i biodra + ćwiczenia na talię osy(razem 1 godzinka) wieczorem ćwiczenia rozciągające + skakanka+ 3-4 razy w tygodniu pilates na mięśnie brzucha i ćwiczenia na nogi, biodra i pupę. Wszystkie linki podałam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaa
doskwierał głod* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaa
oki dziekuje Ci :) własnie czytam 4 stronke :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz aniloku miec niezly problem ze znalezieniem czegos innego niz panierowany baton mars...(pprzysmak w edynburgu, nie wiem jak w londynie) to zgadnij gdzie ja mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalaa-----------> ja jem śniadanie, potem przekąska około11-12, obiad około 14-15, przekąska około 17-18 albo bez przekąski i kolacja około 19. Jak będziesz jadła regularnie to nie będziesz głodna a na początku za każdym razem jak byś zjadła coś pomiędzy to napij sie wody lub zjedz jabłko. Po tygodniu już będzie O.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate moss------------> właściwie to już nie, może na początku tak było, teraz uważam że tutaj jest większy wybór warzyw, owoców i dietetycznych rzeczy niż w Polsce trzeba tylko poszukać no i jest dużo ekologicznych rzeczy, które w Polsce trudno znaleźć a jak już są to takie mają ceny że ho ho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie w londynie musi byc mase sklepow ze zdrowa zywnosia a zgadujesz gdzie mieszkam ja? latwo po tym co pisalam o tym jak sie tu je..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie.. w edynburgu mieszkalam przez dwa miesiace kilka lat temu... myslalam ze moze przypominasz sobie co pisalam o warzywach, wodzie, porach posilkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym ze wszyscy sa szczupli, zdrowo sie odzywiaja i krzywo na ciebie patrza jak idziesz po ulicy z hamburgerem albo ciastkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez 666
Czesc wszystkim jestem juz w domku. Do kawy i kromki chleba z pasztetem dopisuje druga kawe bez cukru, banan i sam makaron rosol odlalam. a, ze wstaje tak wczesnie musze sie troche przespac no mam nadzieje ze do rana bez jedzenia tylko woda. Dwa lata wstecz jak czulam ze troche przytylam to wypilam caly sloik oleku rycynowego teraz to nawet na mnie nie dziala mam brzuch i urosly mi piersi w wieku 38 lat dostalam cycka !!! maz sie smieje a ja zalamana. Ale faktem jest ze w Anglii o przytycie nie trudno . pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francja? Spędziłam tam miesiąc na wakacjach i wróciłam z dodatkowymi 6cioma kilogramami ... Przecież tam są same bagietki i sery ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba wiedziec kiedy i jak te bagietki i sery jesc a tego kazdy francuz uczy sie juz w kolysce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to co light itd moze byc zwodnicze zlota zasada francuska jedz to co lubisz ale z najwyzszej polki i z pelnia smaku... np malutki kawalek bardzo tlustego i bardzo aromatycznego sera zamiast pol kilograma sera light bez smaku, kawalek najprawdziwszej czekolady zamiast batonika itd ja na przyklad jak jest jakas okazja, np jem w restauracji to ZAWSZE biore deser bo wiem ze robia mi te desery taka ochote ze jak nie zamowie to potem po wyjsciu z restauracji pojde do sklepu po czekolade itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem----------------. ja przerzuciłam sie na sojowe light ma bardzo mało tłuszczu i prawie wcale węglowodanów, których w normalnym mleku nawet 0% jest tyle samo co w tłustym. Może nie smakuje super ale idzie sie przyzwyczaić szczególnie jak używa się do kawy lub rano do płatków ze słodzikiem. Polecam spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mnie tu strasznie zdziwilo jak przyjechalam to ze te zasady zywieniowe, a szczegolnie pory posilkow sa tu takie wazne male dzieci sa przyzwyczajane od malego do prawidlowego jedzenia np nie ma szkolnych sklepikow gdzie mozesz sobie kupic batona co przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właśnie zjadłam obiadek chudy schabik z warzywami zapiekany w sosie z pełnoziarnistej musztardy i chili do tego szklanka wody i 4 suszone śliwki nadeserek i trawienie. niestety mój chłopak siedział na przeciwko wcinając tłuczone ziemniaczki, kotlecik mielony i kolesława, popijając sokiem pomarańczowym a na deserek ciasto czekoladowe, które wczoraj zrobiłam jaka niesprawiedliwość :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby dobrze ze mam dobre wzory ale jak wazylam 60 kilo to ludzie brali mnie za grubasa a przeciez w polsce to calkiem nawet normalne... fakt ze to pomaga sie nie zapuscic bo w wielkiej brytanii czy niemczech to i tak my polki jestesmy najladniejsze i najszczuplejsze ale z drugiej strony nie lubie jak mi ludzie mowia z politowaniem \"ty to potrafisz zjesc \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie tłuszczów szczególnie zwierzęcych, ogólnie zła dieta i brak ruchu może powodować tzw otyłość metaboliczną tzn, że nawet bardzo szczupłe osoby, które nieodpowiednio sie odżywiają mogą mieć mnóstwo tłuszczu, który nie zalega pod skórą, a na około organów takich jak serce, płuca czy nerki i może prowadzić do wielu chorób. Dlatego zaleca sie spożywanie produktów o niskiej zawartości tłuszczy a nie tylko dlatego żeby być szczupłym. Dla zainteresowanych przesyłam linka z pewnym artykułem nie jest zbyt rozbudowany ale można poszperać i poczytać więcej http://www.mediweb.pl/nutrition/wyswietl.php?id=1248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×