Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

oj tak, koniecznie wyslij to Potencjalnemu!!! Niech rzuci męskim, samczym okiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
zaden nick nie wchodzi nie nie mam skrzynki na kafe ale widze, że chyba będe musiał założyć :) Myslałem, że wpadnę tu tylko na chwilę. Nie spodziewałem się, że na natrafię tu na takie gorrrące laseczki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Dziewczynki niestety teraz musze wyjść ale obiecuję, że wrócę i postaram się załozyć skrzynkę e-mailową tylko podpowiedzcie gdzie na kafe można sobie zalozyć e-maila. Obiecuje też dalszy ciąg fantazji z prada w roli głównej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
zaden nick nie wchodzi jeśli nie założe nowej skrzynki to napisze do ciebie :) Na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę niestety zmykać Pozdrowienia dla wszystkich 😘 Będę wieczorkiem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczek22
Prada, to o czym caly czas rozmawiacie , sprowadza sie do jednego:przezyc cos nowego z innym mezczyzna. Nie przecze ze moze to byc nader podniecajace,ale nie wyobrazam sobie, zeby mogl to widziec moj mąż czy chlopak.Trudna bylaby do zaakceptowania sytuacja w ktorej moj maz czy partner"posuwa" albo piesci bez opamietania inna kobietę.Faktycznie, chyba jeszcze nie doroslam do takich igraszek, ale nie jestem jedyna.Zastanawiam sie czym kieruja sie małżenstwa i pary uprawiajace w realu grupowy sex.Jakos nie potrafie sobie tego wyobrazic.Musialabym chyba byc pod wolywem jakiegos srodka odurzajacego, zeby moc na luzie w realu kochac sie i piescic na zmiane z partnerami .Dopoki jest to w sferze fantazji, wszystko jest o key, ale gdy w gre wchodzi rzeczywistosc dla mnie nie jest to takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ zhana akurat przechodziłem przez kafeterię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjalny :D kończ fantazję, poczytamy ;) :D cholerka powrót sfory mi po ekranie biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
:D widze, że cię tez zainteresowała ta fantazja. Ja się tylko boję żeby was zbytnio nie zbulwersowac żebyście nie uznały, że to co pisze jest zbyt dosadne. Może powinienem to przesłac pradzie na priva. Poczekam na nia do wieczorka i zobaczymy co powie. Jeśli będzie chciała abym kontynuował to pojedziemy z tym koksem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie asekuruj się, bo nic fajnego nie wyfantazjujesz:P:D Wyslij mnie, też chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Teraz musze lecieć do wieczora 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wpadłam na chwilkę, bo mnie Potencjalny tak tą fantazją zainspirował, że... Myślę, że możemy tak pofantazjować \"publicznie\", może ktoś inny coś podrzuci :) A jeśli masz jakieś pragnienia z cyklu \"hard core\", które by mogły kogoś zbulwersować to bardzo proszę na priva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Jestem jeszcze. Prada mam pytanie odnośnie fantazji. Jakie nosisz majtki :) Jak sie wstydzisz to nie odpowiadaj. Aha i jeszcze jedno mieszkasz razem z chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majtki? kurcze, zastrzeliłeś mnie tym pytaniem :D bo to różnie bywa w zależności od sytuacji, bywa, że zakładam stringi koronkowe, lubie szczególnie takie z wyżłobionymi kwietuszkami, a bywa, że ubieram coś naprawdę wyuzdanego jak np. realizuję fantazję dziwka-klient.Nie wiem czy moja odpowiedź Cię usatysfakcjonowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z moim M to bardzo skomplikowana sprawa, ale to wolałabym na privie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Uwielbiam koronkowe stringi :p W takie więc cie ubiorę :p Wpadnij wieczorkiem albo i wcześniej. Ja na pewno wpadne i opisze ta fantazję ale nie wiem o której 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Prada wyślę ci priva w sprawie twojego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku22 Uwierz mi od fantazjowania do zrealizowania jest naprawdę długa droga i wymaga spełnienia wielu czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×