Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość vanili

Balsam do suchej skóry.

Polecane posty

Gość podnosicielka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robrobrob
jest na to rada.zwykły olej --tak tak nie ma chemi środków zapachowych ---a oliwka dla dzieci tak naprawdę to wysusza skórę---olej sama stosuję i widzę zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapapapa
Zwykły olej?? Przeciez on smierdzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robrobrob
ale jest skuteczny--korzystalam z wielu b.drogich balsamow nawet za 150 +po jakimś czasie zawsze problem wracał.od roku stosuję olej-wystarczy raz na tydzień icialko super--trzeba wytrwalości---a tak balsam wcierasz codziennie i co ---kiepsko nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam kompleksów
????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam kompleksów
????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepsza jest oliwa z oliwek? tylko tłuści....ubranie. Wiem, że stosują w krajach śródziemnomorskich, w ten sposób natłuszczają ciało i chronią przed "starzeniem" się skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilili
Ja używam Dardie w mleczku. Początkowo wydaje się dosyć tłusta ale za to bardzo dobrze nawilża i skóra odzyskuje dobry wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandilka
hmmm spotkałam się z kilkoma pozytywnymi opiniami o Dardii chyba ją sobie przetestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj odwiedziłam roosmana, ścisk, bo sobota....jest tyle nowości, że nie wiadomo, co wybrac? Gdzie kupujecie to cudeńko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
Nivea polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja4
po kąpieli zrób peeling z soli gruboziarnistej, zmyj i nałóż balsam np. garniera kondycja skóry poprawi sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calleigh
ja stosuje balsam leczniczy, kupowany w aptece - Cetaphil. Wspomaga on leczenie łuszczycy i takich innych syfów:) i rewelacyjnie nawilża. Sama mam okropnie suchą skórę, która w dotyku jest mniej więcej jak papier ścierny, zwłaszcza na nogach. A po tym balsamie jest miękka jak u niemowlaka!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madinka22
mnie pomógł krem do ciała firmy torf,w granatowym słoiczku, dostępny s carrefourze za około 6 zł.wcześniej wypróbowałam wiele różnych specyfików,a te przeznaczone dla szczególnie suchej skóry o dziwo okazywały się najgorsze.teraz jest dobrze.a wcześniej miałam przesuszone,łuszczące się łydki.okropnie piekły a jeszcze gorzej wyglądały.od czasu do czasu,choć ostatnio tego zaprzestałam,stosowałam oliwkę dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
AA z kawaą i cynamonem :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki
stosoujecie balsamy do ciała i kremy z dodatkiem olejów parafinowych (czyli ubocznych produktów przetwórstwa ropy naftowej) i dziwicie się, że macie wysuszaoną skórę? Parafina, wazelina maja działanie ochronne ale nie nawilżajace. Tak naprawdę tworza na skórze warstwę która stanowi barierę dla substancji aktywnych (przez to nie wnikaja w głąb skóry) dlatego uczucie nawilżenia kosmetykami które w składzie maja parafine (parafinum liquidum) jest chwilowe, dlatego po zwykłych oliwkach do dzieci jesteście tłuste a nie nawilżone - bo to zazwyczaj parafiny. Skórę suchą pielęgnujemy kosmetykami na bazie naturalnych olei a nie syntetycznych. Swietnie w tej roli sprawdza się np. masło karite, oliwa z oliwek , olej arganowy (o wiele lepszy niż oliwa z oliwek ze względu na to że ma od oliwy z oliwek 70% więcej vit.E), olej z pestek moreli, olez makadami, olek ze słodkich migdałów i wiele wiele innych :) - jeśli chcecie uzywac oliwek dla dzieci to proponuje np. Hipp - bo to nie oliwka parafinowa, warto równiez rozerzec sie za kremami, balsamami na bazie naturalnych substancji a nie parafin. Na efekty co prawda trzeba bedzie poczeka dłuzej ale za to bedą one trwałe a nie chwilowe. Warstwa hydrolipidowa skóry będzie odbudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam AA żel modelujący brzuch i pośladki, ciało jest po nim takie gładziutkie...stosuję również na nogi... nie mogę się tylko przyzwyczaić do zapachu kawy....jest trwały...ale może innym się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosicielka1
:classic_cool: oliwka dla dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siux
ja slyszalam, iz aby miec dobrze nawilzona skore, trzeba przed wzieciem prysznicu...nasmarowac sie oliwka(dla dzieci) a potem splukac cale cialo ciepla woda, podobno myje cialo idealnie i je bardzo dobrze naiwlza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×