Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Gość super zgrabna
jakbyście wcześniej tyle nie żarły i nie siedziały przed kompem zamiast ćwiczyć to byście takie tłuste nie były.Ale tak przynajmniej jest sie z kogo pośmiać i samoocena zaraz jeszcze wyższa jak czytam takie wymiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super zgrabna--->Chocbyś nawet była zgrabna to rozumem to ty niegrzeszysz:P A my jestesmy i mądre, a zapewne zaniedługo zgrabne. Tobie natomiast rozumu i mądrości nie przybędzie!!! Taka o to różnica!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super zgrabna to podaj te swoje super wymiary lol pewnie zaraz je wymyslisz ha ha ha no i skoro musisz sobie podnosić samoocene to chyba nie do konca taka zgrabna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super zgrabna-------------> super wymiary to każdy może mieć na forum ciekawa jestem jakie są te super wymiary a co do twojej inteligencji to zgadzam sie z wcześniejszymi wypowiedziami bo zazwyczaj wyśmiewają się osoby które same maja jakieś kompleksy! Jeszcze jedna raza___ załóż sobie własne forum tylko dla super zgrabnych z małym móżdżkiem! A my nie super zgrabne będziemy trzymać sie razem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super zgrabna
Wszystkie grube baby z celulitem zazdroszczą takim jak! Ja mam 1.74 wzrostu i ważę 50 kg w pasie mam 62 cm w biodrach 80 i 85 w biuście a jak idę w kostiumie to wszyscy sie ślinią na mój widok. Dobra rada dla grubasów nie zakładajcie bikini bo to wstrętnie wyglądają jak wam się dupsko i uda trzęsą jak galareta siedźcie lepiej w domu i wcinajcie pączki a mini i bikini zostawcie takim jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej! ja się dołaczam, widzę że Delicious tu też jest :> (jak tam dieta warzywkowa? :) ) super zgrabna niech spada, zresztą ciekawe że potrzebuje sobie jeszcze bardziej samoocenę podnosić ;) a poglądy ma jak typowa Polka kartoflana :P ja jej nie zazdroszczę bo ma BMI 17, czyli poniżej normy, hehe, osteoporoza się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super zgrabna
zazdrośnice zazdrośnice bo ja mogę mieć każdego faceta a wy jak już jakiegoś ślepego złapiecie to musicie go nieźle pilnować żeby wam rogów nie doprawiał z takimi jak ja. To tak jak porównywać mercedesa z maluchem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no masz racje ty to pewnie jesteś jak mercedes taki co w Niemczech na taksówce jeździł z przekręconym licznikiem ! Pamiętaj, że faceci chodzą do łóżka z takimi jak ty ale kochają takie jak my! Nawet super samochód jest nic niewarty jak ma zbyt duży pzrebieg a większość prawdziwych facetów nie lubi używanych samochodów z drugie j ręki i pilnuj tej swojej super zgrabnej figury bo poza nią nie masz chyba nic innego do zaoferowania. Powodzenia za kilkanaście lat na pewno ci się przyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super zgrambna --> 85 w biuscie?? hahahah to ty decha jeses :D:D:D:D modelki maja po 90 a wygladaja jak niedojrzale dziewczynki, wiec nie wiem czym sie ty chwalic, tak sama z biodrami --> 80?? nie masz kobiecej figury wiec nie wiem kto sie slini na twoj widok! po drugie nie jestes szczupla- jestes chuda, za chuda!! poza tym skoro jeszcze nie chcesz sie ustatkowac to ci bardzo wspolczuje ze nie wiesz co to milosc ! do Kuraiko- hehe bardzo dobrze mi idzie:) koncze 27.04 a potem zmieniam radykalnie jadlospis:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
widze ze ten topic stal sie jakas chora, zawzieta rywalizacja:/ nie fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
