Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mokka_23

laserowe wybielanie...to już za tydzień

Polecane posty

Gość ja robiłam nowej hucie
Ja robiłam wybielanie metoda nakładkowa,robiłam ja w gabinecie w Nowej Hucie u dr Anny Król i jestem naprawde strasznie zadowolona bo efekt jest widoczny.Zapłaciłam 450zł i wreszcie nie wstydze sie uśmiechac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertelka24
Jest wybielanie i wybielanie. Samej to sobie można. ;)Jeżeli wybielać to tylko u stomatologa który się na tym zna. Zanim zaczniesz wybielanie musisz wyleczyć wszystkie zęby itd. Ja swoje wybielałam u dr. Jacka Kałużnego. Ma gabinet na ulicy Dzielnej. Bardzo zadowolona jestem z efektow zabiegu. Cena dość atrakcyjna ale efekt supernowy białą perełka i tyle ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symonea42
Ja wybielałam swoje kryształki w dentarcie koło Pruszkowa - mam z tym gabinetem bardzo dobre wspomnienia a ząbki sa bielutkie. Bardzo fachowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmotyla
Sprzedam kupon grouponowy na wybielanie zębów - cena kuponu to 378zł - bez kuponu 1400zł - niestety nie dam rady wykorzystać kuponu (ze względu na wyjazd), dlatego sprzedaję. Kupon jest do wykorzystania do 28 marca. Przegląd kontrola stanu zębów i ustalenie ewentualnego planu leczenia Skaling i piaskowanie usunięcie przebarwień i kamienia nazębnego Fluoryzacja wzmocnienie i ochrona zębów przed próchnicą Wybielanie lampą Beyond wybielenie zębów od 5 do 14 odcieni efekt utrzymujący się nawet 2 lata Lokalizacja Czerniaków Przychodnia jest sprawdzona przez znajomą - bardzo miła obsługa i rzetelni dentyści. Wszystkie wymienione powyżej zabiegi wchodzą w cenę kuponu. Odbiór kuponu: osobiście lub mailowo. kontakt: 500 817 923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next_to_me
szczerze mimo, że koszt wybielania zębów jest dość duży ja raczej nie skorzystałabym z żadnych zakupów grupowych. Jednak dla mnie to jest zbyt duże ryzyko, żeby iść gdzieś do nieznanego gabinetu. Ja kocham swoje zęby i nie chciałabym, żeby im się coś stało. Poza tym np. w Galerii Uśmiechu jest rozłożenia płatności na raty. Więc wolałabym iść tam, gdzie mam pewność wysokiej jakości usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.K
czytałam gdzieś, że z tym wybielaniem (z gruponu czy innego takiego portalu) były jakieś afery, nie wydaje mi się, żeby aż tak niska cena dobrze świadczyła o jakości usług zresztą znając zalety i wady wybielania laserowego (vide: http://JakWybielicZeby.pl/wady-i-zalety-laserowego-wybielania-zebow.html ) wybieram wybielanie domowe, do dentysty tak czy inaczej trzeba się pofatygowac na przegląd i ew. leczenie, a mój stomatolog stwierdził ostatnio, że takie czy takie wybielanie (profesjonalne vs domowe) to i tak na jedno wychodzi pod warunkiem, że się dba o zeby i że się je regularnie leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibbbka
Ja sama jestem własnie teraz zapisana do kliniki Dentist. Postanowiłam tez wybielić zeby, bo jednak piekny, zdrowy uśmiech to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, jesli juz robić taki zabieg to w profesjonalnych gabinetach, wiec tutaj na pewno bedziesz bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellka2
Jestem ciekawa efektów ...Bo sama chciałabym wykonac takie wybielanie. Czy we wspomnianej klinice Dentis mozna tez wykonac taki zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szadura123
W salonach White&Beauty masz wybielanie w cenie 100-200 zł na zakupach grupowych, wyjdzie o wiele taniej niż w salonie kosmetycznym a jest tak samo skuteczne bo korzystają z tych samych urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybielona
