Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość vanili

Balsam do suchej skóry.

Polecane posty

Gość bet123
Skórę odżywiać należy od wewnątrz! :) Surowcem dla wytwarzania kolagenu i innych substancji budulcowych ciała jest to co zjadamy codziennie w diecie, czyli dieta obfitująca w pełnowartościowe białko oraz odpowiednie witaminy, mikro- i makroelementy może poprawić czynności fibroblastów w wytwarzaniu silnego kolagenu. Dużą rolę odgrywa zwłaszcza białko. Co prawda w układzie pokarmowym białko zwierzęce i roślinne rozkładane jest przez enzymy trawienne na składniki proste – tj. na aminokwasy. Białko zwierzęce jest pełnowartościowe, gdyż zawiera wszelkie aminokwasy niezbędne dla budowy i regeneracji naszego ciała. Niestety białko roślinne nie zawiera niektórych z nich i dlatego w dietetyce często nazwane jest białkiem niepełnowartościowym. Ponadto bardzo ważna jest w syntezie kolagenu wystarczająco duża dawka witaminy C, oraz witamin A, E, PP, B5. Również dostateczna ilość biopierwiastków - cynku, krzemu, żelaza, miedzi, itp. W przypadku kolagenu decydująca dla siły jego włókien i jakości konstrukcji z tego białka jest np. witamina C. W przypadku keratyny bardzo ważne są witaminy A, B i D oraz takie minerały, jak żelazo, cynk, miedź, jod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamatata9999
polecam mleczko nawilżające dardia. idealnie nawilża suchą skórę, zawiera mocznik, jest hipoalergiczne i do kupienia tylko w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
oliwka dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
Na kafee wszystko bije peeling kawowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetapk
Dziewczyny, super spisują się balsamy z apteki. Ja uwielbiam iwostinu, emolium, a ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie VICHY LIPIDIOSE 2. Po depilacji nóżek są ukojeniem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
Halllooo****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 53
Polecam mleczko migdałowe...Bilendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rao
Kupiłam dzisiaj piżmo Bielendy, jakas nowość? z przypisem ''na pokuszenie'' zobaczymy pani zapewniała,że super... wiadomo marketing 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rao
Kupiłam dzisiaj piżmo Bielendy, jakas nowość? z przypisem ''na pokuszenie'' zobaczymy pani zapewniała,że super... wiadomo marketing 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazała się cała seria balsamów Biellendy.. jak oceniasz? dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rao
ciągle pokazują się jakieś nowości...i nie wiadomo, co wybrać? trzeba próbować, bo czasem jakiś składnik uczula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rao
Ja lubię Nivea:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
Powitanie Afryki mleczko kokosowe ładnie pachnie! ale takie.. tłuste jest, brudzi bieliznę, pozostaje na ściankach pojemnika....nie polecam, są zdecydowanie lepsze kosmetyki w tej cenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertie
Polecam ISO UREA La Racho Posey - drogi i co prawda zostawia lekki film na skorze, ale pomogl mi na schodzaca skore (nie po opalaniu, tylko po uczuleniu). swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek12345
A ja zdecydowanie polecam masła do ciała - dają rewelacyjne efekty, skóra jest świetnie nawilżona. Nie kupuje ich w sklepie tylko w necie. Używam masła kakaowego i tropikalnego ananasowego. Dla mnie to świetne produkty http://www.natural-beauty.pl/index.php?nowosci=&promocja=&produkt=190&id_kat=278&promocja=&nowosci=&przedzial=1&koszyk=&wysw=2&id_produc= http://www.natural-beauty.pl/index.php?nowosci=&promocja=&produkt=875&id_kat=278&promocja=&nowosci=&przedzial=1&koszyk=&wysw=2&id_produc=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
oliwka dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
słuchajcie dziewczyny RZUĆCIE TE AVONY I ORIFLAMY w kąt ponieważ kupiłam w rossmanie w promocji balsam johnsona do suchej skóry i po tych właśnie avonach --cudach---oriflejmach byłam ZASKOCZONA balsam NAWILŻA skórę, która jest gładka i mięciutka a ja głupia smarowałam sie tyle lat tym świństwem Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
słuchajcie dziewczyny RZUĆCIE TE AVONY I ORIFLAMY w kąt ponieważ kupiłam w rossmanie w promocji balsam johnsona do suchej skóry i po tych właśnie avonach --cudach---oriflejmach byłam ZASKOCZONA balsam NAWILŻA skórę, która jest gładka i mięciutka a ja głupia smarowałam sie tyle lat tym świństwem Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
słuchajcie dziewczyny RZUĆCIE TE AVONY I ORIFLAMY w kąt ponieważ kupiłam w rossmanie w promocji balsam johnsona do suchej skóry i po tych właśnie avonach --cudach---oriflejmach byłam ZASKOCZONA balsam NAWILŻA skórę, która jest gładka i mięciutka a ja głupia smarowałam sie tyle lat tym świństwem Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
Garniera polecam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo sucha skórę, czasami jak się niczym nie posmaruję, to wygląda jak skóra dinozaura :o Na dodatek ostatnio byłam u dermatologa i mnie wysłał na testy alergiczne bo twierdzi, ze mam zmiany atopowe, więc w ogóle załamka :( Muszę spróbować teraz tego balsamu od Tołpy http://tolpa.pl/pl/products/90/show/75/Balsam_do_ciala_ bo wybieram rzeczy, objęte konkursem na http://kobieteria.eu bo do SPA chcę jechać :P jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
🌼 miłego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×