kobietaki ja tez jestem na diecie od piatku:) chyba sie do was przylacze jesli mnie przyjmiecie:) od poatku schudlam juz 4 kg:) a do piatku 27.04 musze schudnac drugie 3 :) mam 177 cm i waze obecnie 60 kg, a moje wymairy to 90-64-90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no ja się zastanawiam co tu w ogóle Super zgrabna robi, skoro tu same dziewczyny co się odchudzają :P chyba że jej jeszcze mało ;) a ja nie mam czego zazdrościć bo nie chcę być chuda tylko bardziej sprawna, no i mieć nogi do pokazania a nie wszystkie kości na wierzchu. Zresztą mój facet nie lubi jak się odchudzam a dziewczyny takiej jak zgrabna to by kijem nie tknął hehe Delicious, ja nie mogłam zacząć nawet w poniedziałek, bo się za mną wlokło to zatrucie i wzdęcia :( a jutro wyjeżdżam na weekend ze znajomymi i na pewno będzie alkohol ;) aktualna waga: 57,2kg, cel hmm 52 :) mogę podać wymiary żebyście oceniły gdzie by mi się przydało zrzucić abym wyglądała proporcjonalnie (ale różnicę rozmiaru międz górą a dołem to chyba do końca życia będę miała :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetevil----------------> zapraszamy i nie musisz sie martwić topik jest spoko i nie ma żadnej rywalizacji a dziewczyny są super. Super zgrabna sie tu na krzywy ryj wprosiła i zamęt sieje ale jak ją zignorujemy to nie będzie miała kogo prowokować i pewnie pójdzie gdzie indziej zamęt siać-WITAJ!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja schudłam przez 4 miesiące 3 kilo i jestem dumna z siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
cwicze codziennie. a poza tym na sniadanie jem jogurt + kanapka z ciemnego chleba z salata, serem lub wedlinka chuda, pomidorkiem i ogorkiem, na obiad staram sie nie jesc ziemniakow no i porcje oczywiscie zmniejszam, kolacji nie jem jedynie jakis owoc. Poza tym pije duzo wody mineralnej i conajmniej 3 szklanki zielonej herbaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
jak wczoraj stanelam na wadze to az sama sie zdziwilam efektow. Dzisiaj duzo cwiczylam na twisterze i ogolnie cwiczenia na brzuszek i nogi...zobaczymy czy do 28 uda mi sie osiagna te wage o ktorej marze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie ma to jak poprawa humoru po południu. :D Zgrabna dzięki Ci, śmieję sie do łez:D:D:D teraz zabieraj z naszego topicu swoją cudowną, zgrabną dupe Dziewczynki jestem po obiedzie:): troche zupki pomidorowej, dwa ziemniaczki, surówka z marchewki i mała pierś z kurczaka. A teraz popijam sobie herbatkę, którą dziś nabyłam w aptece http://www.vitanea.pl/index.phtml?apteka=herbata_czerwona_prasowana_w_kostkach_pu-erh_haichao_tea_125g_panaceum&action=produkt_szczegoly&pid=43932&k=323 Jak dla mnie super, zawiera sprasowane liście, prawdziwej czerwonej herbaty, nie tam jakieś paści ;)i można je zalewać po 2-3 razy. Także jaka ekonomia:D Dodam, ze tych kosteczek jest 40 szt:) i cena niewielka:) Ja płaciłam za nią 9,80. No a teraz zbieram siły na ćwiczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku to jest ciezka sprawa:) chyba tobie Kuraiko chodzi o to samo ... mam 160 wzrostu -> brzuszek 60 mam -> zasluga brzuszkow :D , biodra niestety 88 (przy moim wzroscie) a wiec podsumowujac gora wyglada super i jestem z niej dumna, gorzej z dolem :) mam krotkie nogi w udzie 56 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetevil---------------> 90-64-90 to prawie ideał tylko te 4 cm w talii i książkowy przykład idealnej kobiecej sylwetki i jeszcze ten wzrost! Tylko pozazdrościć - chyba sie kompleksów nabawię:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
chce schudac 5kg dajcie jakies przeps na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
no ja wlasnie sie mierzylam i mam w udzie niecale 50, a nogi wlasnie mam dlugie jak zyrafa:( 110 cm:( czasem mnie to dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petite słonica
hej deliacous mam pytanie ?? w jakims czasie udalo ci sie osiagnac te 60cm w talii ?? ja robie codziennie 200 brzusszkow + cwiczenia na talie i biodra a teraz mam w taki 79 cm ;/ chcialabym miec do konca czerwca chociaz 65 da sie to zrobic ??:P prosze o rychla odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
waga 61kg wzrost 160cm szybko chce schudnac? jak/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
kazdy ma jakies kapleksy, mnie wlasnie denerwuje jeszcze moj brzuszek troche...ale jak chudne to niestety z wszytskiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×