Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witajcioeee

ile zarabia sie w butikach w centrach handlowych?? dzieki

Polecane posty

Gość wawawa
Czytam i oczom nie wierzę... 5 zł za godzine... jak można iść do takiej pracy, ja bym się nie zgodziła... W spożywczych już lepiej płacą 1600-1800 na rękę... Co to za butiki? w Warszawie w centrach handlowych w butikach na które trafiałam było 7 netto/h minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzTamNiePracuje
reserved gorny slask 6zl na godzine, teraz juz tylko umowy zlecenie, dla pracujacych dludo 3/4 etatu za 790zl. Kto pracowal wie ze za taka robote to psie pieniadze. Ktos pisal ze tylko sie stoi i wyglada, madrala siedzaca za biurkiem ktora tylko grzebie w ciuchach i nie mysli skad sie wziely w sklepie i na sklepie, i dzieki komu sklep wyglada jak z bajki nastepnego dnia rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco24
HANDEL TO CIEZKA PRACA I NIEDOCENIONA I ŻLE WYNAGRADZANA ,ODEJDZMY OD LAD NA 3DNI TAKI MAŁY STRAJK A ZOBACZYCIE CO BEDZIE SIE DZIAŁO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniap2601
Sory ale muszę się wtrącić. Nie porównuj pracy w urzędzie do pracy w sklepie... To że musisz mieć wyższe wykształcenie to żadna nowość takie są czasy, ale praca od pn do pt od 8 do 16 to chyba co innego jak praca okrągły tydzień od rana do wieczora... Uważasz ze w takich sklepach się tylko stoi??? To proszę bardzo idż postój 2 lub 3 dni po 12 godzin zobaczymy czy nadal będziesz miała takie samo zdanie... Ludzie idą do tych sklepów bbo trzeba gdzieś pracować, ale niestety prawda jest taka że z pensji 1200 zł w Warszawie nikt się nie utrzyma. nie ma czasu na życie prywatne tym bardziej jak ktoś się uczy więc nie porównuj swojej pracy do naszej bo nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja czekam
a ja mam 50zl za 9h w warszawie i to na czarno!!!!! a gdzie mam isc?/ takie sa stawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamonikka
A czy ktos może wie ile zarabiaja dziewczyny w Glitterze w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniak44
Wy sie za nisko cenicie. jak wam nie odpowiada płaca to idzcie na hostessy. Tam na promocjach sie zarabia od 10 netto w góre. przez wekend mozna sobie ladnie 200 zl dorobic i sie nie narobić. Jest to rpaca nudna ale nikt przynajmniej nie patrzy mi sie na rece i nie ocenia co krok Pracy jest duzo , trzeba tylko umieć jej szukać i wiedziec czego sie szuka. Powodzenia dla wytrwałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarry79
Ja w Mohito w Zlotych Tarasach na 3/4 etatu zarobiłam 840 zł. Atmosfera bardzo przyjemna, ale wkurwiała mnie dekoratorka... Aczkolwiek byłam zmuszona do podpisania upoważnienia na pracę po 13 h i następny dzień wolny. Chore! Po 3 miesiacach podwyżka - na 1100 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pouklijk
W Arkadii - 8 zł netto w większości sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniak44
Masakra.... masakra.... płace sa tak niskie bo ludzie sie na to godzicie. Szczegolnie mowie o tych spoza Wawy. Dla was 7, 8 netto to haj lajf , bo u was sa jeszcze nzisze stawki, wiec zanizacie płace w Wawie. Nie ma co przez to liczyc na wyzsze stakwi w pracy na stale. Wole juz na razie robic ciagle na umowe- zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaaaaaaaaa
smieciowe umowy i pensje tez smieciowe dla kogo to? dla studenta co starzy sponsoruja? i ten tylko dorabia na kino?sorki za 5zł za h jaaa 2h n apaczek e petow nie zarabiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninous
powiem tak: pracowalam na umowe zlecenie w INTIMISSIMI przez 2 miesiace. dostawalam 790zl na reke a pracowalam na pol etatu! to duzo! dziewczyny, ktore pracowaly na caly etat potrafily wyciągnąc do 2tys! moze to nie szalenie duzo ale jak na butik w centrum handlowym to fortuna. teraz dostalam prace w Zarze i jeszcze nie wiem ile tam placą, ale z tego co czytalam w necie to troche ponad 600zl. moja kolezanka pracowala w Pumie i mowi, ze to calkiem sporo, a mi sie wydaje, ze nie do konca... miasto: Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaPomarańczowa
i nie wiesz za ile kasy? masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intimissimi 690 zł, dramat!! i tak jest wszędzie , czyli na cały etat 1380zł . premie baaaardzo rzadko i śmieszne. ale przynajmniej co 2 miesiące dostaje się ciuchy. jak na obsługę i latanie za klientem to stanowczo za mało!! Ludzie się dziwią że nie dostajemy za sprzedaż prowizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yes bizuteria 1200 netto , porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GreenPoint 1200netto na początek + premia -nie do osiągnięcia, pozniej 1350 netto. koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największy procent butików to na początek najniższa krakowa 1750 i umowe zlecenie, bądź umowa o pracę - choc częsciej ta pierwsza. Butiki prywatne - nie sieciówki - najniższa krajowa plus 0zł za 15nadgodzin, a pracujesz 6 dni w tygodniu i zamiast 160h robisz 175. To się nazywa dopiero chamstwo i sknerstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.w dotyczy Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up dostałam ofertę 1400 na rękę czy to dobra kwota bo praca wydaje się bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100lica
nie chce smecic ale w biedrze mialam 1650zl(premie 200zl raz na 3miechy) ,urlop ,zawsze ta umowa o prace atu 2016 a pensje jak w burkina faso w benettonie pensja1400zl ale na nogach tojuz lepiej isc na kase do carrefoura czy innego marketu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili76
Monnari w Poznaniu zarobki - na okresie probnym 1450zl netto bez premii, po 3 msc okresie dostajesz umowe na trzy lata tez 1450zl netto na reke i z mozliwoscia premi o ile wyrobicie miesieczny plan sprzedaży. Z reguly jest to 1000-2000zl do podzialu na caly personel wg uznania Kierownika Salonu. Dekorator dostaje 100zl wiecej czyli 1550zl . Zastepca Kierownika 1800 netto. Kierownik 2200 netto. Czyli na ta robote co robisz pensja smieszna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×