Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

Gość wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no w lipcu mam juz kolejne 2 tygodnie wypisane wniosek tak jak pisalem zaleglego conajmniej 40 dni urlopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz nic nie pisze nt urlopu...:-( ale wogole pusto tu dzisiaj nikt nie chce pisac albo nikogo nie ma -wszyscy wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba tak...w sumie dzis wolne to tylko jeden dzionek z urlopu leci a wolne az od czwartku i caly weekend...tylko ja musze ten urlop odmierzac jak aptekarz....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawdę mówiąc nie pracuję ale jestem z Wami!!! A mój empatyczny radar \"podpowiada\" mi jak jest Wam źle :-( wczuję się troszkę i złość na sytuację rozłoży się na trzech... zawsze to troszkę lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz wszystkie osobisto urzedowe sprawy musze zalatwiac na urlopie...nie mam mozliwosci wyskoczenia z pracy bo...pracuje 80 km poza domem...wiec sam rozumiesz...... Nie Pieprz i....... jestem w pracy....mozesz sie nade mna porozczulac...bedzie mi lzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze napiszemy sobie nasz wymarzony dzionek? wstajemy o 8.kapcie pod lozkiem czekaja.kawka na stole ciepla nei za goraca.w tle radio -nasza ulubiona stacja-kazdy moze wpisac swoja. cd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała to ja się będę z wami łączyć w cierpieniu a jak wrócę to pocztam te \"wariacje na temat wstawania z łóżka o poranku\" ;-) mariusz...tylko trzymaj fantazję na wodzy ;-) zmykam... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×