Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mokka_23

laserowe wybielanie...to już za tydzień

Polecane posty

Gość mokka_23
Za tydzień idę na laserowe wybielanie zębów, tak bym chiała żeby były bialuteńkie...;)) czy ktoś z was robił sobie już taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka_23
ja płace 850 za samo wybielanie, zabieg trwa 1.5 godziny. Ale wcześniej musiałam jeszcze oczyści osad na zębach i ewentualny kamień. Z tego co wiem to i tak nie jest drogo, w klinikach to kosztuje 1000, 1200...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna i szczupła
bez sensu, za żelowe płacisz trochę mniej a jest dużo mniej inwazyjne dla zębów. kosztuje ok 700-800zł (warszawa) trwa zwykłe od 3 do 10,14 dni - stopniowo zwiększa się ilość nadtlenku który wybiela i można delikatnie dobrać to do zębów mój stomatolog (który wybiela i laserem i żelem, laser kosztuje 200zł drożej) poleca żel i bardzo odrada laser właśnie dlatego ze tragicznie rozwla szkliwo i zęby - bo jednorazowo dziala się silnymi preparatami (oprócz tego lasera), tak samo odradza wybielanie jednorazowe u dentysty żelem 20proc - lepiej tymi robionymi nakładkami i prepearatem codziennie żelik nakładać bez ryzyka że za parę dni będę miec przezroczyste zęby.. tylko dziąsła do tego trzeba mieć super zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annlenka
a możecie DAJCIE namiar na jakiegoś dobrego stomatologa od wybielania w Warszawie, bo ja się "napaliłam" na dr Ryncarza ale on już do końca roku nie przyjmuje nowych pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka_23
moja koleżanka robiła to laserem i efekt był zniewalający...ona pije dużo kawy itd, wiec miała kolorek niezaciekawy...a po wybielaniu jak gwiazda filmowa! naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna i szczupła
tylko poczekaj parę lat i kilka kolejnych tego typu zabiegów - będziesz miała przezroczyste zęby.. nie jak gwiazda (one akurat wybielają żelem, potem piją wszystko przez słomkę itd) nie wiem czy mogę polecić swojego stomatologa bo jeszcze nie wybielałam, na razie noszę aparat i jak tylko zęby dodją do siebie po nim to żelik max 8-10proc i bedzie super (po żelu są identyczne efekty jak po laserze, laser tez musisz kilka zabiegów chyba w odstępach tygodniowych zrobić zeby były naprawdę białe, no i nie wybielisz kości - tylko to co "na wierzchu" - jak ktoś ma żółtą kość to one się nie wybielą:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna i szczupła
a ogólnie w warszawie - wystarczy wpisać w google nazwę preparatu którym chcesz wybielać - i masz przychodnie które to robią, poszukać poza tym na kafe - mnóstwo topików o wybielaniu i stomatologach jest - tylko w wyszukiwarkę wrzuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annlenka
no ja też jeszcze aparacik noszę , ale już niedługo........ a liczę na kogoś już sprawdzonego, bo wiele różnych rzeczy słyszałam o wybielaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna i szczupła
po aparacie co najmniej pół roku trzeba odczekać, wzmocnić dziąsła i w ogóle - dać zębom odpocząć :( ja pewnie będę wybielać u swojej orto, u stałego stomatologa nie chcę bo nie robią tym preparatem który chciałam (nie pamiętam nazwy teraz, ten ktory jest na allegro za 150-200zł i stomatolog robi ci foremki a ty kupujesz samemu preparat - taniej wtedy wychodzi, tylko trzeba się dogadać dentystą:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka_23
napiszę jak będę już po...zabieg będzie trwał półtorej godziny, dentysta pokazywał mi do jakiego poziomu bieli powinno sie wybielić...i cóż ..zobaczymy. Wiem że zęby przez kilka godzin bedą bardzo bolesne po tym zabiegu, ale jednak to nie są żadne paskeczki, tylko zabieg bardziej inwazyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka_23
to jest właśnie metoda, którą będę wybielać zęby ;) na stronie są pokazane efekty wybielania i gabinety które mają autoryzację na wybielanie http://www.beyondpolska.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommponik
