Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 32 tydzień 32 tydnm

jaka waga dziecka w 33 tygodniu ciąży? czy ta jest prawidłowa?

Polecane posty

Gość Dni mijają
Moj synek wazy w 33 tyg. 2130 wg pierwszego wzoru, pamiętajcie,ze jest ich kilka w obliczaniu masy plodu. Wg drugiego jest to zazwyczaj wiecej. Stad moga brac sie pewne niescislosci:-) pamietajcie ,ze srednia waga w tym tyg to ok 2000 g moze 2200 takze spokojnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas 33tc1d małą ważyła 2800, uśredniając różne sposoby wyliczeń;) po mies przybrała tylko 350g, nie wiadomo jak dalej:)oprócz tych wyliczeń tak jak każdy z nas jest inny tak i bobasy są szczuplejsze i tęższe, wyższe i nizsze, swoją drogą ciekawe jak z długoscią, synek miał 63cm jak się urodził, dopiero miałam problem z ciuszkami w szpitalu:).. chyba jednak mniejszy stres jak większe niż mniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Enigma__
moja w 32 wazyla 2032g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivra
Moj synek w 28 tc wazyl 901g teraz jestem w 31tc i wazy 1420g. takze pol kilo w 3 tygodnie:) zobaczymy co bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Dc
Jestem w 32 tyg a moj maluszek wazy 1,5kg. Troche malutko, ale wciaz w normie. Troche martwi mnie ten fakt, gdyz zapytawszy lekarza czy to normalne, ze jest mniejszy niz norma odpowiedzial: maszyna do usg to nie jest czarodziej - okaze sie przy porodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój Smyk
Hej :) Ja byłam w 32 tygodniu i 5 dni i mój ważył 2305 g :) a w 24 tygodniu ważył 660g dzidzia rośnie jak na drożdżach lekarz powiedział :) hehe Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weweew33
mój synus w 30 tc ważył 1800g. Teraz jestem w 33 tc i myslę, że skoro maluch przybiera ok 200 g na tydzien, to aktualnie waży juz 2400g ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguula
Moja córcia w 30 tyg ważyła 1660 a teraz 32 z wagą już 2300. Jak dotrzymamy do konca terminu to gin mówi ze dobije lekko 4kg a mam sie nie martwic bo nawet 5kg urodze:) jedno juz 4 kg urodziłam:) lekkiego porodu życze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka219
hej dziewczyny moja corka w 34 ty warzyla 2277g a dzien przed porodem z usg wyszlo ze ma 4710 a a na drugi dzien po cc okazalo sie ze warzy4600 g i niepomylono sie wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corcia sie w 34tyg, miala 2140, a z usg przed samym porodem wyszlo ze wazy 1900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33t i 4d. waga 2450 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah
Ja jestem w 32 tyg wczoraj mialam usg mały wazy 2052g wiec chyba w normie. Pierwsze dziecko przy porodzie ważyło 4100g i 60cm :) więc kto wie może teraz drugi synek też będzie taki spory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina ksksks
jestem w 33 tyg i moja królewna waży 1900 gram, może nie będzie duża, ale wydaje mi się ze nie ma sposobu żeby to ona tyła, bo jedząc więcej to głównie ja przybieram a jej waga rośnie sobie sukcesywnie-ciągle tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina884
Hej dziewczyny jestem w 33 tyg ciazy tydzien temu bylam na usg i malutki w 32 tyg mial wage 2300 podpowiem ze mieszkam w Anglii i tutaj system leczenia jest zupelnie inny niz w Pl pani konsultant od tarczycy poniewaz mam niedoczynnosc kazala zrobic mi jutro test obciazenie glukozy poniewaz dziecko jest za duze co do tygodnia ciąży i podejrzewa cukrzyce ciazowa , pozatym dziecko czytajac z wykresu usg ma duzy brzuszek zmartwila mnie bardzo jeszcze nastarszyla cesarka :( malutki pozatym pcha sie na swiat bo szyjka mi sie skrucila i musze duzo lezec wszystko mnie sie czepia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja w 31 tc 1360 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1300
Jestem w 32 tygodniu ciąży i moja córka ma 1300 g :( co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maleństwo straszne... moja w 33 tygodniu ważyła 2530 g. ale może nadrobi troszkę wagę. z odżywianiem dziecka w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1300
Właśnie lekarz dał mi skierowanie do szpitala na obserwację. Z badań wynika, że jest ok ale mówił że waga jak na tydzień jest za mała bardzo się martwię że jest coś nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny ja w 30 tygodniu miałam robione usg i lekarz ocenił że synuś waży ponad 1800 , a cztery dni później byłam w szpitalu w innym mieście inny lekarz inny aparat usg i ocenił na ponad 1600 wiec to jest dowód że nigdy nie da się dokładnie określić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka w 33tc - 1850g. Urodzila sie 3300g. U mnie USG zawsze dokladnie okreslalo wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej w ostatnim mcu hmmm moja córka malutko przybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 tydzień i juz Niunia ma prawie 2400... Doktorka twierdzi ze 4 kg będzie... ja myślę że może być więcej, ale w takiej sytuacji zrobi mi cc, chyba bym się bała rodzic tak duże dziecko pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dowiedzialam się ze mój syn waży 2600 jestem w 33 tygodniu ciąży! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 33tc i moja córeczka waży 1,8kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałam robione usg w 33 tygodniu to waga dziecka 1830 a dziś już jestem 35 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 tydz i 2580 kg wagi! Przerazilam się na wizycie. Mam nadzieję ze zwolni tempo bo chciałabym urodzic sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×