Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

A ja uwielbiam jak mnie rzuca na łóżko. ciągnie za włosy w jak kochamy się od tyły i zatyka usta, żebym tak głośno nie krzyczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Na razie. Wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świadomie to rozumiem że nie byłbyś, ale staram sięzrozumieć mojego męża i wydaje mi sięże coś w tym jest, nie wiem jak to nazwać, taki instynkt posiadania, w końcu jest się tak blisko, że nie można bliżej ;) ja i jego przystojny kolega oddawaję się się bez reszty nie jemu, z rozkoszy jęczę gdy bierze mnie analnie kolega, dla mnie kosmos ;) ale on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do\" potencjalnego rogacza\"- przyczyna dosc prozaiczna- zazdrosc.Mąż nie dojrzał do tego typu układów.Sex grupowy, byl caly czas w sferze jego marzeń i fantazji, ale w zderzeniu z rzeczywistoscia, zupelne fiasko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preferuję
zahana pokażesz sie jeszcze raz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prada coś dopisałam ;) Preferuję nie jestem fotogeniczna :( a gdzie nasz pan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preferuję
jak to nie;) rogacz był zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc niech Ci opowie jak przyjdzie, przejechałam się kiedyś z fotkami na kafe, więc basta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ moje kobiety mam pół godzinki czasu więc możemy pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No stary żałuj. Niezła laska :classic_cool: ale juz nic więcej nie napisze bo zhana sie obrazi ;) i tak juz jej przysporzyłem dzisiaj kłopotów. w każdym razie zhana gdybym nie był zonaty a ty nie byłabys mężatka chętnie bym z toba pofiglował :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Też czytałem ten topic. Nie powiem bardzo praktyczne rady na pewno niektóre wykorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Jak tam ujeżdżanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Nigdy więcej Zawsze powtarzam, że to musi być dojrzała decyzja obojga partnerów. Jesli ktos do tego nie dojrzał albo nie jest pewny czy tego chce lepiej sie w to nie pakować. Mam pytanie czy ty tego chciałaś? Czy tez byłas zazdrosna czy tylko twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) chociaz ujezdzanai jakotakiego nie bylo, poprostu trening jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Zhana ale który? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Wiesz trudno mi to pisać bo nie znam twojego męża i nie chciałbym go bron boże krytykowac ani oceniac. Na pewno bardzo cię kocha i jesteście udanym małżeństwem. Uważam jednak, że jeżeli dwoje ludzi ma do siebie bezgraniczne zaufanie i sa sobie calkowicie oddani wtedy ten tzw. instynkt posiadania schodzi na dalszy plan. Dla mnie byłoby to cos pieknego gdybym mógł zobaczyc jak moja kobieta przezywa orgazm z innym facetem. Moim zdaniem on odczuwa byc może podświadomie pewein niepokój czy aby ten drugi nie okazałby sie lepszy od niego, czy nie zakochałabys sie z nim albo nawet odeszła od niego dla tego drugiego. Ja to rozumiem ale ja jestem juz na takim, że tak powiem wyższym etapie, że mam ogromne zaufanie do mojej zony i wiem jakkolwiek naiwnie by to nie zabrzmiało, że jestem mężczyzna jej zycia i zawsze będzie kochac tylko mnie. Do dzisiaj ona myslała podobnie jak twój mąz ale dzisiaj rozmowa zeszła po raz kolejny na temat trójkącika i moja zona całkiem mnie zaskoczyła i to bardzo pozytywnie ale o tym później :D Tak więc nie trac nadziei na ten orgazm z jakims miłym przystojniakiem :p Musisz tylko troche popracowac nad mężem. Odpowiedz sobie tylko na pytanie czy ty tego chcesz i dlaczego. No to jak chcesz tego? to jest podstawowe pytanie jeśli masz to robic tylko dla niego a sama nie jesteś przekonana to będzie klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ Zapachu Orientu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjalny dzięki za odpowiedź :) w życiu, nie wiem czy wiesz, nie ma nic pewnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×