Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość panienka z lokinqa
sie wkurzyla i pojechala na calosc inteligentka :D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W T F ?? O jaa :D jaka madrala i mila w dodatku widze:P zalosne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do carinusek london
Psychiczna Ty niemasz co robic tylko ludzi obrazac? Znawczyni od siedmiu bolesci..Ty Pamela Ardenson...Cholera jasna.Ineligentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam ze jezeli Ktos nie jest zainteresowany zabiegami kosmetycznymi, przedluzaniem rzes czy wlosów to ok nikt tu do niczego nie namawia, ale nie mozna krytykowac ludzi za to ze chca cos zmienic co poprawi im urode lub podniesie samoocene, bo to jest bardzo wazne. Ja przedluzalam rzesy i wiem co mowie. Nie jest to tak kosztowne jek mowila Pani powyzej. Nikogo tutaj nie obrazilam, natomiast reakcja na to co napisalam jest nie na miejscu. Tematem tego forum jest : Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka??? , a tutaj ciezko znalesc cos konkretnego na ten temat, ciagle Ktos obraza Kogos innego. Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_porcelanka
Hej! Szukam dobrego fryzjera z przystępnymi cenami w londynie. Wido tej pory zawsze jezdziłam do Polski ale teraz moje włosy wymagają pomocy a do Polski prędko się nie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sale sale sale sale
No tutaj odpowiedzi na to pytanie raczej nie uzyskasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anka porcelanka
ANIU..wejdz na stone uslugi..tam oglasza sie sporo salonow.ja osobiscie korzystam z salonu glamur.czasami tez miami sun.tyle,ze tam czesto zmieniaja fyzjeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoanna
Witam wszystkich! 14.07.2012 otwiera sie "STUDIO PAZNOKCIA" na Forest Hill tzn. Południowy Londyn. Studio to oferuje szerokie zabiegi stylizacji paznokcia, zabiegi woskowania oraz regulacje brwi. Wszystko to oferowane jest wprzystepnych cenach i miłej atmosferze. Na miejscu znajduje sie także polski fryzjer a za ściana polski sklep. Serdecznie zapraszamy. O dodatkowe informacje i umówione sie na wizytę proszek kontakt 07786422311 Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoanna
Witam wszystkich! 14.07.2012 otwiera sie "STUDIO PAZNOKCIA" na Forest Hill tzn. Południowy Londyn. Studio to oferuje szerokie zabiegi stylizacji paznokcia, zabiegi woskowania oraz regulacje brwi. Wszystko to oferowane jest wprzystepnych cenach i miłej atmosferze. Na miejscu znajduje sie także polski fryzjer a za ściana polski sklep. Serdecznie zapraszamy. O dodatkowe informacje i umówione sie na wizytę proszę o kontakt 07786422311 Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do London is too expensive.
a dlaczego zalosna?..Jerzy Stuhr spiewal....spiewac kazdy moze...wiec pisac tez kazdy moze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryszarda112
Jakas pani na poprzedniej stronie pisała, ze poleca salon Glamour - domyślam się, ze to ten na Leytonstone - wiec albo pisała to pracownica tego salonu albo właścicielka, bo nikt normalny tego salonu nie poleci, zresztą na tym, forum pełno 'pochlebnych' opinii na temat Glamour, sama już nigdy w szyciu tam nie pójdę: ceny zawyżone, obsługa chamska, wredna, niemiła, każdego obgadują, lampy w solarium stare i NIC nie opalają, a fryzjerki co rusz inne...i z zerowym pojęciem o fryzjerstwie...Porażka, zresztą Miami Sun na Leyton bodajże tez nie jest lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dlamnietam
Masz racje DODY POLSKIE.Za nauke jezykow sie wezcie,a blysniecie.Z zewnatrz niby piekne,a sodek pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do harissa berbere
Glamour na Leytonstone to PORAŻKA - wredna, chamska obsługa nie mająca bladego pojęcia o fryzjerstwie, nie znam gorszego salonu, to samo to ich solarium...żenada z przestarzałymi lampami i brudnymi łózkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość villiers
nie bylm ani w glamour ani w miami sun i po tych waszych komentarzach chyba dam sobie spokoj ... do tej pory mialam swoja fryzjerke, do ktorej chodzilam do domu, ale ona wrocila na stale do Polski, wybralam sie za namowa znajomej do snip and snap na rogu ulicy tam jak sie idzie do stacji na leyton i jestem zadowolona w sumie, fajnie mnie obciela i wlosy sie dobrze ukladaja nawet po myciu, chce wyprobowac tez to slynne malibu na walthamstow ale nie wiem czy jeszcze istnieje bo ostatnio jak przejezdzalam to wygladalo jakby zamkniete bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do villiers
Heh jeśli chcesz mieć masakrę na głowie to polecam Glamour(Leytonstone), Miami Sun (Leyton)itd. Ja regularnie chodzę do Malibu i nie narzekam.... A gdzie jest ten Snip Snap czy jak to się pisze? Jak z obsługą i cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość villiers
hej, ten snip and snap jest na glownej ulicy leyton jak sie idzie do stacji metra od tej strony jakby stadionu orient, teraz odnawiali te sklepiki wiec z wygladu sie zmienil, jakis taki rozowy jasny jest czy cos, jesli chodzi o ceny to ja bylam tylko tam raz na obcieciu i zaplacilam 22f, nie wiem ile biora za inne uslugi, czesto widze dziewczyny z tego salonu jak stoja z roznymi ulotkami z promocja wiec pewnie tez rozne ceny zalezy kiedy sie pojdzie, czyli malibu nadal istnieje? nastepnym razem tam sie wybiore i zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do villiers
przestan z tym snipem to jest masakra kolor do dupy mi tam zobili,a ta nadeda lala co to za szefowa pozuje nawet nie potrafi sie usmiechnac chodzi naduta jak paw co z tego,ze cena byla niewielka jak kolor fatalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I don't care ...
