Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caroljana

w jakim banku najbardziej oplaca sie wziac kredyt???

Polecane posty

Gość Podpowiadaczniq
Pisalem, zeby probowala bez cesji z umowy ubezpieczenia (w koncu ma 50% wkladu wlasnego), co oznacza, ze jesli bedzie wypadek to banku to w ogole nie obchodzi, bo on nie jest strona umowy AC. Jesli jest przewlaszczenie na zabezpieczenie to nie placi mandatow, bo mandat przychodzi do banku a bank zaslaniajac sie tajemnica bankowa nie podaje danych kredytobiorcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiadaczniq
Kredyt w CHF - zalezy na jak dlugo. Obecnie frank jest bardzo slaby, zatem narazamy sie w ogromnym stopniu na ryzyko walutowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, w końcu \"przyszła kryska na Matyska\", pytam i ja: brać w CHF czy PLN, jeśli chodzi o kredyt hipoteczny na 30 lat, 400tys? (zdolność kredytowa sporo wyższa od pożyczanej kwoty, kredyt na budowę domu na posiadanej dużej i drogiej działce, brak innych kredytów, planuję spłacić wcześniej, żeby było jasne, ale chodzi o stosunkowo niskie raty, bo wolę gotówkę w tym samym czasie inwestować). Podpowiadaczniq, masz coś wspólnego z Wielbicielem 80B? ;-) Z góry dzięki za wskazówki. :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narciarz33
Ja to bym zdecydowanie polecał się skontaktować z doradcami bankowymi. Oni mają rozeznanie w temacie, znają rynek, wiedzą gdzie, co i za ile ;> Mnie w przypadku kredytu firmowego z dofinansowanie z UE pomogli specjaliści z firmy Kredyty To Tu - www.kredytytotu.pl . Pełen profesjonalizm, rzetelne i uczciwe podejście. 20 lat doświadczenia w branży, więc nie jest to jakaś ekipa z pierwszej, lepszej łapanki. Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina29
Ja przy kredycie korzystałam z usług Open Finance. Dostałam kalkulację ofert z kilku banków i wspólnie z doradcą wybrałam kredyt najlepszy dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PKO BP dzwoniąc na infolinie można umówić spotkanie z doradcą w celu dostosowania oferty indywidualnie. Wzięłam kredyt na 100 000 i jestem zadowolona , żadnych ukrytych kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska82
balbina29 a ile płaciłaś za taką usługę doradztwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachcianka_2
Tereska, doradztwo w Open Finance jest darmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina29
Tak zgadza się, doradztwo w Open Finance jest darmowe - nic nie płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska82
Dzięki dziewczyny za info. W wy korzystałyście z usług Open Finance? Jak to się odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina29
Idziesz do oddziału i przedstawiasz sprawę, np. że chcesz kredyt. Wtedy doradca sprawdza Twoją zdolność kredytową i stara się przedstawić Ci kilka ofert z różnych banków. I to od Ciebie zależy co wybierzesz, on tylko pomaga i odpowiada na Twoje ewentualne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocja31
A w sprawie lokat też można liczyć na pomoc doradców w Open Finance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wziąc kredyt w ImpetKredyty. Maja tam swietne oferty, każdy znajdzie tam cos dla siebie. W ImpetKredyty decyzje kredytową mozna otrzymać w 15 minut, bez ograniczeń wieku.Bank jest mobilny i otwarty na oczekiwania klienta. Jeżeli nie masz czasu aby przyjechać do oddziału doradca przyjedzie do Ciebie - do biura, do domu - gdzie tylko sobie życzysz; w przerwie na lunch, po pracy - liczy się Twoja wygoda. Zainteresowanym podaje link http://impetkredyty.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina29
Stokrocja31 oczywiście, że tak. W Open Finance doradcy pomogą Ci w wielu kwestiach finansowych - lokaty, kredyty czy inwestycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocja31
Dzięki za pomoc balbina29. Przejdę do oddziału i sama sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jesli masz chwilowy brak pieniedzy, potrzebujesz szybkiego dopływu gotowki i nie wiesz w jakim banku wziąć kredyt? Zapraszamy do nas! wejdz na stronę www.impetkredyty.pl u nas znajdziesz idealna oferte, którą dopierzemy specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
W PL jest bardzo dużo banków i wybór jednego z nich jest naprawdę trudny. Ja szukam porządnej oferty kredytu mieszkaniowego i cały czas przeglądam opinie na http://www.banki-opinie.info/ bo nie chcę źle trafić. Myślałam o kredycie w ING ale jeszcze się waham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie kredytów to jeszcze możesz zajrzeć na offerunt.pl. Ja obecny kredyt mam wzięty dzieki tej stronie. Jak się logujesz to możesz podac tylko kod pocztowy, wazne, żeby dane do symulacji były w miare szczegółowego. Bo ogolnie to wyglada tak, ze oferty przygotowuja dla Ciebie doradcy z okolicy, a nie jakas maszyna. To widac zreszta od razu, ze ferta jest przygotowa pod Ciebie i twoja zdolność kredytowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to coś na zasadzie expandera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jak expander. Właśnie an offerunt jest spoko, bo nie miszę podawac danych do siebie, na mejla dostaje info, ze doradcy odp i sama sobie przeglądałam te oferty. Ja osobiście nie przepadam za rozmowaniem z doradcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię cabriolety
Ważne, gdzie pracujesz, jakie masz dochody. Dla wolnych zawodów mogę polecić finar.net.pl Korzystne warunki oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asolek
A czy to musi być bank? Jak chcesz ciekawą i korzystną ofertę to najlepiej jest sprawdzić w instytucjach poza bankowych. Dajmy na to Finar. Sprawdzona firma, mają dobre oferty,miło się z nimi współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzzaT
Tylko należy pamiętać, że Finar oferuje kredyty dla wolnych zawodów, t.j. lekarzy, adwokatów, stomatologów, architektów i tak dalej. Mają bardzo dobre oferty, więc nic dziwnego, że cieszą się popularnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy też od twojej sytuacji finansowej i czy widniejesz w BIK. Ja niestety nie mogę i brałam kiedyś w Profi Credit pożyczkę. Oprocentowanie znośne, wiadomo że nie ma nic za darmo. Udało się spłacić raty, a bardzo mi te pieniądze pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym jednym miejscu, gdzie by się brało pożyczkę, wychodzi że trzeba oddać dużo więcej, niż się pożyczyło. Właściwie na tym to polega. Banki, czy instytucje pozabankowe zarabiają na tym, że użyczają nam swoich środków, nic w tym dziwnego. Ale ile skorzystamy i na ile możemy sobie pozwolić z takiej pożyczki, to nasze. :) Z tego co wyczytałam to akurat teraz w Ferratum Bank do 11.11.2016r. przy wzięciu pożyczki na raty, dodatkowo bierze się udział w konkursie z ciekawymi nagrodami rzeczowymi (m.in. tablety, odkurzacze, mini wieże, aparaty ekspresy do kawy itp.). Wystarczy odpowiedzieć na banalne pytanie - Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem? Nagród jest wiele, więc jest duża szansa, że oprócz gotówki, trafi do Ciebie tez fajny sprzęt. Więcej informacji jest na stronie: https://www.ferratum.pl/jesienny-konkurs-ferratum-bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×