Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

mężczyzna:) będę ją wielbił... a czy moja może być...??? jej znaczenie chyba znasz...jeśli oglądałaś Matrix...:) myślę jeszcze nad... \"Zabiorę Cię właśnie tam...\" oraz o takiej... słowa wzięte z tekstu Enigmy... zamknij swe oczy Po prostu poczuj i uświadom sobie że to jawa a nie sen Ja jestem w tobie a ty we mnie To czas By zniszczyć kajdany życia Jeśli pójdziesz za mną, zobaczysz Co jest poza niewidzialnym ostatnie dwa wersy byłyby chyba najodpowiedniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to źle że kobieta jest płodna...??? ja uważam że to jest wiekie szczęście i dar od Boga że może być płodna:) a w końcu... wszystkie dzieci nasze są :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis zjadam litery... :) macie bystre oko... ja juz w piatek nie mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastet to która by była najlepsza... Zabiorę Cię właśnie tam... a może... Jeśli pójdziesz za mną, zobaczysz Co jest poza niewidzialnym czy też pozostajemy przy tej króliczej norze którą zechcę Tobie pokazać i dokąd prowadzi???;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Morfi ales sie uczepil .....ja podkreslam moj kontekst i moje rozumienie....osobiscie wolalabym miec kochanka...bez ryzyka...niepohamowanej...plodnosci....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiorę Cię właśnie tam gdzie jutra słodki smak Zabiorę Cię właśnie tam gdzie słońce dla nas wschodzi Zabiorę Cię właśnie tam gdzie wolniej płynie czas Zabiorę Cię właśnie tam gdzie szczęsciu nic nie grozi tam mnie zabierz....Morfeuszku :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzala.. ale mimo ze plodna jestem nic mi nie grozi... ;) są przeciez na to sposoby :) kobieta swiadoma... :) zna takie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpustny... chcesz jezyka?:) ja juz prawie wszystkie rozdalam... mam ich dosc... nienawidze osoby ktora mi narobiła smaku... ;) 😭 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaatko :) czy ten dzien sie dzisiaj kiedys skonczy?:) ide zaraz powiedziec ze najadlam sie za duzo jezykow i musze isc do domu :):):):) myslicie ze przejdzie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastet - bez tych naszych polskich znaczków to pytanie brzmi hmmmmm :P w sumie nie potrafiłbym odmówić sobie ani jednego, ani drugiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastet... bardzo mądrze prawisz... w dobie lotów kosmicznych... w dobie poznania ludzkiego DNA znane są metody aby sexem się cieszyć i nie myśleć o tym że mogłyby być z tego jakieś nieprzewidziane i przykre skutki... dojrzała... a poza tym bycie kochankiem czy kochanką to nie tylko czysta fizyczność i tylko czysty sex... to coś więcej... uczucie i zaangażowanie... czemu nie... to coś wspaniałego... Bastet ja poproszę jeżyka... stopka może być??? Oczywiście że zabiorę Cię tam... i pokażę to co jest poza niewidzialnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie... koniec już o tem;) kochaj i szalej nie pytaj co dalej.............;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpustny... ty to jednak jestes rozpustny :D:D ;) Morfi dla ciebie to ja sie obleje czekoladą.. i niestety bedziesz musial ją sobie zlizac :) stopka... brak mi slow :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"są metody aby sexem się cieszyć i nie myśleć o tym że mogłyby być z tego jakieś nieprzewidziane i przykre skutki...\" chyba nie do konca sie z tym zgadzam... to co jest konsekwencją pewnych dzialan owszem jest niespodzianką... ale przykrym skutkiem??? kazdy jest doroslym czlowiekiem i wie ze nic nie daje 100% pewnosci.. zawsze sa jakies konsekwencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taida
rozpustny....jesli docenisz hold kochankowi....ubiore sie na czarno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastet... wiele ludzi tak właśnie odbiera że jest to przykry skutek, bo nie chce brać na siebie odpowiedzialności za ewentualne przykre zdarzenie... Co się tyczy mnie... ja wyznaję zupełnie inną zasadę... jestem już dojrzałym mężczyzną i przyjąłbym to z wielką radością... oczywiście pewnie ten fakt pewnie pokomplikowałby życie... ale byłbym szczęśliwy że coś zyskałem... Bastet domyślna jesteś więc szybko zrozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×