Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatrzymana

jak długo może trwać zastój?

Polecane posty

Gość tola 33
tyz brazowy i makaron tez mozna ale najlepiej by bylo by nie wprowadzac za duzo weglowodanow w jeden dzien np-jak na sniadanie platki albo chleb to na obiad raczej nie makaron chociaz ja czasami tak jem-ale kolacja zawsze bialkowa platki owsiane zwykle jem-zalewam je goraco woda i odstawiam na chwile a potem dolewam mleko zimne+slodzik o otreby a nawet morele czy sliwki suszone otreby jem granulowane z jablkiem lub sliwka Sante-sa bardup dobre i ja chudne wiec jem co lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie za tymi otrębami rozejrzę w najbliższym czasie :) będę na początku w takim razie jeden posiłek dziennie wprowadzać z węglowodanami widzę, że w owocach dozwolonych dominją te które maja niski indeks glikemiczny, czyli truskawki (całe szczęście bo bez truskawki w sezonie nie przezyję :D ), czereśnie, śliwki, brzoskwinie, morele, czyli wszystko co lubię, szkoda mi tylko arbuza 😭, ale jakoś przeżyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a otręby sie gotuje w wodzie, czy na chudym mleku? czy sie w ogóle nie gotuje? :D wybacz durne pytania ale chyba w zyciu nie jadłam otrębów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
te granulowane ja wrzucam do zimnego mleka -a owoc na drugiej fazie tez jeden dziennie jem np jablko,pomarancze a nie moge sie juz doczekac swzonu na nasze owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już brak owoców zaczyna doskwierać, w sumie to odliczam dni do środy, w środę sobie dużą pomarańczę kupię :D i co dziwne, to właśnie za owocami tęsknię najbardziej, za chlebem ne, nawet za czekoladą nie, chcleb kroję świeży dla dziecka na przykład i mnie nie rusza, ale jak wczoraj córce obierałam konferencję to myślałam że sie utopię we własnej ślinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam w niedzielne popołudnie a wy widzę dalej tu gotujecie a ja podglądam i korzystam zatrzymana wczoraj nie pedałowałam bo jakoś kiepsko się czułam koło południa nawet jakoś słabo mi było a to dlatego że rano zjadłam troszkę mięska i nic więcej a później biegałam po mieście i szukałam drzewka ozdobnego bo mi jedno zmarzło ale później zjadłam serek wiejski z pomidorkiem do tego herbatka i już było lepiej potem obiadek dla rodzinki i po południu troszkę pracy w ogródku kupiłam kwiatuszki to trzeba było posadzić i tak do wieczora coś było do robotki za to dziś o 15 wybieram się z synkiem na rower na jakieś 2 godzinki jak pogoda się utrzyma dziś w sklepie kupiłam wafle ryżowe i chleb wasa pełnoziarnisty co za zmiany w moim menu pieczywa nadal nie jjem dziś rano kiełbaska na gorąco obiad kalafior gotowany i kefir i litr czerwonej herbaty wypity i nie ciągnie mnie do pieczywa i słodyczy hura!!!!!!!!!!! może coś z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis na obiad te babeczki ze szpinaku zrobiłam, plus pierś kurczęca obsmażona na oliwie, a reszta rodziny jeszcze ryz dostała szpinak w takiej formie nawet zjadliwy jest, tylko kurcze nie ma nigdzie odtłuszczonego sera żółtego, więc jadam zwykły, co robić ;) i odstępstwo jedno miałam, nieduże ale zawsze - possałam kosteczke mlecznej czekolady... nie z łakomstwa wcale, jakos tak mi sie ręce trzęsły i nogi, z osłabienia jakiegoś, że stwierdziłam że choc odrobinę cukru sobie zapodam, i najlepsze jest to że na tej jednej kosteczce sie skończylo, wcześniej mogłabym dokończyc tabliczkę skoro juz ją zaczęłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie - jak jest z pieczywem Wasa lekkim na przykład tym 7 zbóż, lub z waflami ryzowymi w drugiej fazie? można to jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PTASIE MLECZKO FAZA 1 1 galaretka bez cukru 1 mały jogurt słodzik zrobić galaretkę wg. przepisu na opakowaniu ,posłodzić słodzikiem do zimnej dodać jgurt ,dokładnie wymieszać i wstawić do lodówki na coś słodkiego kiedy tak sie chce, że się skichac można :D jaki słodzik uzywacie? mam dylemat czy używać w ogóle, bo jestem przeciwniczką słodzików, paskudztwo to takie, można ewentualnie