Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

dojrzała dobrze, że są kobiety, które mają tego świadomość ;-) a poza tym, my kobiety myślimy "o jedny" równie często jak mężczyźni hmmm... przynajmniej ja tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslenie \"o jednym\" jest nieodlacznym elementem zycia obu plci (od-do pewnego wieku)...wiec nie rozmumiem kobiet, ktore UDAJA ze nie mysla....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze sa takie ktore naprawde nigdy nie mysla\"o jednym\"...bo o tym rozmawiamy...mysle ze jakis ustabilizowany poziom hormonow tym steruje i jest to po prostu fakt...moga sie do tego nie przyznawac...ale mysl sie chyba pojawia....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację dojrzała ale spotykam kobiety, które wydają sie być z innego świata, mnie też się wydaje to niemożliwym aby nie mieś takich myśli i właśnie w towarzystwie takich \"niemyślących\" kobiet ja dostrzegam \"swoje\" szczęście, że myślę \"o jednym\" i co więcej mówię o tym tak do końca nie wierzę tym \"niemyślący\" może jest tak, że one tak bardzo się wypierają takich myśli, że wierzą że ich nie mają? tylko w imię czego? bycia \"pseudo grzeCZną\" to ja wolę być szczerze \"grzeSZna\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwroc uwage na jedno...bardzo czesto takie kobiety wypierajace temat seksu, dumnie gloszace ze \"one sa ponad to...\" sa zwyczajnie zgryzliwe i zlosliwe...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo trafne spostrzeżenie a poza tym w większym towarzystwie spięte i stojące na straży moralności i dobrego prowadzenia się (niekoniecznie swojego lecz męża, partnera) i to mnie potrafi (roz)bawić do łez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dodam...brakuje im radosci zycia....to tak jak chuda anorektycznie dziewczyna dziabie w restauracji z ponura mina lisc salaty bez dodatkow, a obok odrobine grubsza dziewczyna (nie mowie o otylych teraz) radosnie oblizuje usta z bitej smietany deseru...a jej facet sie slini...i ani spojrzy na ponuraka o idealnym rozmiarze 180 i 34 rozmiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest mój rozmiar to > 38 a nawet 40 a mimo to nie brak "oblizujących się" a i z bitej śmietany potrafię zrobić \"użytek\" uhhhhhh aż chce się żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zostalismy wtloczeni w ramy oczekiwania i jeszcze jakies bzdety...i stad ta wieczna pogon za wszystkim...gdzies sie zagubila taka normalna radosc i korzystanie z zycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież tak niewiele potrzeba żeby \"chciało się żyć\" nie tylko nam ale i innym... wystarczy lubić siebie i innych i w zależności od nastroju \"pić\" kawę z cynamonem lub (w momencie ciut większych \"potrzeb\") z kardamonem ale jak mamy ochotę to pozwólmy sobie na gorącą czekoladę ze szczyptą chili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz slodkie smaki....ja natomiast dozuje przyjemnosci kolejno: zolty ser...oliwki...wytrawne biale lub czerwone winko....takie mam wytrawne przyjemnosci....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo wino koniecznie półwytrawne - wytrawne jest zbyt \"natarczywe\" a chodzi o to, żeby tylko \"drażniło\" podniebienie i... język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak ostatno trafiłam na (za)młodą przyprawę i nie wiem czy smak będzie mnie zadawalał ale jak wielką ochotę mam \"spróbować\" uhmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała miło było Cię \"poznać\" muszę niestety zmykać mam nadzieję na kolejne ciekawe spotkanie miłego dnia dla Ciebie i rozpustnie rozkojarzonego!!! ooooops... teraz pomyślałm, że weszłam do Was nieproszona i chyba się zasiedziałam ;-) ale chyba się nie powstrzymam, żeby znów do Was nie zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mężczyzna zjawił się kiedy mnie już nie powinno tu być? mam nadzieję, że kiedy zajrzę tu następny raz będzie inaczej mariuszwlkp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cholercia stało się!! ledwo napisałem, że zebrania nie będzie a tu tel i heja.... 3,5h!!! w taki dzień jak dzisiaj.... normalnie skandal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×