Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

moja kumpela ma najgorszego faceta na świecie!Przeczytajcie a nie uwierzycie!

Polecane posty

On tak mnie wkurza że kopnęłabym go w pupsko :O Ona też bo nie może z nim zerwać i jest niedociumana.On : 1) nie chce się już z nią całować 2)nie przyznaje się do niej na ulicy 3)ciągle jej proponuje zmianę faceta 4)wrzeszczy na nią gdy ubierze krótką spódniczkę 5)każe jej sobie szukać pracy(a kij mu do tego) 6)zabrania jej imprezować a sam ciągle się bawi 7)wciąż mówi jej że mu się narzuca 8)mówi jej żeby się już nie spotykali bo on jest zmęczony 9)podrywa inne laski 10)wyzywa ją 11)mówi że jej nie kocha ONA : 1) NIE MOŻE GO ZOSTAWIĆ BO NIE POTRAFI I CIĄGLE DO NIEGO ŁAZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamotalam sie z tego wszytskie
o on jej pokazuje wprost ze ma ja w dupie gleboko gleboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledze ten topik od dawna
a ile ma lat ta kumpela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz jej zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo by mnie zabiła ... Ale jest dość ładną osobą,trochę tandetną i głupawą ale taki palant i tak na nią nie zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz jej zdjecie
"trochę tandetną i głupawą " To wszystko tlumaczy. Ludzie dobieraja sie do siebie wzgledem charaktermu. Nie dziwota, ze ma takiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosz to afera jak nie wiem D
to pomoz jej powiedz jej ze on lazi na imprezy wez ja wyciagnij na melanz niech pozna fajnych facetow jak jest ladna to sobie kobitka poradzi :P a jak bazyl to co sie dziwic ze trzyma byle co :) a koles frajer ale spoko pewnego dnia otowrzy oczka twoja kumpela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on i tak jest dużo gorszy od niej ! mogłaby mieć faceta głupawego jak ona,ale przynajmniej miłego i szanującego ją:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×