troche fruktozy chyba dodać dla smaku, bo tego sie nie magazynuje, ale w dużych ilościach tez jest bardzo niezdrowa, poza tym gdzie ja kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja dzis mam sukcesy moja mama przyniosla pachnaca drozdzowke a ja nie zjadlam zadowolilam sie jablkiem i jogurtem ale teraz mnie glowa boli-jakos sie kiepsko czuje aha,dzis dostalam ulotke z lidla i wydaje mi sie ze sa tam galaretki light jutro lub pojutrze pojde sprawdzic-wogole w tym tygodniu w promocji jest tam mnostwo produktow light-tak jakby o nas pomysleli-ale etykiety trzeba bedzie swoja droga poczytac bo czasami light to nie bardzo chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może więc warto zajrzec do lidla :) tola, jaki masz słodzik? w drażetkach? czy jest taki w formie cukru? czuje sie jeszcze najedzona po obiedzie i nie wiem w związku z tym, czy zjeśc jogurt naturalny bez cukru teraz, czy jak zgłodnieję, ale to może byc koło 22giej... ot, dylemat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gratuluję tej niezjedzonej drożdzówy :D żebys wiedziała jaka ja byłam wczoraj dumna jak najpierw odmówiłam tortu, a potem jabłecznika ;) nie mam pomysłu na jutro na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
półtorej godziny jazdy zaliczone na kolację dwie kromki chleba wasa pełnoziarnistego z serkiem naturalnym i pomidorkiem a tak w ogóle strasznie jest chwalone w necie te pieczywo właśnie zaczęłam @@@ to jedzenie chodzi za mną ale się nie daję a jutro cały dzień w pracy ciężkie dla mnie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
alexandrio-ty masz kondycje ja poza pol godzinki cwiczen dzisiaj i pol godzinki spaceru nic a jesli chodzi o wase to nie przepadam-wole zwykle pelnoziarniste chlebki-bardziej sie najem ale np na wyjazd taka wasa dobra jest Zatrzymana-moze wcale nie jedz jogurtu? a slodzik kupialm w drazetkach i troche w proszku tez mam bo kolezanka kiedy sie odchudzala ten w proszku to do wypiekow sie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeśc? :D no to może nie zjem ;) przynajmniej nie teraz a jak się zrobi późno, to juz nie zjem wcale jutro na aerobik, w końcu, przez ten długi weekend nie bylo zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja juz od 19 nie jem ale jak mnie ssie to zrobie sobie kakao lub zjem gume bez cukru pomaga to od kiedy 2 faza zatrzymana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga faza rusza w środę chyba jednak zamiast tego wina wieczorem, pierwszego dnia będę wysysac pomarańczę ;) az mi ślinianki zaczynaja pracowac jak sobie pomyślę... myślę, że po perwszej fazie nie będę ważyć mniej niż o trzy kilo mniej (masło maślane ale wiecie o co mi chodzi), mam nadzieję, że to nie porażka, chociaz wolałabym więcej, jednak mam na uwadze to, że jak sie nie ma dużej nadwagi, to chudnie sie wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
nawet jesli nie bedzie 3 kg to i tak sukces ze waga ruszyla -bo gdyby nie ta dieta mogloby nie byc nic a to juz sukces a wino to mozesz wypic mimo spozycia wczesniej pomaranczy nie ma co sobie przyjemnosci odmawiac jak mowi moj lekarz-dobre wino jeszcze nikomu nie zaszkodzilo a ja na obiad jutro robie kotlety sojowe-tanio i raz dwa-do tego micha salaty z pomidorem i rzodkiewka i jestem najedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, to też sukces, zapomniałam że przez tyle czasu nawet nie drgnęło ;) do jutra dziewczyny, może uda mi sie z pracy zajrzeć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zaraz znikam 🖐️ na sniadanie zaplanowałam serek wiejski light, dodatkowo biorę do pracy sałatkę z tuńczyka, fasoli i kiszonego ogórka, z niewielka ilością oleju winogronowego, cebulę do tej sałatki zeszkliłam na patelni, żebym nie była przykra dla otoczenia :D specjalny pojemniczek sobie kupiłam, żeby miec w czym te sałatki zabierać ;) jutro ważenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! przezylam weekend bez grzeszenia !!! zmienilam stopke :) zatrzymana --> idziemy leb w leb (2kg.) :D ale musze wam powiedziec jak wykrecilam sie z drinka - moze moj pomysl sie przyda na jakas