Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caroljana

w jakim banku najbardziej oplaca sie wziac kredyt???

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że dość ciekawą i korzystną ofertę ma agencja finansowa Copik. Oni są z Zabrza, można się kontaktować przez nr 735 490 024. Z jednej strony pomogli mi jak szukałem pożyczki na remont firmy, a z drugiej korzystam aktualnie przez ich pośrednictwo z depozytu inwestycyjnego na 30% w skali roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się skontaktować z Easy Finance, powinni pomóc. Na stronie www.easy-finance.pl jest do nich telefon. Konkretne podejście, duże rozeznanie w różnych możliwościach finansowania. U mnie dzięki ich obsłudze udało się w końcu rozsądnie zdywersyfikować finansowanie, a bez tego to człowiek jest praktycznie uzależniony od jednego źródła, co może być mocno kłopotliwe w wielu sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, polecałbym biuro Copik. Obsługują cały kraj, w biurze mają ogarnięte dziewczyny, także można się było dogadać. Ja akurat do nich się zgłosiłem jak miałem problemy z długami. Odkupili moje zadłużenie i to było najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji. Szczerze powiem, że gdyby nie ten skup długu to ciężko byłoby mi wyjść na zero, bo trochę się tych różnych zadłużeń nazbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to możliwości jest teraz tyle jeśli chodzi o finansowanie, że naprawdę warto dość drobiazgowo sobie każdą z osobna rozważyć. Ja korzystam z usług brokera Easy Finance i jeszcze mnie na minę nie wprowadzili. Sprawdzone kredytowanie, bezpieczna i bezproblemowa spłata. Od początku do końca można się do woli kontaktować telefonicznie, wszystko na bieżąco tłumaczą i wyjaśniają. Prowadzą swój portal - www.easy-finance.pl , tutaj jest dokładny namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że kredyty gotówkowe i chwilówki na dowód najlepiej wziąść na stronie http://kredytyk.net.pl mają wybrane najlepsze kredyty i pożyczki w danym czasie od 3 lat korzystam gdy cos mi brakuje inigdy sie nie zawiodłam maja przedział od 100zł do 200.000zł i to w 30minut przelewaja na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może nie polecę jakiegoś banku, ale mogę polecić taki artykuł http://ja-mezczyzna.pl/kiedy-warto-wziac-kredyt-na-firme/ o tym kiedy warto wziąć kredyt. Mimo że artykuł jest o tym kiedy warto wziąć kredyt na firmę, to z powodzeniem może się to odnosić do osoby prywatnej, która bierze kredyt. Warto się zastanowić najpierw a dopiero później brać kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×