Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

Gość potencjalny rogacz
Chcesz i masz. Tylko jak my cie w dwójkę poniesiemy? Chyba ja za tułów a twój M za nogi. Dobra więcej szczegółow nie będe zdradzał ewentualnie jeszcze dopytam cie o pewne szczegóły jeśli nie masz nic przeciwko. Chciałbym żeby ta fantazja była jak najbarziej realna stąd między innymi moje pytanie jakie majtki nosisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winko mmmm..ciekawie sie zapowiada :) ja wpadlam na chwilke i zaraz mykam bo maz juz wrocił :D:D:D ludziska pisaliscie cosik do mnie??? bo u mnie tez mailik nie dziala :/ potencjalny czekam na maila i porozmawiaj z prada w zwiazku z moim pytankiem w ostatnim mailu :) dobranoc wszystkim 🖐️ i \"stosunkowo\" udanej nocy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No własnie winko nieprzypadkowo pytałem pradę czy lubi tańczyć :p Prada przeczytaj co napisała winko a będziesz mniej więcej wiedziała czego się możesz spodziewać z mojej strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjalny wysłałam ci maila, rzuć okiem:) O czym masz ze mna porozmawiać? Bo coś zaden nick nie wchodzi sugeruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie był cyber sex. Napiszę Ci co chciał abym zrobiła.Wykonywałam wszystkie polecenia:) Kiedy podciągnęłam spódnicę i rozchyliłam nogi zauważył,że nie mam bielinzy.Powiedział żebym rozchyliła je szerzej.Cały czas stał na przeciw mnie ,blisko i patrzył na to robię.Powiedział abym wsunęla rękę między nogi.Kiedy to zrobiłam powiedziałam mu ,że jestem wilgotna.Teraz miałam przesunąc palcami po calej wilgotnej cipce i wsunąc je do środka.Zaczęłam nii poruszać........... Mówiłam mu co czuję jaka jestem podniecona.Następne polecenie to pieszczenie łechtaczki w taki sposób w jaki to robię kiedy jestem sama..... Jego wzrok doprowadzał mnie do szaleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Wysłałem ci odpowiedź :) Nie wiem sprawdzę, odezwę się jutro. Dzisiaj juz sie pożegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Czerwone jutro ci odpowiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden nick nie wchodzi- hello :) no cos sie dzialo... od rana nic nie dzialalo na kafe. Co tam u was wszystkich slychac? Jak po upojnej nocy? ;) hehe aaa i nowe twarze, a wlasciwie nicki witam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No witam dziewczynki 🖐️ Co to za awaria była? Chciałem poklikać z roboty a tu przykra niespodzianka :o Jak tam wasze życie seksualne :p Oglądacie dzisiaj mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Która z was interesuje się piłka nożną. Przyznawac się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy w komplecie ;):D życie jak w Madrycie ;) Potencjalny jaki mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Czerwone winko podoba mi się. Czekam na dalsze szczegóły :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Chelsea-Liverpoool półfinał Ligi Mistrzów. W sumie ani jednych ani drugich nie lubie ale wolę Chelsea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Możesz mi podpowiedziec na który post bo jak wiesz miałem tez maile od naszej koleżanki i straciłem rachubę. Chodzi o kino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No jak sie kulkami interesujesz to wszystko z toba w porżadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Zhana mozna wiedziec skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakimi kulkami? :D mam pytanie, na topiku obok dziewczyna napisała że oszukuje męża na różne sposoby np. zmienia opisy na gg ma same żeńskie imiona i tylko ona wie pod którym kto, jak napisał że się brzydzę krętactwami to na mnie naskoczyła,ze to są jej normy własne, Wy też tak robicie? czy ja jestem jakaś nienormalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Jaki to topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
A co nie lubisz się bawic kulkami :D Nie wierzę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Już zajarzyłem o co chodzi :) Postaram sie odpisac ale nie wiem czy dzisiaj. Teraz chcę z wami pogadac na kafe a potem lece na mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×