Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość vanili

Balsam do suchej skóry.

Polecane posty

Gość witajcie dziewczyny
ja ze swojej strony mogę polecić wygładzające mleczko do ciała nivea, takie w niebieskiej butelce. Jest niesamowite do bardzo suchej skóry, kilkakrotnie mnie ratował po przedawkowaniu słońca, łagodzi wszelkie podrażnienia, pięknie pachnie i nie jest tłuste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakatarzyna000
i tak nic nie pobije najzwyklejszej oliwki do ciała dla bobaskow :) fakt faktem jest tłusta, ale naprawde dobrze nawilża i natłuszcza...jest też taka w żelu, która ma ten plus, że jest bardziej wydajna i świetnie sie rozprowadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnn
moimi faworytami są : Oceanik AA z kaszmirem i ekstraktem z bawełny, Nivea granatowy , avon oliwka marokańska róża, oliwka w żeu Johnsons ( po 2 tygodniach stosowania skóra jest przepiękna- świetlista nieziemsko gładka nawilżona i miękka-ja mam bardzo przesuszone ramiona i z ręką na sercu mówie ze wszystko zniknęło aczkolwiek zostaje tłusty film ktory nie kazdy lubi :/) bardzo dobry jest też Johnsona @4-godzinne nawilżenie, i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
..a ja mam białe plamki na nogach po opalaniu.... dermatolog mówi ,że to brak pigmentu masuję nogi rekawica z mydełkiem do peelingu używam oliwki dla dzieci do nawilżania i natłuszczania a latem wcieram balsam brazujacy, żeby zamaskować te białe kropki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna długowłosa
ten z nowej serii Nivea jest dobry-typowy "do skóry bardzo suchej". Nie dość że do suchej to jeszcze bardzo... to mnie skusiło i muszę przyznać że było warto. Lecz w moim przypadku i tak konieczne jest codzienne smarowanie. Nie znalazlam jeszcze balsamu, który nagle wyleczy z suchej skóry... Na tym to widocznie polega, że każdy kosmetyk trzeba stosować regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
ostatnio czytałam, żeby wcierać balsam zaraz po kąpieli, kiedy skóra jest rozgrzana, lepiej się wchłania i to co mówisz....systematycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
posmarowałam ciało i nogi oliwką dla dzieci Jonsona z aloesem, posiedziałam na słoneczku...tak kilka dni, bo ciepło...i zauważyłam ,że skóra była tak sucha, że oliwka się wchłania...a po pół godz zmywam te oliwkę , lekklo osuszam ciało ręcznikiem i bez porównania skóra jest lepsza! nawilżona trzeba zmyć, bo za tłusta i poplami odzież takie proste metody są najlepsze! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
też nie lubię , bo plami i tłusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
wazelina :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowy koszmar
Polecam oliwkę, tłuści, ale najlepsza na suchą skórę i czerwony balsam Garniera 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowy koszmar
nie lubię Nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
kosmetyki szwedzkie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
:O:O:O :P:P:P wiecie, że pomogła mi oliwka już tak skóra z nóg się nie łuszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
* Codzienna porcja nawilżenia. * Skóra każdej z nas, bez względu na typ, potrzebuje właściwego nawilżenia w ciągu dnia. Czy pamiętałaś dziś o nawilżeniu swojej skóry? Linia AA Ciało spragnione chroni skórę przed wysuszeniem, zapobiegając jej przedwczesnemu starzeniu się. Zapewnia optymalne nawilżenie skóry, intensywnie ją nawilża oraz przywraca gładkość i elastyczność. * Intensywnie i długotrwale nawilża i odżywia skórę, przywraca jej elastyczność i miękkość. Chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, przeciwdziałając jej starzeniu się. * Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Badania dermatologiczne wykonane w Klinice Dermatologicznej AM w Gdańsku, obejmujące grupę 60 osób nie wykazały żadnej reakcji alergicznej. Nie zawiera barwników. Posiada pH neutralne dla skóry. * Mleczko zawiera związki cukrowe z peruwiańskiego drzewa tara, które intensywnie i długotrwale nawilżają skórę. Masło kakaowe i olej sojowy intensywnie odżywiają skórę, przywracając jej elastyczność i miękkość. Witamina E chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, przeciwdziałając jej starzeniu się. Alantoina łagodzi podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka jest tłusta
ale jej się nie zostawia na ciele do wchłonięcia, tylko nakłada na wilgotne ciało a po chwili osusza delikatnie ręcznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beze
Lipikar AP z la roche posay. Idealny i bardzo delikatny, lepszego balsamu nigdy nie miałam, a z suchą i atopową skórą walczę od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa*
♥♥♥♥♥♥♥♥ balsam z masażerem ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misik
A ile kosztuje ten lipikar i gdzie można kupić? W aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miserrry
ja za ten balsam lipikar 200 ml płaciłam ostatnio jakoś coś koło 49 zł w aptece oczywiście, to jest dość tanio, bo teraz chyba na to promocja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa*
używał ktoś balsam dr Nona? warto? ? ?P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z kicia2856 - zarówno z tym, że czerwony Garnier wysusza, jak i z tym, że masło Karite jest świetne! Ogólnie kosmetyki naturalne są bardzo dobre, takze polecam każdej Pani mającej suchą, delikatną skórę - jak moja. Poza tym kosmetyki naturalne nie są tak drogie, jakby się wydawało - ja zaopatruję się na mydlarnia.info i nie wychodzi mnie to wcale drożej, niż kupowanie kosmetyków chemicznych. Dodam jeszcze,ze kosmetyki w wymienionym sklepie posiadają certyfikat jakości, a jak wiemy niektóre kosmetyki naturalnymi tylko się nazywają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa*
orientację tracę co wybrać? śluz ślimaka? błotko? kolagen? sole? oczywiście szczątkowe ilości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
oliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
Dermika :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×