Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

dlatego tez wyraznie napisalem ze do seksualnych uniesien wole jak je sciaga kobieta zeby mi albo sobie krzywdy nie zrobila...szpilki sa bardzo bolesne... ale reszta moze zostac na kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że wszyscy mamy podobne \"widzenie\" nagości w sypialni... a co do szpilek, lubię nawet bardzo... podejść w nich do mężczyzny i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem on kierowany swoją fantazją powinien wiedzieć jak je zdjąć i od czego zacząć... to tylko taka mała sugestia jak słodkie są kobiece stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprz...moge sobie pozwolic na czerwien bo mam smagla skore i opalam sie na ciemna czekolade...tzn opalalbym sie gdyby nie wiedza o szkodliwosci dla skory...natomiast wino burgund niestety nie dla mnie.....:( chociaz bardzo mi sie podobaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała no ale przecież na tym polega urok kobiet że każada z nas jest inna, zazdroszczę Ci takiej karnacji... i wrzeszcie w sklepach jest taki wybór bielizny... kolory fasony faktury materiałów, że żyć nie umierać a przebierać i wybierać to co lubimy najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie będę oryginalna dla mnie wino ma w sobie tyle erotyzmu, że nic poza winem nie potrzebuję a i nie przepadam prawdę mówiąc przy białym winie mamy niewinne mysli przy czrewonym nasz myśli stają się niegrzeczne (rozpustne?) a przy szampanie te \"niegrzeczne\" myśli zamieniamy w czyn to moja propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pomyslec ze nic nie pije...zero alkoholu...ew. raz na ruski rok jakies babskie piwo...typu reds i to tylko szklaneczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak urok zakupow wlasnie na tym polega...sprawianie sobie przyjemnosci dobieraniem tego co pasuje w czym dobrze i co sie lubi najbardziej...chociaz ja lubie doradzajacego, a wlasciwie akceptujacego moj wybor :) mezczyzne...ten blysk aprobaty w oku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprz...akceptuje kolejnosc...chociaz nie ukrywam ze babelki szampana dzialaja najmocniej i od razu...ale szampana wytrawnego koniecznie...wtedy wina ida precz...oba:) Oj Mariusz Mariusz....nie wiesz co tracisz... przypominam nie rozmawiamy o wodce..bleeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w kwestii alkoholu juz się wypowiedziałam nic więcej nie dodam no może jedynie \"widok\" dekolt i spływająca kropelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej to wogole nie ruszam jakos nie lubie i tyle. heh to co moze dasz si ezaprosic do jakiejs knajpki gdzie rozpoczne swoja przygode z dobrym winem....po zakupach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprz....ta kropelka koniecznie szampana lub bialego winka....czerwone splami sliczna bielizne...no chyba ze ta kropelka nie dobiegnie do celu...?:P Mariusz a zwrociles uwage ze jestesmy tutaj dwie rozmawiajace o zakupach....?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zauwazylem nawet napisalem wczesniej czy nie chcecie isc razem na zakupy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz wolalbym spacer po lesie albo nad morzem albo lagodnym szlakiem gorskim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa o zakupy? chciałabym iść na zakupy razem z.... dojrzałą i na winko po też ja (nie)stety mam z kim chodzić na zakupy :-( i nawet bardzo lubię to z nim robić ale bieliznę zawsze kupuję sama, lubie zaskoczyć go czymś nowym... TYLKO DLA NIEGO... w naszym wieku wzajemne zaskakiwanie jest niezbędne jak tlen inaczej każdego z nas mógłby \"zaskoczyć\" ktoś inny... a po co zmieniać to, co jest \"dobre\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz dojrzala pieprz nie chce 3 osoby... szkoda a myslalem ze milo sprzedze dzien z dwoma uroczymi kobietami na zakupach...i w milym towarzystwie wypije kieliszek dobrego winka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tego nie musisz pisac... pieprz do pon ale nastepnego ja zmykam na tydzien nad morze...wyciszyc sie troszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×