Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatrzymana

jak długo może trwać zastój?

Polecane posty

Gość tola 33
zagladam do was-nawet wpracy,na szczescie zaraz koncze kika-botwinki chyba nie mozna a jesli chodzi o wywar to ci powiem ze nie mam pojecia ja np robie sobie czasami galretke z piersi kurczaka i dla rodziny gotuje potem z tego zupe ,i marchew tez tam jest a do galaretki ja wyjmuje nie wiemczy z ziemniakami nie ryzykowac lepiej bo one maja takie tendencje do rozpadania i napewno w wywarze beda -to moze IG zupy bedzie wysokie-moze odlac zupe przed wlozeniem ziemniakow napisz gdzie ten balsam kupilas Zatrzymana-jasne ze masz wyniki a cyckami sie nie przejmuj to juz wina genetyki ,ja jak bylam mloda to sie wstydzilam za duzych cyckow,ale teraz jestem zadowolona i dbam o nie na silikon mnie nie bedzie stac ja fruktoze kupilam za 7,20-tam jest 400 g-mam na deser dzisiaj serniczek sb z dodatkiem fruktozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez odradzam zakazane warzywa ! do tych, ktore wymienila zatrzymana dodalabym zielenine, pietruszke zielona i w korzeniu, seler, moze pora, cebulke,koperek, moze kapustke pekinska --> zupka wyjdzie super :) o botwince tez nic nie wiem, bo jej nie jadam ! kuzde dziewczyny za pare dni bede miala @ i pewnie cos niecos waga skoczy w gore (zawsze tak mam), no i ta nieoskromiona ochota na slodycze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* nieposkromiona oczywiscie, juz z rozpaczy gubie literki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbeach, ciesz sie że to przejściowe, a zatrzymanie wagi przed okresem to nie z powodu tłuszczu tylko wody, wysikasz, nie martw się, 90% kobiet tak ma ;) Jak czytałam o SB to pisali o wywarze z warzyw dozwolonych, więc wydaje mi sie że tej marchwi nie za bardzo można dorzucić a juz ziemniaka na pewno nie skoro sie może rozpaść Tolu, ja kupiłam 750 g za 13 zł, ale to nic, odżałowałam już ;) nastawiłam sobie tą słodzona fruktozą żelatynę, jak osygnie dodam jogurt i wstawię do lodówki, powiem Wam jak wyszło :) Tolu, te otręby to zalewasz ciepłym mlekiem? i ile sypiesz na porcję? ja dziś jedną łyżkę stołową wsypałam do miseczki i z niewielka ilościa mleka zjadłam, no nie zachwyciło mnie smakem, ale ujdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja wsypuje otreby do zimnego mleka ale daje platki oswiane i morele lub sliwki suszone i slodze a kupilas otreby granulowane ? fruktoza moze tania nie jest ale napewno bedzioe na dlugo bo slodsza od cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja tez robie taki deserek jak ty ale daje jeszcze aromat waniliowy albo pomaranczowy-jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie dam tych ziemniaków i marchewy. Zapomniałam ze ziemniaki się w zupie rozciapią.Botwinke kupiłam bo byla taka ładna i dopiero jak wróciłam do domu z zakupami coś mi zaczęło świtać że buraków nie mogę:(Wiecie-uwielbiam te liście. Balsam kupiłam w Rossmanie. Dzisiaj mam na obiado-kolację gołąbki:))Może zrobię do nich sosik pomidorowy?już mi ślina leci! Na śniadanie była jajecznica i zachwilę też chyba zrobię bo padnę na aerobiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika trzeba byłoby w tabeli z IG poszukac tej botwiny, bo ona na pewno nie ma w sobie tyle cukru co sam burak u mnie na obiad dziś pierś w sezamie i brokuły, plus ziemniaki dla rodziny moje ptasie mleczko się ładnie już ścięło, ale na razie go nie zjem, poczekam do obiadu, a deserek wsune jak wróce z aerobiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolu -> tak, kupiłam otręby granulowane, ze śliwką pojadłam :classic_cool: niech mi sie teraz uleży bo zaraz wychodze na aerobik ;) ostatnio skakałam po pstrągu, to na pierwszej godzinie było mi trochę niewyraźnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja po deserku-nie wiem czy