hej, ja wybielałam zęby laserowo i naprawdę nie ma się czego bać. Uzyskałam efekt o 9 odcieni bielszy od tego, który miałam! Ząbki wybielałam rok temu i nadal mam białe. Cały zabieg nie jest ani bolesny ani nieprzyjemny. Zanim ja się zdecydowałam, mój dentysta zaleczył mi najpierw wszystkie plomby. Dał nieco jaśniejsze, bo niestety plomby się nie wybielają, a przy bialuśkich ząbkach ciemne nie wyglądałyby dobrze :P A tak w ogóle to jak poszłam do tej kliniki DENmed (z okolic Torunia jestem) to dentysta powiedział mi, że oferują kilka metod wybielania i że będzie dobierał mi odpowiednią jak zajrzy mi w zęby i zobaczy w jakim są stanie. Chyba były w całkiem niezłym, bo zdecydował o laserze :) Pamiętaj później o białej diecie. Zero kawy, wina, herbaty czy innych produktów, które mocno barwią zęby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wybielałam zęby laserowo i jestem bardzo zadowolona. Wybielałam zęby w salonie white&beauty , zabieg był całkowicie bezbolesny i trwał ok godziny. Po zabiegu przez kilka dni należy stosować białą dietę (unikać produktów barwiących takich jak wino, truskawki, kawa itp.). U mnie efekt bardzo fajnie się utrzymuje od pół, zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam laserowe wybielanie. Ja korzystałam z gabinetu Stomapol w Warszawie więcej możecie znaleźć tutaj http://www.stomapol.pl/informacje.html i naprawdę polecam tę metodę wybielania jak i sam gabinet. Ząbki wybielałam ok pól roku temu i byłam bardzo zaskoczona efektem, który nadal się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rissskinka
A czy Ty katrem robiłaś ten zabieg w dentist ? jestem ciekawa jak wyglada jesli chodzi o zęby osoby palącej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiiiska
Ja teraz po nowym roku własnie planuje sie zapisac na taki zabieg. Teraz coraz wiecej osób włansie decyduje sie na zabieg wybielania to po prostu wyglada naprawde dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanndeczkaa
Co do tej kliniki o której piszecie, to ja równiez chodze do dr Żarowa. I powiem szczerze ze po prostu nigdy wczesniej nie trafiłam do tak rewelacyjnego stomatologa. Naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie sama mam wielka ochote na taki zabieg i sie zastanawiam całkiem powaznie, zwłaszcza ze tez dużo dobrych opinii słyszałam o klinice Dentist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasami zagladam na ich profil na FB i rzeczywiscie zawsze mozna dowiedziec sie naprawde wiele ciekawych rzeczy na temat kliniki i zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To własnie ja miałam w Klinice Dentist wykonywany ten zabieg. Efekt jest świetny i naprawde spokojnie polecam kazdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam zęby w http://dentalservice.pl/ . Efekt bardzo długo się utrzymuje, żadnych nieprzyjemności po zabiegu nie doświadczyłam, cenowo też ok. :) Oni w ogóle mają duży wybór usług na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiecie ale dr.Maciej Żarow jest członkiem ICD. Jego Klinika na pewno jest tą na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka wybielała sobie laserowo zęby i powiem Wam, że efekt był super, ale później mega ją bolało, do dziś ma straszną nadwrażliwość, nawet loda nie może zjeść... Ja stosowałam kiedyś żel iBright i fajnie wybielił, oczyścił mi zęby, ale co ważne nie stały się nadwrażliwe. Na to też trzeba zwracać uwagę. Poczytajcie tutaj http://www.ulmaxdental.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tydzień temu wybielane zęby pod lampą w http://www.truszel.pl/ w Bielsko Białej i wyglądają fenomenalnie. Bielutkie jak nigdy. Tobie też tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się bardzo cieszyłam jak wybielałam zęby. Efekt był naprawdę super i 0 skutków ubocznych. Ja wybielałam ok. 4 miesięcy temu w http://www.hercka.pl/ i do dziś są bielutkie choć wiadomo trzeba unikać np. kawy by je utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miałam dosyć niedawno wybielane zęby. Ja akurat wybielałam pod lampą w http://drpernak.pl/ i w ogóle nie żałuję. Efekt 100 razy lepszy niż od pasty do zębów lub pasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile płaciłyście za wybielenie zębów w Krakowie w Dentist ? Czy to jest jednorazowy zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×