Dobrze wiedzieć, miałam się wybrać do tego salonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaggiePeggi
A Ja polecam salon Euphoria Hair&Beauty na Morden przyszlam tam z jak dla mnie z powaznym problemem,poniewaz poprzedni fryzjer chyba nie mial pojecia o swoim zawodze w efekcie mialam: popalone wlosy i cos czego nie mozna nazwac fryzura... cale szczescie znalazlam Euphorie przede wszystkim mila, obsluga no i ludzie ktorzy znaja sie na rzeczy mna zajal sie Grzegorz(polecam) zrobili mi saune gratis poprawili kolor no i mega dobre strzyzenie naprawde polecam podam nr i adres bo warto to jest nr tel: 020-8685-1766 Euphoria SM4 5LJ 25 Abbotsbury Road

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghedaherh
A ja tam bylam w tym Snip and Snap i zadowolona jestem, obcinala mi wlosy taka blondynka. Pewnie zalezy jaka fryzjerka tam obcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfghedaherh
Pewnie ty jestes ta fryzjerka,a moze wlascicielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiubziuu_____
NIE MA W LONDYNIE DOBREGO FRYZJERA ANI KOSMETYCZKI!!!!!! A WYPOWIEDZI TUTAJ TO SAME PSEUDOFRYZJERKI,KTORE SLOW KRYTYKINIE MOGA PRZELKNAC,I TYLKO KRYTYKUJA INNYCH ZLAOSNE BABSZTYLE JA MAM FAJNA FRYZJERKE ALE MZECIE SOBIE POMARZYC I NIEJ :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita200
Witam wszyskie zaineresowane Panie. Ja z czystym sercem polecam salon na Morden.KOrzystam z ich usług od ponad 3 miesięcy. https://www.facebook.com/EuphoriaInMorden Super fryzier,który słusza bardzo dokładnie czego oczekujemy, kożystam również z nowoczesnej maszyny na celulit oraz modelującej sylwetkę NOWOŚĆ jestem po 2 zabiegach i czuję wyrazną różnicę https://www.facebook.com/photo.php?fbid=374059479325914&set=pb.170180223047175.0.1343889346&type=1&theater Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita200
Nie doczytałam że u góry widzę iż ktoś też jest bardzo zadowoliny z https://www.facebook.com/EuphoriaInMorden To szczera prawda co pisze Magda. Ja też tam trafiłam po dużym rozczarowaniu na fryzjerze :( to prawda że sauna jest gratis która wzmacnia i regeneruje włowy. Mało tego wczorajszy NOWOSZESNY zabieg na zniszczone po rozjaścianiu włosy,przeszedł moje oczekiwania...włosy są miękkie super w dotyku.. pRACUJE TAM fRYZJER KTÓRY ZNA SIĘ NA RZECZY :).POLECAM PÓJDZESZ RAZ I BĘDZIESZ TAM NAPEWNO WRACAĆ TAK JAK JA:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martita200
no i zaczyna sie reklama salonu na morden prosze raczej wejsc w eklamy p fryzjer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita200
Dlaczego nie? skoro ktoś pyta o dobrego fryzjera to dlaczego mama nie polecić?skoro ja osobiście jestem bardzo zadowolona? Może i reklama ,ale chyba na tym to polega aby polecić to z czego człowiek osobiście jest zadowolony! ja akurat z fryzjera i z maszyny jestem zadowolona to podzieliłam się linkami. Nie uważam że to coś złego a nawet jeśli to reklama to i dobrze:)))) Pozdrawiam serdecznie i Polecam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita200
Przepraszam za literówki miało myć mam a nie mama :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Weszlam w ten watek poniewaz mialam nadzieje ze znajde kogos kto poleci mi dobrego fryzjera z moich okolic. To czego się tu naczytalam.. Ktos pyta o fryzjera Polskiego, więc jest oakzja zjechac forumowiczke. Ze niezna Angielskiego. Moze i nie zna a moze woli polskich fryzjerow bo skoro tu zyje stac ja na fryzjera tzn ze jakoś tu funkcjonuje"bez jezyka". Przedluzanie rzes? Znowu dojazd. Boze. Panie znajace "jezyk" sloma wam z butow wychodzi mimo tego ze jestescie w wielkim swiecie!! Chyba dalej nieprzestawilyscie się na Angielkie zycie!! Wracajac do watku czy znacie moze POLSKiEGO fryzjera z okolic Richmon,Kingston? Pozdrawiam wszystkie zyczliwe Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×