Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

Gość jvbsigpafklks
rzygi mi sie cisna jak was czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ciekawe dlaczego tutaj na kafeterii jak ktos chce doje*ac, to na pomaranczowym niku...jak ja lubie osoby z dobrze rozwinieta odwaga cywilna....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi podziwiam ale myślę że to rodzaj taktyki... nic tak nie smakuje na \"branie na dystans\" i ta... niepewność mężczyźni chodza wtedy jak \"sterowni\" pilotem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz jvbsigpafklks dobra rada....PO PROSTU NIE CZYTAJ....:D:D:D:D to moze nie bedziesz mial odruchu wymiotnego, a tak a propo\'s to to sie leczy, mozesz miec tzw refluks zoladka jak taki wrazliwy jestes.....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem w temacie zawsze rozśmiesza mnie to, że niektóre biedaczki nie mają na tyle \"silnej woli\" żeby nie czytać tego co ich akurat nie interesuje czy obrzydza nawet no ale ta chęć \"życia\" zyciem innych ludzi skoro swoje jest takie do (_,_)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała mówię tylko i wyłącznie na podstawie włąsnych doświadczeń ale czy.... dojrzałych? ;-) sama dojrzałość może \"nudzić\" a z tąd już tylko krok do rutyny... a nuda przecież niszczy a rutyna dobija WIĘC!!! NA PIEDESTAŁ... szaleństwo, spontaniczność i... namiętność... ;-) no to powiedziałam co wiedziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm troche sie nie zgadzam...rutyna swiadczy o pewnej wiedzy i poznaniu tematu...a bedac dobrym w temacie mozna sobie pozwolic na wriacje bez obaw o koncowy efekt..czyz nie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Tobą dojrzałą jednak rutyna to taki przebiegły stwór... gładzi nas po głowach, mówi jak jest fajnie i jacy jesteśmy doświadczeni... a kiedy się niespodziewamy wyskakuje zza rogu i smieje się z nas, że nas wykiwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę posiąść temat i doświadczenie nie popadając w rutynę... wiesz... zawsze kiedy idziemy kupować buty, szukamy innych nie takich jak już mamy ;-) a propos zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tez lubie widok kobiety w szpilkach ale w lozku to juz lepiej jak je sciagnie:D:D:Dniz mi przebije spzilka lewe pluco.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała mamy te same myśli... chanel nr 5... jednak lubię mić co_nie_co na sobie... nie tylko zapach! zapach traktuję razcej jako swojego rodzaju \"mamidło-pachnidło\" lubię jak męzczyzna bardziej się domyśla mojego zapachu niż wie, że on na mnie jest wiesz... niby nic a nie może przestac o tym \"nic\" myśleć nie tylko jak jest ze mną i dłuuugo później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Mariusz...widok kobiety w szpilkach w lozku w poscieli kojarzy mi sie z fantazja nastolatka wychowanego na filmach \"akcji XXX\" hahahaha...wiec masz racje niech je sciaga....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do konca z fantazja nastolatkow bo tak jak napisalas w filamch raczej nic nie sciagaja do milosnych uniesien w lozku. ja poprostu lubie widok kobiety w takim stroju jakims przezroczystym szlafroczku:D poprostu okryta nagosc dzial ana mni ebardziej niz wszystko podane jak kawa na lawe-czyli nago...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprz....ostatnio zachorowalam na bielizne biala....czekoladowa i o zgrozo czerwona....do lamusa odlozylam moje niesmiertelne czernie...i hafty hafty hafty na tiulu...sliczne aksamitne miesiste....ummmmm...az mnie naszla chcetka na zakupy znow.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz...tak masz racje zupelna nagosc jest o ironio aseksualna troszke...no moze nie w kazdym momencie;-), ale na poczatku na pewno tak....ja tylko czepiam sie butow w poscieli...w sypialni...bo w koncu fabulka filmu typu seks w windzie hihi buty na nogach dopuszcza....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooops... dojrzała nie lubię czerwieni ale już kolor starego wina tak... bardzo w czerwieni wyglądam po prostu źle mam jasną porcelanową skórę i nie lubię (a raczej nie mogę) się opalać więc w czerwieni wyglądam jak flaga narodowa ale jeśli Ty masz na czeriwń ochotę to do sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×