Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 32 tydzień 32 tydnm

jaka waga dziecka w 33 tygodniu ciąży? czy ta jest prawidłowa?

Polecane posty

Gość magbron
moj synek w 37 tyg urodzil sie 48 cm i 1,76kg a mowili na usg ze ma juz 2,4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bąbelkiem
to ja już po waszych wypowiedziach nie wiem jaką wagę szacować na urodzenie... :) u mnie 29t3d ważył 1984g potem w 31t3d ważył 2330g po kolejnych 2 tygodniach w ostatni dzień 33t ważył 2896g. na kolejne usg ide w przyszłym tygodniu skończony 35t wiec zobacze o ile przytył w te 2 tygodnie... jak myślicie jakiej wagi się spodziewać przy rozwiązaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbisia19
No i mój bobasek jest już na świecie. USG przy przyjeciu do szpitala wykazało 3900, a synek urodził się z wagą 4840 g. A podobno tolerancja to ok. 20%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska25
ja jestem w 30 tyg. leżałam w szpitalu z powodu wysokiego wyniku CRp a przy okazji usg okazało się że moja Julak waży 1480 lekarz powiedzial że to za mało i musze zostać dłużej w szpitalu .Wypisałam się sama bo mój lekarz powiedzial że to normalna waga dziecka w tym tyg. ciąży .Sama już niewiem troszkę się martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska25
hej teraz jestem w 34 tyg bylam u lekarza powiedział że to co mi mówili mi w szpitalu że dziecko za mało waży to nieprawda bo w 33 tyg. wazyło 2,5 kg wiec to niemożliwe żeby w ciągu 2.5 ty przybrało ponad kilogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natcie
a moja dzidzia ważyła w 30 tyg 1300g i się sama martwię czy za mala nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfghjkl
ja jestem w 32 tyg c i wczoraj ialam usg i wyszlo,ze dziecko waży 1500g,hmmm,mało trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 30 tc wg OM, zaś wg USG w 32tc i moje maleństwo waży 1720g. Ogólnie zauważyłam że wagi waszych pociech są bardzo zróżnicowane. No cóż, pozostaje nam cierpliwie czekac na rozwiązanie. Wtedy poznamy prawdziwą wagę naszych dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfghjkl
gdy robiono mi usg w dniu gdy urodzilam pierwsze dziecko (w 37 tyg)powiedziano ze wazy góra 2.500g,a urodzil sie z waga 3000g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek w 30 tc ważył 1950 g, lekarz 3 razy się pytał czy jestem w 30 tc a nie w 33 jak wskazuje usg. Pani gin. wiec zabroniła mi jeść słodycze;) bo mały za szybko rośni, dodam jeszcze, ze w 20 tc ważył prawidłowo 400 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Syn urodził się w 33tc z wagą 2170g a dzień wcześniej na USG waga wskazywała 2700g. Różnica spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
jestem teraz w 34 tc :) w 30 tc mój synek ważył 1950g i moja gin powiedziała mi, że to sporo jak na ten tydzień :) moja koleżanka urodziła córcie tydzień przed wyznaczonym terminem i mała wazyła 2700g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka_Lenka
Hej moja niunia waży 2400 gram wiec się nie przerażaj bo nie masz czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka1111111
nie ma,rtw sie nie za duzo :) zreszta nie da sie idealnie wyliczyc ile wazy dziecko . ja mialam usg 2 dni przed porodem i powiedzino mi ze moja coreczka wazy 3.300 urodzilam ja i co ? 2.700 ! na dodatek 2 tygodnie po terminie.kruszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek w 33 tc ważył 2 kg,teraz kończymy 39 tydzień i ciekawa jestem ile waży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Oliwia w 32 tyg. ważyła 2307.Urodziła się w 40 tyg z wagą 3600 i 54 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 1 dzieckiem w 38 tygodniu powiedzieli że 2500 a urodziłam w 40 tyg 3300 z 2 dzieckiem w 31 tyg 2700 a urodziłam w 41 tyg 3400 koleżanak na patologii ciąży obok na łózku(cała ciąża przeleżana w szpitalu) w dniu porodu przedwczesnego 33 tydzień powiedzili, że ma 2400 a urodziła w tym samy dniu równe 3 kg, także usg z błędem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlina999
mój maluszek w 33 tc miał równe 2.5 kg.Lekarz pocieszył mnie tym żebym kupowała ubranka w większym rozmiarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettttt
CZEŚĆ wszystkim! Bylam w zeszłym tyg na usg byl to 31 tydz. i 5 dni mój maluszek ważył ponoć juz 2246!!!!!!!!!!! Poszłam na usg do bardzo dobrego lekarza ,ktory pracował w matce polce. Powiedział,że to dosć dużo, ale z dzieckiem wszystko dobrze kazal dla pewnosći zrobic dodatkowe badanie glukozy.Czy ktoraś z was tez maialą takiego duzego dzidziusia? jaki był u was wynik końcowy wagi dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 tc
ja jestem w 33 tc+4 d i waga dziecka.....2950 g także dośc spory! jakiej wagi w 40tc mogę sie spodziewać? kto miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szkrab w 30 tyg. ważył 2 kg i lekarza coś tknęło i kazał mi powtórzyć obciążenie glukozą i faktycznie okazało się, że cukrzyca :( dzięki Bogu za czujność lekarza! odkąd walczę z cukrami trochę zwolnił i w 36 tyg. waży 3200 g. Byle tylko był zdrowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×