impreze ! kupilam tonic, wode mineralan gazowana i oczywiscie byla wodka :) sobie i 2 znajomym zrobilam drinka ja nie moj maz he he, one mialy wodke z cytrynka i tonic a ja nie nalalam sobie wodki tylko wode gazowana (lepsze to niz wodka, choc tez niedopuszczalne) i plasterek cytryny - nikt sie nie domyslil :D :D :D wiec oprocz tych bombelkow z wody -- super :) ciasta nie musialam jesc, bo kupilam wuzetki a ja ich nie jem od zawsze, wiec nikt nie pytala dlaczego, za to jadlam szynke, pomidory, ogorki, roladki z kurczaka (wg.sb) i salatki :) no to teraz mam zapal na nastepny tydzien !!! kurcze, chcialabym choc jeszcze 2-3kg. na Ifazie :) ps.ale referat napisalam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zamiar zacząć dzisiaj,ale nie zrobiłam odpowiednich zakupów. jednak postanowiłam spróbować i jestem przekonana że teraz mi się uda. popołudniu zaliczam aerobik, a póżniej na zakupy. Tak jak mi wcześniej napisałyście:drób, twaróg, warzywa,jajka Chyba skuszę się na słodzik bo czasami lubię wypić kawę ale bez cukru nie przełknę. Wiem że jogurtów owocowychnie można na 1 fazie a naturalne? Wcześniej pisałam jako moze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
witaj Kika-jogurty naturalne chude na 1 fazie mozna-ja slodzik uzywam do deserow a kawe kiedys z cukrem pilam a teraz tylko z mlekiem sbeach-ja pije czasami wode gazowana ,myslisz ze szkodzi?i gratuluje zgubionych kilogramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ własnie wlazłam do domu, przekąsiłam pół zieloej papryki i palsterek polędwicy sopockiej, mogę się zabierać za obiad, bez konieczności trzymania brzucha na smyczy :D na obiad dzis panierowana w sezamie pierś kurczęca (zaczne jaja znosic albo sie opierzę po tych kurczakach :D ) i zielony groszek, reszta dostanie jeszcze ziemniaka w pracy szef wyraził troskę czy cos mi jest bo schudłam :D zatem widać ;) wyjasniłam że to nie zmiany chorobowe a zamierzony efekt po zimowym sadełkowaniu, więc nie było sensacji :) ja tez piję gazowaną wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika, ja się na początku w mrożonki zaopatrzyłam - hortex ma bardzo smaczny mrożony groszek słodzików dziewczyny jendak nie polecam, to same stearyniany czegoś tam, na dłuższą metę bardzo niezdrowe no i godzinka aerobiku też dzis przede mną :) sbeach, schudłaś :D no widzisz, mała rzecz a jak cieszy :D u mnie drugi tydzień chyba trocę wolniej, może to przez ten ser nieodtłuszczony, nie wiem, ale grunt że spadkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam zdanie, jednak nie potrawka z groszku, ale fasolka zielona szparagowa ze szpinakiem ;) pychota, zaraz będe jadła :D planuje że to będzie mój ostatni dziś posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu chwilka wytchnienia :D kika83 --> jesli faktycznie do nas dolaczysz, to odemnie \"wielkie witaj\"🖐️ jest nie zle :) ja na poczatku mialam watpliwosci ale juz rozwiane! oj zatrzymana --> nie taka mala rzecz - a cieszy... dla mnie schudniecie 1kg. to juz jest wyczyn a 2kg. to ho ho ! :) mam nadzieje, ze w drugim tyg. tez cos schudne - moze w koncu uda mi sie dobic to 60kg. a pozniej moze zejsc ponizej :D ja dzisiaj zjadlam na odmiane (stale kurczak) filet lososia z grila i duza micha salaty lodowej z gorkiem i odronina majonezu, mniam alexandria --> kurde, zazdroszcze ci tego zapalu do cwiczen ja len jestem i to do potegi \"entej\" - ale zbieram sie na cos wiecej niz wedrowanie z zakupami i spacery ;) tola 33 --> co do tej wody gazowanej, to przyznam sie ze do konca nie wiem czy mozna czy nie - ale wydalo mi sie, ze skoro zadna dieta nie poleca to moze i sb. tez :I ja nie mam ksiazki i bazuje na tym co jest w internecie, wiec autorytetem nie jestem napewno :) ps. znowu sie rozpisalam ehhh, gadula za mnie wiem, wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja czasami pije gazowana bo np jak bardzo jestem spragniona to taka sie szybciej ugasi pragnienie zatrzymana-wogole nie slodzisz? a deserki? ja sie zastanawiam nad kupnem fruktozy bo w 2 fazie mozna i ma niski IG i zdrowa bo naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×