Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mokka_23

laserowe wybielanie...to już za tydzień

Polecane posty

Gość gość
Nie bój sie dentysty, ponieważ jak tylko przechodzisz takiego zeba to jeszcze gorzej bo nie wiadomo co tam sie moze dziać. Wiec chyba zdecydowanie lepiej jest iść do dobrej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez moze już sie powtórze ale na pewno wlasnie Klinika Dentist jest jedną z najlepszych do których trafiłam. A trafiłam z potwornym bólem zęba, i tutaj szybko znalazłam pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na mojego bloga gdzie dowiecie się jakie najlepsze produkty znajdziecie w drogerii Rossman http://bestcosmetics.blox.pl/html Zachęcam do komentowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legarek
ha, ja wybielałam pastami i, nie śmiejcie się, skórką banana. gdzieś przeczytałam, że coś takiego działa :D o dziwo - nie zadziałało :D dopiero porządnie wybieliłam zęby niedawno - właśnie lampą w gabinecie. i tak sobie policzyłam koszt tego wybielania i cenę specjalnej pasty, którą bym musiała kupować przez dwa lata. dość zabawne, bo wyszło mi więcej za pastę :D w każdym razie wybielałam w Warszawie w klinice Impladent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna sprawa, polecam każdemu, kto ma problem z utrzymaniem bieli swoich zębów. Wybielanie można zrobić w gabinecie stomatologicznym, ktory oferuje stamtologię estetyczną. Ja jestem po takim zabiegu u http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/kontakt-2/ i bardzo sobie chwalę rezultaty. Żaden domowy sposób nie wybielił mi tak zębów jak wizyta u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie własnie najlepiej jest tam leczyć zeby. Bardzo profesjonalna klinika, bardzo dobrzy lekarze. Ja równiez szczerze polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiaK1976
Ja korzystam dość regularnie z wybielania laserowego i bardzo sobie cenię tę opcję, w szczególności ze względu na gabinet z którego korzystam polecam sprawdzić Galerie Uśmiechu w Częstochowie. Bardzo mili lekarze znający się na tym czym się zajmują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole znacznie tańsze wybielanie w domu,w aptece kupuję zostaw do wybielania nakładkowego,polecam metodę dr martin schwarz home comfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maurycy4
Już lepiej odłożyć sobie pieniądze na profesjonalny zabieg wybielania, niż kupować pasty, które skaszanią ci szkliwo. Jak ktoś jest z Warszawy lub okolic to polecam tutaj zajrzeć: impladent.pl/uslugi/wybielanie W każdym razie siostra była tam i zęby zrobiła sobie białe jak śnieg, zadowolona była w każdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak ankabezdzbanbka wybielam w domu żelem home comfort,na gabinet mnie nie stać,efakty mam,skutkow =uboczych brak,czego chceic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuwew
Ja wybielałam w Krakowie w Klinice Estetica efekt lepszy niż się spodziewałam i utrzymuje się już naprawdę długo. Oczywiście dbam o to staram się jak mogę. Także ja jestem jak najbardziej na tak jeśli chodzi o takie wybielanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolasek
Dla mnie najlepszy jest LuxMed, pod kazdym względem, równiez jesli chodzi o diagnostyke czy chociazby opiekę stomatologiczną. Ja bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry wybór. Z tego co sie orientuje to jest to własnie jedna z lepszych Klinik stomatologicznych w Krakowie. Wiec warto na pewno jest własnie trzymać sie takich miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemka34

ja też się zdecydowałam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×