Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 vanili

Balsam do suchej sk贸ry.

Polecane posty

Go艣膰 bet123
Sk贸r臋 od偶ywia膰 nale偶y od wewn膮trz! :) Surowcem dla wytwarzania kolagenu i innych substancji budulcowych cia艂a jest to co zjadamy codziennie w diecie, czyli dieta obfituj膮ca w pe艂nowarto艣ciowe bia艂ko oraz odpowiednie witaminy, mikro- i makroelementy mo偶e poprawi膰 czynno艣ci fibroblast贸w w wytwarzaniu silnego kolagenu. Du偶膮 rol臋 odgrywa zw艂aszcza bia艂ko. Co prawda w uk艂adzie pokarmowym bia艂ko zwierz臋ce i ro艣linne rozk艂adane jest przez enzymy trawienne na sk艂adniki proste – tj. na aminokwasy. Bia艂ko zwierz臋ce jest pe艂nowarto艣ciowe, gdy偶 zawiera wszelkie aminokwasy niezb臋dne dla budowy i regeneracji naszego cia艂a. Niestety bia艂ko ro艣linne nie zawiera niekt贸rych z nich i dlatego w dietetyce cz臋sto nazwane jest bia艂kiem niepe艂nowarto艣ciowym. Ponadto bardzo wa偶na jest w syntezie kolagenu wystarczaj膮co du偶a dawka witaminy C, oraz witamin A, E, PP, B5. R贸wnie偶 dostateczna ilo艣膰 biopierwiastk贸w - cynku, krzemu, 偶elaza, miedzi, itp. W przypadku kolagenu decyduj膮ca dla si艂y jego w艂贸kien i jako艣ci konstrukcji z tego bia艂ka jest np. witamina C. W przypadku keratyny bardzo wa偶ne s膮 witaminy A, B i D oraz takie minera艂y, jak 偶elazo, cynk, mied藕, jod.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hakunamatata9999
polecam mleczko nawil偶aj膮ce dardia. idealnie nawil偶a such膮 sk贸r臋, zawiera mocznik, jest hipoalergiczne i do kupienia tylko w aptece

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ___________
oliwka dla dzieci

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ___________
Na kafee wszystko bije peeling kawowy..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anetapk
Dziewczyny, super spisuj膮 si臋 balsamy z apteki. Ja uwielbiam iwostinu, emolium, a ostatnio zaszala艂am i kupi艂am sobie VICHY LIPIDIOSE 2. Po depilacji n贸偶ek s膮 ukojeniem!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ___________
Halllooo****

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 maria 53
Polecam mleczko migda艂owe...Bilendy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rao
Kupi艂am dzisiaj pi偶mo Bielendy, jakas nowo艣膰? z przypisem ''na pokuszenie'' zobaczymy pani zapewnia艂a,偶e super... wiadomo marketing 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rao
Kupi艂am dzisiaj pi偶mo Bielendy, jakas nowo艣膰? z przypisem ''na pokuszenie'' zobaczymy pani zapewnia艂a,偶e super... wiadomo marketing 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pokaza艂a si臋 ca艂a seria balsam贸w Biellendy.. jak oceniasz? dobry?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rao
ci膮gle pokazuj膮 si臋 jakie艣 nowo艣ci...i nie wiadomo, co wybra膰? trzeba pr贸bowa膰, bo czasem jaki艣 sk艂adnik uczula:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rao
Ja lubi臋 Nivea:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 venge.
Powitanie Afryki mleczko kokosowe 艂adnie pachnie! ale takie.. t艂uste jest, brudzi bielizn臋, pozostaje na 艣ciankach pojemnika....nie polecam, s膮 zdecydowanie lepsze kosmetyki w tej cenie :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gertie
Polecam ISO UREA La Racho Posey - drogi i co prawda zostawia lekki film na skorze, ale pomogl mi na schodzaca skore (nie po opalaniu, tylko po uczuleniu). swietny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cukierek12345
A ja zdecydowanie polecam mas艂a do cia艂a - daj膮 rewelacyjne efekty, sk贸ra jest 艣wietnie nawil偶ona. Nie kupuje ich w sklepie tylko w necie. U偶ywam mas艂a kakaowego i tropikalnego ananasowego. Dla mnie to 艣wietne produkty http://www.natural-beauty.pl/index.php?nowosci=&promocja=&produkt=190&id_kat=278&promocja=&nowosci=&przedzial=1&koszyk=&wysw=2&id_produc= http://www.natural-beauty.pl/index.php?nowosci=&promocja=&produkt=875&id_kat=278&promocja=&nowosci=&przedzial=1&koszyk=&wysw=2&id_produc=

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zwinnnaa
oliwka dla dzieci

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zwinnnaa
s艂uchajcie dziewczyny RZU膯CIE TE AVONY I ORIFLAMY w k膮t poniewa偶 kupi艂am w rossmanie w promocji balsam johnsona do suchej sk贸ry i po tych w艂a艣nie avonach --cudach---oriflejmach by艂am ZASKOCZONA balsam NAWIL呕A sk贸r臋, kt贸ra jest g艂adka i mi臋ciutka a ja g艂upia smarowa艂am sie tyle lat tym 艣wi艅stwem Pozdrawiam papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zwinnnaa
s艂uchajcie dziewczyny RZU膯CIE TE AVONY I ORIFLAMY w k膮t poniewa偶 kupi艂am w rossmanie w promocji balsam johnsona do suchej sk贸ry i po tych w艂a艣nie avonach --cudach---oriflejmach by艂am ZASKOCZONA balsam NAWIL呕A sk贸r臋, kt贸ra jest g艂adka i mi臋ciutka a ja g艂upia smarowa艂am sie tyle lat tym 艣wi艅stwem Pozdrawiam papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zwinnnaa
s艂uchajcie dziewczyny RZU膯CIE TE AVONY I ORIFLAMY w k膮t poniewa偶 kupi艂am w rossmanie w promocji balsam johnsona do suchej sk贸ry i po tych w艂a艣nie avonach --cudach---oriflejmach by艂am ZASKOCZONA balsam NAWIL呕A sk贸r臋, kt贸ra jest g艂adka i mi臋ciutka a ja g艂upia smarowa艂am sie tyle lat tym 艣wi艅stwem Pozdrawiam papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 upsssss
Garniera polecam :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zwinnnaa
:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja mam bardzo sucha sk贸r臋, czasami jak si臋 niczym nie posmaruj臋, to wygl膮da jak sk贸ra dinozaura :o Na dodatek ostatnio by艂am u dermatologa i mnie wys艂a艂 na testy alergiczne bo twierdzi, ze mam zmiany atopowe, wi臋c w og贸le za艂amka :( Musz臋 spr贸bowa膰 teraz tego balsamu od To艂py http://tolpa.pl/pl/products/90/show/75/Balsam_do_ciala_ bo wybieram rzeczy, obj臋te konkursem na http://kobieteria.eu bo do SPA chc臋 jecha膰 :P jakies opinie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 upsssss
dobry

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zwinnnaa
馃尲 mi艂ego dnia....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×