wam podawalam taki przepis na serniczek pieczony sb,jesli to tak najwyzej powtorze: kostka twarogu 2 jajka aromat 3 lyzki fruktozy twarog rozdrobnic ,dodac zoltka ,zmiksowac +aromat i fruktoza bialka ubic potem wszystko polaczyc mikserem piec w 180 kolo pol godziny,ale to zalezy od piekarnika mozna do jednej czesci np kako dodac ijedna warstwa bila i kakowa mozna piecw foremkach od babeczek i dodac kawe,wiorki,cynamon ja pieke w malej blaszce to jest bardzo dobre,smakuje jak sernik i zaspokaja apetyt na slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolu a smarujesz czyms tą blachę? albo osypujesz jeszcze czyms żeby nie przywarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
wkladam papier do pieczenia i smaruje go margaryna cienko zeby nie przywarlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam? ja zrobilam sobie dzisiaj na obiad warzywa zapiekane z parmezanem i ziolami i wiecie co? strasznie ten parmezan smierdzi :D ja lubie sery, plesniowe tez no ale tego sie nie spodziewalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam gołąbki:)zjadłam cztery takie malutki były,do tego zrobiłam sosik pomidorowy-i była pychotka. Zaczyna się u mnie kryzys-wszystkie batony w sklepach mnie wołają:(Dlatego zrobiłam jogurt naturalny z kakao i słodzikiem -nawet nie zły,spodziewałam sie czegoś gorszeg.Fit był cudowny, zaraz idę lulki-bo padam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika ja jak mialam 4 dzien to z nerwow, braku cukru czy cholera wie czego malo nie chodzilam po scianch :D az sie prawie pobeczalam wieczorem :I ale przeszlo a jogurcik, serek z kakao i slodzikiem jest pychotka :) a i jeszcze z olejkiem do ciasta (jaki lubisz) i migdalami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za późno zjadłam :O no nic, ważne że nic niedozwolonego, posiłek jak na pierwszej fazie, makrelka ;) ten deserek wyszedł bleeeh, mało słodki ;) za mało tej fruktozy wsypałam, muszę wyczuć ile tego trzeba, ale zjadliwe jest, a przynajmniej rodzinka mi nie wyżre przekąski ;) parmezan śmierdzi? :D to juz wole śmierdzący parmezan, niż mozarellę, która w smaku przypomina co najmniej skarpety :D w sensie że nie ma smaku wcale, konsystencja jak oscypek a w smaku jak steropian :D nie kupie tego więcej, chociaz może mozarella podwędzana jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika, batonów nie słuchaj, one tak specjalnie, niczym te syreny na pokuszenie wodzą, żeby potem dupa rosła :D więc nie słuchaj nawoływań, choćby były nie wiem jak namiętne :D byłam na aerobiku, ale na drugiej godzinie pękłam, było ak duszno, że zaczęło mi sie w głowie kręcić, bałam sie że ludziom kłopotu narobię i zemdleję :D więc wyszłam sobie w połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos czuje ze kolo weekendu tez mnie beda nawolywac 😭 za sprawa nadchodzacej @ ale juz mam podstepny plan he he zrobie sobie deserek, galaretke i serniczek i nie dam sie paskudnym batonom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
o widze ze kryzysy przerabiacie-ja mialam na poczatku tygodnia -zespol napiecia przedmiesiaczkowe zawinil ale orzeszki,deserki zawsze pomagaja-najgorsze jest to ze przed okresem ja np chodze ciagle glodna,nie moge sie od tych mysli uwolnic a najbardziej jednak to ochote na slodkie zabija u mnie ten pieczony seniczek,bo w domku jest zapch pieczonego ciasta i do kawki ciasto to jakby nie dieta nie? a najlepsze ze sie od tego nie tyje ja na 2 fazie chyba sprobuje jakies normalne ciasto upiec np z olejem ,a zamiast maki pszennej dam razowa,nie wiem jednak jak wyjdzie-w przyszlym tygodniu sprobuje,bo na weckend wyjezdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tola --> to mamy podobnie :) ja jak mam okres to slodkie, duzo i jedzonko wogole ehhh, czasami moj maz sie smieje ze gdyby nie @ to pomyslalby ze jestem w ciazy he he, bo ja wtedy moge przyslowiowego sledzia zagryzac czekolada i nie widze w tym nic niepasujacego :) a teraz juz ide bo sie ssanie wlaczylo do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
