Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

zgadza się - dominacja nie ma racji bytu... ale odrobina uległości w określonych sytuacjach dodaje pikanterii... w przeciwnym wypadku może powiać nudą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli z zycia czerpie sie zabawe rowniez - to wtedy ma sie ochote na odrobine szalenstwa...pikanterii...urozmaicenia...i wtedy nuda odchodzi w kat...a poza tym czyz nie otrzymalismy mozgu aby go uzywac...i myslec ze: iluzja, zabawa to urozmaicenie rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no skąd... zbyt miło toczy się ta wymiana zdań...:) życie przede wszystkim powinno być zabawą.... w końcu żyjemy tylko raz (podobno)... a skoro illuzja to uzupełnienie rzeczywistości... to dlaczego z niej nie czerpać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprz wanilia
dojrzała i milutka - ja mam takie podejście do zycia i lubię czerpać dla siebie garściami ale ------> starm się nie ranić przy tym nikogo kto sobie na to nie zasłużył pozdrawiam Was dojrzała i rozpustny miło się Was czyta myślę że dwóch słowach mojego nick\'a jest zawarta treść całej mmnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprz & wanilia - również pozdrawiam :) właśnie Twój nick - dwa przeciwstawne bieguny... to mówi wiele... przynajmniej wiele może sugerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak....i chyba chce myslec ze zycie jest tylko raz...i tylko raz cos sie zdarza....wtedy to jest wyjatkowe a swiadomosc ze drugi raz to sie nie zdarzy powoduje ze jest to cenne...zabawne...mile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprz i.... jeszcze nie dotarlismy do tematu krzywdy...ale zapewniam ze mna powoduje zupelnie to samo....nie krzywdzic innych....pozdrawiam rowniez...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... każda kolejna może przynieść jeszcze ciekawsze doznania... więc nigdy nie wiadomo, która chwila jest tą naj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprz i vanillia
jestem na "czarno" ale charakter mam też w innych kolorach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda nowa pojawiajaca sie chwila jest najlepsza poprzez.... swoje zjawienie sie chociazby i obietnice ze bedzie lepsza od poprzedniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprz i vanillia
hihihihi ale jestem niepełnosprytna dopiero co się zaczerniłam a już zapomniałam swojego nowego nick'a o losie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprz i Vanillia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpustny obowiazki wzywaja na pol godziny....:( wroce i zobacze czy jestes...:) pieprz....faktycznie zmien stopke bo stron natrzaskamy...a w sumie nie wiem czy reg forum czegos na ten temat nie mowi...nigdy mi sie nie chce czytac takich rzeczy...na razie do zobaczenia....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×