Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

nastrój przy Tobie może być tylko zabarwiony ekscytacją...niepokojem... ciekawością... pewność ociera się o rutynę.... a rutyna to nuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze gdy pamięć przywołuje sytuacje, z całkiem niedalekiej przeszłości... ekscytacja sięga zenitu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiec jest najcudowniejsza cecha ludzkiego istnienia....obrazy wirujace pod powiekami....wypowiedziane slowa.....nakladajace sie na to wspomnienie emocji....och wpadam w ten nastroj rozpustny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz \"pewnosc\" jako dazenie do wywolania emocji chyba nie jest rutyna...dla mnie TA pewnosc wynika ze swiadomosci poznania, checi obdarzania, a jednoczesnie jest pewna wiedza, ze to co robie...te ekscytacje wywola.....powiedz, czy to jest dzialanie opierajace sie o rutyne i znudzenie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamięć jest tym co zachowujemy dla siebie i nikt nie może w nią ingerować, nie może nam zabrać... a obraz... można tylko się nimi emocjonować... tę \'pewność\' odebrałem inaczej, stąd moje słowa o rutynie... natomiast \'pewność\' w Twoim rozumieniu.... na samą myśl robi mi się cieplej... nie ma mowy o znudzeniu... reczej chce się więcej... i więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemawia przez Ciebie \"pewnosc\"..........rozpustny..... Morfi....\"wszystko prowadzi mnie do Ciebie\"...ale nie bierz tego do siebie oki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpustny....brakuje mi w Twojej stopce slicznego slowa \"futuro\"...dlatego moje przemyslenia o zastosowaniu czasu..... biurowiec...hmmmm...troche nie rozumiem pytania....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała - wiesz, że moje możliwości w kwestii włoskiego są więcej niż ograniczone...:P ale spróbuję jeszcze tak... sto pensando a momenti tra di noi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaja i gruchaja ... juz mnie tu nie ma :P rozpustny - i po co ten nerw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×