my kobiety to jestesmy biedne-i jeszcze mamy ladnie wygladac tez ide dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ nie mogę zjeśc śniadania 😭 jade na badanie krwi :D ale zabiorę wałówkę ze sobą, dzis skoro nie otręby na sniadanie, to pomarańcz na zakąskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Właśnie dostałam telefon z pracy z wielką prosbą zebym przyszła na 12 a nie na 14:( Na śniedanie miała być sałatka ale będą gołąbki a sałatkę zabiorę ze sobą:) Ten deserek naprawdę mi pomógł.Dobrze że go zjadłam teraz to już w ogóle nie czuję jakbym dietkowała:))Przez chwilę miałam nawet wyrzuty sumienia że jem słodkie ,ale jak pomyślałam sobie co tam dodałam to az się uśmiałam.No i nie mam już wyrzutów;) We mnie SB już uderzyła-mam mniejszy brzuch i boczki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę w pracy :classic_cool: tylko ja i sekretarka :D zrobię co mam do zrobienia i spływam, zajmie mi to góra godzinę weszłam do pracy na czco z trzęsącymi się nogami :D zjadłam pół serka wiejskiego, z lidla, jakiś taki niezbyt dobry był, to po połowie zrezygniwałam, ale za to... wszamałam pomarańcza :D to tyle jeśli chodzi o węglowodany na dziś :classic_cool: zaczynają mi spadać spodnie :classic_cool: kika, mi też najpierw na boki poszło i odtłuściło plecy, brzucha raczej nie miałam o dziwo, ale pampuchy na biodrach u góry, które już się też wyraźnie zmniejszyły, bo w jednym pasku muszę zrobić dodatkową dziurkę ;) a drugi zapinam na dwie dziurki dalej [cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ fajnie sie cyta, ze ta dieta dziala :) zwlaszcza jak sie ma watpliwosci ! takie forum to jednak super sprawa, nie jest sie samemu i zawsze ktos pocieszy, doradzi, rozwieje watpliwosci :) tak sobie mysle, ze moj 2 tydz. nie bedzie taki optymistyczny jak pierwszy(mimo niegrzeszenia) ale ja przed @ zawsze ide w gore 1-2kg. mam mega dola i wlasnie wtedy rzucam wiekszosc diet :( choc teoretycznie wiem, ze to nie ich wina ! ale postanowilam, ze tym razem bedzie inaczej - bede dalej ciagla sb.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
no ja juz mam dola z ... za soba bo dzis juz dostalam najwiekszy kryzys mialam w poniedzialek ale ja w ubieglym miesiacu np zjadlam cala gorzka czekolade przed ... i nic nie utylam wrecz przeciwnie jak sie po 2 tygodniach zwazylam to schudlam wiec warto diety przestrzegac nawet jak sie zgrzeszy,bo w koncu to nie jest jedna z tych chorych diet,w czasie ktorych nawet guma go zucia to zbrodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postaram sie na deserkach z sb przetrwac a jak nie to kupie sobie gorzka czekolade i pol wrzuce mojemy do torby ze sniadaniem zeby nie zjesc calej :) a on jak wroci juz tej drugiej polowy na bank nie bedzie :D a dzisiaj robie bigos na sposob sb, ciekawe co mi z niego wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja juz dawno bigosiku nie robilam-z jakiej kapusty robisz? kupilas mloda? a jesli o czekolade chodzi to mozna zjesc kilka kostek ja ostatnio jadlam 90 proc kako,gorzka byla ale najlepiej do pracy zabrac kilka kostek bo to jednak wciaga,wiec twoj pomysl z mezem jest dobry-moj to nawet wyroby czekoladopodobne zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbeach -> no działa, aż sama nie wierzę ;) ja dzis na obiad chyba jaja sadzone zrobię, kupiłam tez ogóreczki małosolne, to rodzince do młodych ziemniaków będzie jak znalazł, ja oczywiście bez kartofla :) kupiłam chudą łopatkę, rodzince zrobię w sosie bo tak lubią, sobie ugotowaną odłożę, bo gotowane mięso akurat mi nie przeszkadza a forum to bardzo dobra rzecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×