Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość vanili

Balsam do suchej skóry.

Polecane posty

polecam Bielendy BEAUTY MILK :), cudo :), extra nawilżenie i aksamitnie gładkie ciało :) :), gorąco polecam jak lubisz zapach kokosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
sucha skóra...oj potrafi uprzykrzyć życie, ale jest kilka sposobów, sklepowych i domowych:) wszystkie wypróbowane na sobie sklepowe: wymieniony już balsam Neutrogeny - nawilża i pielęgnuje, po prostu. wydajny z pompką:) do tego można jakiś lekki samoopalacz np Dave, ja jestem zadowolona, bo widać stopniową opaleniznę, bez smug, zapach akceptowalny. nie ma tłustej formuły. na lato coś chłodzącego i nawilżającego - polecam krakowską firmę Hean, robią świetne kosmetyki m.in z aloesem. kosmetyki kolorowe też są ok:) [mają swój sklep internetowy] domowe: wspomniany peeling kawowy - rewelacja. przepis wzbogaciłąm o olejek z paczuli i cynamonu plus łyżeczka kakao...uczta dla ciała! na suche dłonie - peeling miodowy: miód + oliwa z oliwek/pestek z winogron + kilka kropel cytryny + łyżka cukru. po zmyciu wystarczy zwykły krem do rąk/balsam do ciałą, który używamy na codzień. oliwka przed kąpielą;) poleciła mi znajoma kosmetolog: avocado - ma właściwości silnie nawilżające o odżywcze - papka z niego daje świetne rezultaty migdał - balsamy z nim to luksus dla skóry aloes - prócz nawilżenia, lagodzi podrażnienia masło shea - silnie nawilża powodzenia w dążeniu do zadowolenia z siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effy --- uzywalas już maslo shea ?? ma zbitą konsystencję czy nie bardzo ?? czytalam, ze ma specyficzny zapaszek...ciekawi mnie, do jakiego mozna by go przyrównac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
żel pod prysznic oliwkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
kąpiel w soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Nie przeczytałam całego wątku, więc nie wiem, czy się nie powtórzę, ale mogę coś powiedzieć o swoich doświadczeniach w tym temacie. Otóż zwykłe balsamy, o jakich piszecie faktycznie mogą być fajne dla kogoś, kto nie ma problemów z suchą skórą. Inna sprawa, że większość dziewczyn twierdzi, że ma suchą i wrażliwą, ale po tym co ja mam i jak widzę skórę koleżanek, które skarżą się, że mają taką suchą, to mówię Wam, że tak im się tylko wydaje... Ja mam problemy z suchą i wrażliwą skórą od bardzo dawna, trochę ma to podłoże alergiczne... Skóra się łuszczy, pęka, w dodatku wystarczy, że się delikatnie ścisnę, potrę czy coś podobnego, a od razu robi się czerwona i wyskakują drobne bąbelki... Spod prysznica wychodzę cała czerwona... W dodatku bardzo brakuje jej jędrności, co również jest wynikiem przesuszenia... Ale nie do tego zmierzam, tylko co z tym zrobiłam :) Otóż najważniejsza sprawa to kosmetyki z apteki. Firma nie jest najważniejsza, każdy musi znaleźć coś dla siebie. Najważniejsze dwie rzeczy to żel pod prysznic i balsam. Żeli używałam różnych (Dermed, Iwostin itp), w zasadzie nie odczułam różnicy między nimi. Za to jeśli chodzi o balsam, to zainwestowałam w Vichy Lipidiose. Przy pierwszym użyciu skóra, szczególnie na nogach, gdzie była najbardziej podrażniona, zaczęła mnie piec... Myślałam, że się wścieknę... Trwało to kilka minut, potem przeszło. Przy drugim użyciu już było zdecydowanie lepiej, a potem już rewelacja. Różnica jest prawie od razu, w dodatku balsam jest bardzo wydajny. To się okazało najlepsze rozwiązanie dla mnie, dla kogoś innego może być już nie ok. Za to jedno jest pewne: do suchej i wrażliwej skóry kosmetyki TYLKO z apteki. Wystarczy pójść, tam pani na pewno coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsam kawowy modelujący brzuch i pośladki....muszę przyznać,że długo utrzymuje wilgotność skóry...jedynie ten intensywny zapach mnie drażni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa za mąż wyjść gotow
dr glinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa za mąż wyjść gotow
dr żelatynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa za mąż wyjść gotow
:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa
:O Proszę bardzo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine...
Oliwka... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine...
Też polecam peeling z kawy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze12345
maslo kakaowe Ziaja, kosztuje ok10zl ale jest najlepsze zadne garniery itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bety123
Peeling i oliwka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa
Potwierdzam - peeling kawowy!!! Potem dobry balsam... 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina85
hej polecam balsam garniera czerwony,jest super dla suchej skory.pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
odnośnie masła shea nie stosowałąm, ale właśnie zamówiłam na allegro, bo wiele dobrego o nim czytalam. jest lato i o nawilżenie trzeba zadbać szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty123
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasss
Ja kupiłam z Naturze- aloes w żellu- 96% zawartości aloesu. Pachnie niezaspecjalnie, ale dziala dobroczynnie na każdą znękaną skórę:p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×