Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanili

Grzybica paznokci - jak ją pokonać.

Polecane posty

Gość Agaciulka28
Upssss, dzięki za rady, ale wiesz, nigdzie nie moge kupić tego Acifunginu :(( Ratuj, może u ciebie gdzies mozna kupić, jesli byłabys tak uprzejma i przy okazji zapytała gdzies u siebie to będę wdzięczna i przeleję ci pieniążki na lek i wysylke :)) Moje gg 1833540. Naprawde sądzisz ze nie ma co do dermatologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaciulka28
Oki, czekam na info i dzięki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
Aga...a ta kuracja wodą utlenioną z sodą nie pomogła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaciulka28
Nie próbowałam tej sody bo nie wiem, czy to ma być papka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaciulka28
Aha, w tej aptece produkt jest niestety niedostępny :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaaa
hej wszystkim tez potrzebuje na gwalt acifungin forte!!!to naprawde dobry lek!!! jesli ktos ma dostep niech pisze!!! moze gdzies jescze zostalo pare buteleczek!!! przeciez to normalka w polsce ze jesli cos jest dobre i tanie to wycofuja!!! moze ktos zna inne zamienniki tego leku?-czy to na recepte czy tez nie.piszcie prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceutka1980
Najskuteczniejszy lek na grzybicę paznokci to itrakonazol (pod nazwą handlowa Orungal - lek oryginalny lub Trioxal). Oczywiście jest z przepisu lekarza. Stosuje się 400 mg dziennie przez 7 dni w miesiącu przez 2 miesiące w przypadku grzybicy paznokci u rąk lub przez 3 miesiące w przypadku grzybicy paznokci u nóg. To są zalecenia producenta, natomiast Farmakologia Kostowskiego podaje, żeby stosować 200 mg 7 dni w miesiącu przez 3 do 6 miesięcy. Ale w sumie to i tak lekarz ustala dawkowanie. Lek jest oczywiście drogi. Trixal kosztuje ok. 63 zł za 28 kapsułek, Orungal jest droższy. Nie rozumiem czemu wszyscy tak uparli się na ten Acifungin, przecież to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwolona z grzybicy
Do Minkaaa - kup sobie preparat o nazwie " SKINSEPT" dostępny w hurtowniach medycznych. Kosztuje niewiele ponad 20 zł, posiada rozpylacz i kilka razy dziennie rozpylaj go na zakażone miejsca i okolice. Po kąpieli i dokładnym wysuszeniu skóry czy paznokci zaaplikuj Skinsept dwukrotnie i w miarę obficie. Efekt murowany. Przed laty brałam Orungal, smarowałam maściami, lakierem itp. specyfikami. I wszystko na nic! Skinsept wypróbowałam na sobie i jestem szczęśliwa bo paznokcie mam już piękne ! I choć paznokcie mam zdrowe, nadal je "obsikuję" tym preparatem (nawet rajstopy i wnętrze obuwia ) bowiem bywając u różnych ludzi, zdejmując obuwie, boje się ze znów mogę się tym świństwem zarazić. A więc uwierzcie mi. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
..a w aptekach tego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etenie
Acifungin-szkoda sobie głowę zawracac. Stosowałam przez 3 miesiące i zero efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.Doz.pl-to adres apteki internetowej w którj zamówiłam Skin sept.Zamawiam i na drugi dzień odbieram osobiscie w aptece na swoim osiedlu. Tanio,szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
Elizabe...ten Acifungin zamawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
I???? P::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyalibaba
''woda utleniona z apteki, sodę kupisz za 0.70 zł w markecie lub spożywczym.. peoporcje: kilka kropelek wody utlenionej i szczypta sody'' :O:O:O:O:O:O czy pomogła Wam ta mieszanka?? na grzybka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyalibaba
''proporcje: kilka kropelek wody utlenionej i szczypta sody'' i smarować paznokcie :O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyalibaba
plyn skin-sept. nie znam, co to jest? gdzie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyalibaba
Acifungin jest na stronie, ale nie ma w aptece...może str. niezaktualizowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyalibaba
Napiszcie, proszę ,czy ktoś wyleczył tę grzybicę???? :P:P:P:P:P:P:P: :O:O:O:O:O:O :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyalibaba-skin-sept to taki plyn do odkazania skory. Podobno niszczy grzyby i wszelkiego rodzaju zarazki. Ktos tym plynem wyleczyl sobie grzybice stóp polecał więc kupiłam i spryskuje nim pazury.Jak narazie jeszcze nic nie mogę powiedziec, pomaga czy nie. Jezeli chodzi o ten acifungin fotre sprawdzalam na stronie jest dostepny. Dziesiatki razy zamawialam z tej apteki jezeli jakiekos produktu nie ma to obok pisze miedostępny a tu nic takiego nie widzę. Apteka internetowa dbam o zdrowie. Zamawiasz przez internet po 24 godzinach mozesz odebrac osobiscie w swojej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skin-sept tez kupiłam w tej aptece.Jeszcze jedno jak wpisujesz nazwę jakiegoś leku w wyszukiwarkę ,chodzi mi o stronę apteki nie można pomylic nazwy i pominąc chodzby jednej literki bo napisze nieodnaleziono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyalibaba
Dziękuję Eliz... 🌼 ja ma taka maść Unifungicid, ale od 2 dni, to sie nie wypowiem czy pomaga... Zdrowia życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyalibaba
a.....kupię dziś sodę oczyszczoną i próbuję z wodą utlenioną:P :O szkoda, że dziewczyny się nie odezwały, czy ta papka pomogła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
wyleczył ktoś to dziadostwo? :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
mam taki fioletowy wylew pod paznociem i trochę białego...zrobiło się to niedawno od traperów, będę smarować tą papką, może się rozjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
wysmarowałam paznokcie ta papka z sodą + w. utleniona zobaczę? długo to trzeba stosować? pomogło komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×