Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet taki jak ja

kobietki co dzisiaj gotujecie na obiadek szybko i smacznie

Polecane posty

Gość facet taki jak ja

zawsze w piątki brak mi pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz raz o tym mowilam, ale powtorze, bo jest superasne - ziemniaki pieczone, kotlety z jajek i tzatziki. uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet taki jak ja
a co to tzaziki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki zimny sos, bardzo prosty do zrobienia - kubeczek jogurtu naturalnego, 1 serek naturalny, taki twarogowy cos jak almette, 1 ogorek, czosnek, lyzka oliwy - jogurt dokladnie mieszasz z serkiem, ogorka scierasz na tarce o grubych oczkach, dokladnie odciskasz i dorzucasz do jogurtu, dodajesz oliwe, wyciskasz czosnek (ilosc wg wlasnych upodoban), solisz, pieprzysz, odstawiasz do lodowki na jakies pol godziny i juz. oczywioscie oryginalny przepis to nie jest, jedynie jego spolszczona wersja, to adnotacja do wszelkich purystow kulinarnych ktorzy sie tu zaraz zleca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sie robi
kotlety z jajek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego ze piątek
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego ze piątek
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgggg
ziemniaki z koperkiem jajko sadzone i zsiadłe mleko oraz sałata z vinegretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schabowe.mlode ziemniaki ćwikl
a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
gotuje bardzo mało ale zawsze w piatek gotuje mieso - rodzinka zawsze się smieje ,ze to robie na złość - ale to jakoś nieświadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM NADZIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zupę \" botwinkę\" i okraszane, dobierane ziemniaczki. Szybko, tanio a jak smacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
był rosół z kluseczkami na drugie gotowana piersz kurczaka, sałata ze śmietaną, piure ryzowe, białe wino na deser mus bananowy polany sosem czekoladowym PYCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
bierzesz 1/2 szkl ryżui 1,5 szkl. wody, sól, pieprz, carry gotujesz do całkowitego rozklejenia, dodajesz 1łyżeczkę masła i dobrze ucierasz, nabierasz łyżką do lodów lub małą wazową i formujesz kopczyki dekorujesz galązką koperku mus bananowy; 1/2 kubka jogurtu naturalnego gestego + 2 banany + 1 łyżka cukru miksujesz nakładasz do puchrków i do lodówki następnie polewasz polewą 9przygotowuję rano jeśli chce podać do obiadu ewntualnie silnie w zamrażarce schłdzam kefir podobny efekt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzy motyl w ramce
wszystko wszystkim, ale takie cos jak salata ze smietana jest dla mnie nie do przezycia, fuj, kojazy mi sie to z czasami kryzysu, gdy nic nie bylo w sklepach i ludzie jedli to co bylo, a salate z sosem to widzieli moze tylko w telewizji i mysleli, ze to smietana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie macie jakiś dobry przepis na farsz do rurek z makaronu?? i jaki sos do tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky- wpisz sobie w google \"canelloni\" i znajdziesz pelno przepisow do wyboru do koloru :) najczesciej faszeruje sie miesem lub szpinakiem z serem i zapieka w sosie pomidorowym posypujac wszystko serem ale mozna wiele wariacji na ten temat wymyslic- choc danie pracochlonne- ja juz wole zrobic lasagne- szybciej i latwiej a smak ten sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do duzy motyl
w ramce nie znasz się nie wiesz co dobre jest to bardzo stary przepis i w większości domów czy restauracji serwowuje się taką własnie sałatę do obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
mortadela panierowana w jajku i usmazona,kartofle gotowane do tego mizeria i kompot z wisni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzy motyl w ramce
ja mam dużo kasy i kupuję co chcę do jedzenia a ludowi pozostawiam resztki smacznego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj jak Ci
taaa...jasne, motylu, juz Ci wszystkie zazdrościmy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc] ja dziś mialam na obiad ryż pieczony z warzywami i kurczakiem:) Pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
pomidorowa z kluseczkami pieczone udka i pieczona papryka(mrożona), gotowana fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×