Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

Gość potencjalny rogacz
No widzisz prada zawsze dobrze jest miec jakiegos przyjaciela który zastapi twojego faceta kiedy go nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjalny A czy ja mogę być ewentualną 3, 4, 5(?) kandydatką do zabaw w większym gronie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjalny w większym gronie nie i trochę zazdroszczę Torque.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Zhana a w czym problem mąż nie wyraża zgody czy brak potencjalnych kandydatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Torque trzymam cie za słowo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Prada będziemy musieli zrobić losowanie. Sa na razie trzy chętne ty, torque i zhana. Zhana pokazła mi jak wygląda więc dostanie numer 3 a ty i torquwe będziecie dolosowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu mam ochotę na trójkącik 2m tylko to nie jest takie proste, pomijając wybór tej trzeciej osoby- mój mąż jest bardzo o mnie zazdrosny, mimo że świadomie prawie się zgodził jednak ja go dobrze znam i wiem że nie poradzi sobie z tym, sam mi niedawno przyznał rację i nawet pozwolił bym sobie kogoś poszukała, tak żeby on nie wiedział, więc widzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No dobra żartowałem zastosujemy zasadę kto pierwszy ten lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No tak to jest problem. Zgodził sie pewnie dlatego, że chce żeby ci było dobrze ale jednak męczy go to. Cięzka sprawa. Moim zdaniem może tutaj pomóc tylko szczera rozmowa i powolne przekonywanie. Ja własnie stosuje taka taktyke w stosunku do zony. Mam pytanie. Czy chciałabyś żeby to była tylko jednorazowa przygoda czy chciałabyś juz na stałe uczestniczyć w takich grupowych zabawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Nie bój nic ja nie gryzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spadam moi drodzy, jade do stadniny, na jazde- konna :) i bez skojarzen prosze ;) hihi Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No to miłego ujeżdżania cokolwiek miałoby to znaczyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego się zgodził już nawet wstępnie mieliśmy obgadane, ale męczyło go to, i kiedyś powiedział „ nie wyobrażam sobie gdy przy piwie będzie komentował jak cię rżnął” wiedziałam że nie da rady. Mój mąż na regularne grupowe zabawy się nie zgodzi nie ma mowy:D nawet nie zamierzam go przekonywać, zwyczajnie chciałabym spróbować z dwoma mężczyznami , jeśli to pozostanie w sferze fantazji też nic się nie stanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Rozumiem nie każdy przeciez musi lubic trójkąty, czworokąty czy inne romby. Ja akurat tego nie próbowałem ale chciałbym spróbować. Oczywiście wyłącznie jeśli moja druga połówka będzie tego chcieć. Szanuje jednak osoby, które nie lubia zabaw w większym gronie bo jak ktos napisał nie lubia tłoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szukam od kilku miesięcy kobiety do trójkata i nie mogę nikogo sensownego znaleźć :(Tak mało jest otwartych kobiet, że już chyba niedługo się poddam:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do potencjalnego rogacza
"Dziewczyny to jest po prostu pewien atawizm. W normalnym zyciu kobiety wywalczyły równouprawnienie i bardzo dobrze ale w łózku odzywaja się i w nas facetach i w was kobiwetach własnie te pierwotne atawistyczne instynkty przynajmniej ja tak to widzę. Kobieta chce być uległa, chce żeby zaopiekowal się nia jakiś silny, dominujący samiec a swa siłe pokaze własnie przez to, że potrafi kobietę zdominować, wskazac jej miejsce w szeregu, pokazac kto tu rządzi." idealnie trafiles z tym w sedno, dokladnie tak to odczuwam jako kobieta:) ale na razie tylko jeden mezczyzna w moim zyciu to doskonale rozumial, a ja nie podtrzymalam tego kontaktu:( to juz ponad 4 lata, a ja wciaz nie spotkalam nikogo takiego jak on:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Ja tez sie niestety boję, że pozostanie to tylko w sferze fantazji :o ale póki co nie składam broni i mozolnie przekonuję. W końcu na dziwke tez sie na początku nie chciała zgodzić "Jak to ja mam byc dziwką? Nigdy w życiu!" tak mówiła a potem była zachwycona że robiła komus dobrze za kasę :D No ale sama lepiej znasz męża. Jesli twierdzisz, że nie da rady to trudno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjalny byłoby super gdyby tak myślał mój maż. Powiedz a Ty nie boisz się za ta zazdrość jednak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No własnie dziewczyny co o tym sądzicie: "Dziewczyny to jest po prostu pewien atawizm. W normalnym zyciu kobiety wywalczyły równouprawnienie i bardzo dobrze ale w łózku odzywaja się i w nas facetach i w was kobiwetach własnie te pierwotne atawistyczne instynkty przynajmniej ja tak to widzę. Kobieta chce być uległa, chce żeby zaopiekowal się nia jakiś silny, dominujący samiec a swa siłe pokaze własnie przez to, że potrafi kobietę zdominować, wskazac jej miejsce w szeregu, pokazac kto tu rządzi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Do do potencjalnego rogacza Pozostaje więc tylko mi życzyć, że spotkasz w końcu kogos takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Nigdy więcej Mogłabyś opisac dlaczego to miało takie dramatyczne skutki. Może było tak, że jedna strona nie chciała a druga ja zmusiła? Napisz jak to było. Może ustrzeżemy się przez to ewentualnych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Zhana myslę, że byłaby zazdrośc gdyby np. później umówili sie i poszli razem do kina albo na kolacje przy świecach. Gdyby to był jednak tylko seks i ewentualnie miła znajomośc z tym facetem to nie sądze, że byłbym zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tekstem się zgadzam;) :D uwielbiam kiedy nie zważa na moje nie, uwielbiam odrobinę brutalności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×