Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia_007

G Y N A Z O L czy ktoś stosowal ???

Polecane posty

Gość gość
Ja zastosowałam gynazol 4 dni temu, tez początkowo zastanawiałam się czy wszystko działa jak należy, ponieważ zaaplikowałam krem wieczorem, już następnego dnia w większości wypłynął, no ale to normalne- siła grawitacji, poza tym w pochwie jest dość mokro, więc nie jest możliwe żeby krem długo się utrzymał. Zresztą wszystkie niepotrzebne bakterie muszą wydostać się na zewnątrz, organizm się oczyszcza. Polecam noszenie wkładek higienicznych. Jeśli nie jesteście pewne czy zadziałał, poobserwujcie swój organizm, ja już nie mam upławów ani nieprzyjemnego zapachu, więc jest poprawa. Najważniejsze, żeby w ciągu tych 5 dni nie współżyć z partnerem, nie wkładać niczego do pochwy, bo lek wycieknie i nie zadziała. Jeśli nie zauważycie żadnej poprawy, najwyraźniej z problemami trzeba powalczyć w inny sposób, ale nie na własną rękę- idzcie do lekarza. Wcześniej próbowałam sama z Lactovaginal i się pogorszyło :( Możecie też spytać o jakiś probiotyk ginekologiczny, ktory wzmocni waszą florę w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Witam ja aplikowalam lek tydz temu mi nic nie wyplywal zacza tak po dwoch dniach troche ale lekarz uprzedzal ze tak moze byc i trwalo to ok dwa dni dzis jestem juz po wizycie u lekarza i u mnie zadzialal wszystko ok ciesze sie bo uniknelam antybiotyku a jestem w ciazy i nie chcialam tego Dodam tylko ze to moja pierwsza tego typu infekcja i wykryta bardzo wczesnie wiec moze to tez ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy spóźnił Wam się okres po zastosowaniu leku Gynazol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Osobiście przetestowałam Gynazol i naprawde widać efekty . Gynazol stosuje się jednorazowo i aplikuje sie go wieczorem przed snem . Jest super ponieważ jak globulki nie brudzi bielizny wystarczy wkładka. Z uciążliwymi uplawami borykałam sie juz pól roku i nic mi nie pomagało a stosowałam wiele lekarstw i za każdym razem po okresie powracały i to aż do kolejnej miesiączki . Dopiero miesiąc temu po zmianie ginekologa pozbyłam sie ich mam nadzieje na dobre . Dostałam Gynazol i tableki doustne Trioxal 4 tabletki . Zastosowanie : Dwie na wieczór i dwie rano a po wieczorem właśnie krem i efekt juz po pierwszym dniu byl zaskakujący zero pieczenia i swędzenia a co najważniejsze czysta bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewczyny mam ten sam problem co wy czyli grzybek bo przy każdym antybiotyku niestety mogę się spodziewać że będę miała nie chcianego gościa. I to mimo brania leków osłonowych. Właśnie jestem w trakcie kolejnego leczenia. Gdy pierwszy raz dostałam to paskudztwo Flucofast 1 dawka i Crtromazolum w maści mi pomogły niestety po trzech kolejnych nawrotach grzybka zawsze po antybiotyku te leki przestały na mnie działać na chwile było dobrze i od nowa Polsko ludowa. Teraz podobnie niby przez chwile po lekach było dobrze dostałam okres i dupa że tak powiem w krzakach dzisiaj dzwoniłam do Gina ostatni mój ratunek to Gynazol z tym lekiem mam dobre doświadczenie dwa lata temu też właśnie Gynazol mi pomógł. Po dwóch miesiącach walki z tym dziadostwem. Po aplikacji tego leku praktycznie odrazu miałam spokój nic mi nie wypływało lek był gdzie miał być i sobie działał i i dwa lata po leczeniu miałam spokój gdyby nie to że z powodu ropnego zapalenia rodzinna przepisała mi antybiotyk to miała bym z głowy na długi czas . A tak niestety zobaczymy jak będzie dzisiaj. Mam nadzieję ze tym razem też zadziała bo ja już wścieklizny chyba dostanę to pieczenie jest nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię nowy Gynazol data ważności 12.2018. Kontakt 606 240 862

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gynazol jest tylko na receptę. Po aplikacji lek będzie pomału wyciekał i tak ma być. więc bez paniki, lek i tak robi swoje I dziewczyny jeżeli macie partnera i nawroty grzyba a nie bierzecie w danej chwili antybiotyku to warto żeby partner też się przebadał. Bo to on może was zarażać nawet o tym nie wiedząc. Potwierdzam to co mówią niektóre dziewczyny na tym forum. I to powiedział mi również mój ginekolog. Możecie używać najlepszych leków ale jeżeli partner ma grzybice to leczenie jest nieskuteczne bo partner znowu was zarazi. I koło się zamyka. I druga kwestia to powiedziała mi moja koleżanka która jest dietetyczką w trakcie brania antybiotyku i trzy miesiące po starajcie się nie jeść niczego słodkiego bo to prawda że grzyb bardzo lubi cukier. Ale za to nie znosi czosnku więc kanapka z czosnkiem jak najbardziej wskazana. Ja robię tak że jak mam wolne w weekend i nie jeżdżę wtedy do pracy to na kolacje robię sobie kanapki z czosnkiem. Z Polskim czosnkiem nie Chińskim szczegół ale istotny. Co do prebiotyków w dzisiejszych jogurtach to mit sprzedawany nam przez producentów Kiedyś jogurty je zawierały ale na pewno dzisiaj tego tam nie ma. To też wiem od koleżanki jak chcecie naturalnie uzupełnić bakterie kwasu mlekowego to najlepsze są kiszone ogórki albo kiszona kapusta. Jak i też sok z tych kiszonek. Ale to musi być kiszone a nie kwaszone. Jak ktoś nie może takich rzeczy jeść to radzę od razu kupić dobry prebiotyk w aptece. Dobry to taki który można brać od razu z antybiotykiem Np Entenerol 250 i leku nie reklamuje po prostu sama go stosuje z polecenia koleżanki. Przy antybiotykoterapii i jakiś czas po antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingunia12341

Po aplikacji było ok jednak następnego dnia ciągle mam mokra wkładkę wypływa wydzielina bardzo wodniata. Też tak mialyscie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazykwantel sprzedam

Nystatyna dopochwowa tabletki grzybica pochwy sromu infekcje przeciwgrzybiczne

Oferuję Nystatyna 100mg dopochwową po 2zł tabletka. Listki po 5 tabletek. 
Ważna 3.2021.
Producent Continental Pharm Co, Bangkok.

Mam też nystatynę 500 000 jednostek, w listkach po 8 tabletek po 2zł tabletka.  

Wysyłka pobraniowa 20zł.

Na grzybice mam również:

Itrakonazol Orungal 100mg, 3.5zl tabletka, listki po 10 tabletek

Flukonazol 200mg 3zł, listki po 10 tabletek

Doksycyklina 100mg po 2zl tabletka, listki po 10

Gryzeofulwina 500mg 3zl tabletka, listki po 10

Ketokonazol 200mg 2zl, listki po 10

Amfoterycyna B butelka 10g 80zl

Jan Krongboon

massagewarsaw gmail com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×