Inne laserowe wybielanie zębów warte polecenia to system Bio White z Włoch. To wybielanie zębów też trwa około półtorej godziny, a jak wygląda, można zobaczyć na filmie na stronie http://www.anident.pl/wybielanie-zebow.html . To nieprawda że wybielanie zębów uszkadza szkliwo. Jeśli tylko zęby są zdrowe, bez ubytków a szkliwo nieuszkodzone, to można bez obawy wybielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjent_bialystok
To chyba najlepszy sposób wybielania zębów. może nie najtańszy, ale najtrwalszy, trzeba potem ograniczyć palenie :( i picie kawy. Ja zrobilem tutaj i jestem zadowolony http://eva-dent.pl/ w Białymstoku na TBS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michail
lampą Beyond najbezpieczniej , a jak sie dobrze poszuka to też tanio :) i w ciagu 1 godziny :) , produkt USA, wiec ile mozemy narzekać na hamburgerowców to jakby cos było z tym wybielaniem nie tak to mieliby pewnie tysiące pozwów do sądu a działaja juz wiele lat ;) Ja polecam Kraków www.trident.krakow.pl płaciłem 650 zł i dostałem jeszcze paste gratis, teraz z tego co widze sa 2 ceny 650 i 750 zł ale nie sprawdzałem czym sie rożni,.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenonka22
ha a ja bylam na madalińskiego w Krakowie i zapalcilam tylko 680 zł i nic nie bolalo. To ich adres: www.dentysta.med.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelowa panienka
a ja kupiłam żel u dentysty i razem z nakładkami kosztował mnie w zeszłym roku 370zł. miałam nakładać raz dziennie na 4 godz, do uzyskania zamierzonego efektu, jednak po tygodniu tak mnie zęby bolały ( lekarka wspominała, że może tak się zdarzyć), że odstawiłam, bo z bólu nie mogłam myśleć... jak uzbieram na laser to się wybiorę - szybko, skutecznie i bezboleśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trident
Najlepsze życzenia dla wszystkich Pań z okazji zbliżającego Dnia Kobiet. Zapraszamy też na promocje tylko dla Pań cena wybielania do 8 marca 550 zł Pozdrawiamy www.centrumwybielania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywikors
hmmm ja jednak uwazam ze najlepszym miejscem do wybielania zebow jest profesjonalny gabinet, w sdtylu Galerii Usmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiunia
Mieszkam w Stanach i tutaj mozna kupic w kazdym sklepie takie paski z zelem do wybielania, koszt za opakowanie na 2 tyg. to ok. 30$. Mysle, ze dentysci w PL troche was naciagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxdxd
Ja tez chcem sie wybrac niedlugo za jakies 2-3 tygodnie :P ale nie jestem pewnaa czy to napewno bedzie efekt po tym taki jaki chcem i taki jaki mowia ze bedzie :) czy to nie niszczy zebow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animravel
wszystkie , zele, pasty i paski wybielajace, ktore mozna kupic w sklepie sa o dupcie rozbic, na mnie nawet ten zel od dentysty slabo podzialal ( dodam, ze dentystka jest moja znajoma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Pan
Witam. Przeszedłem dziś zabieg wybielania zębów laserem - to nie do końca prawda że jest bezbolesny Po rozpoczęciu zabiegu zasugerowano mi żebym dał znać jeśli poczuje tępy ból nie do wytrzymania ;) Daje do myślenia prawda (szczególnie jeśli powie się to już w trakcie zabiegu i nie bardzo możesz już porozmawiać :P) Sam osobiście tak wielkiego nie doświadczyłem ale w trakcie i po zabiegu odczuwałem/am ukłucia bólu takie jak np po wypiciu gorącego napoju u osób z wrażliwymi zębami (ja do takich nie należę) Inną sprawą jest nie wspominana tutaj dieta jaką należy utrzymać przez prawie 2 tygodnie po zabiegu... ponieważ jestem wegetarianinem okazało się że będę mógł spożywać tylko kilka białych warzyw i produkty mleczne! Warto się zastanowić przed czy te kilka odcieni jest tego wartych... wymaga dużo poświęcenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka70
Wybielanie aby było skuteczne trwa ok 90 minut i wiadomo ,ze jest nadwrazliwość i czasami niedogodności po uzywa się bardzo mocnych żelów. Poza tym lasrowe wybielanie to wybielanie laserem i jest to najmocniejszy i najskuteczniejszy sposób uzywa sie laserów diode i jest to drogie(jest film na You tube). Lampy beyond, zoom, led etc to nie Laser ale reklamy nazywaja to dla zmyłki "laserowe" Nakładki tez maja swoje wady i zalety i różna skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×