Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nibys

sukienka czy czerwone dodatki moga byc?

Polecane posty

kupilam sobie taka sukienke: http://allegro.pl/item182805704_vila_rewelacyjna_yasmin_dress_czern_i_krateczka.html jest piekna:) dzis ubralam ja z czarnymi lakierkami i szalem i wygladam super:) mam w ciagu najblizszych miesiecy 4 wesela i chyba nie bede kupowac na kazde suknienki chcialam na jedno wybrac sie w tej:) pomyslam o czerwonych szpilkach i czerwonej torebce:) tam pisze ze to jest brazowa krateczka ja jednak powiedizlbym ze jest fioletowa zreszta tak malo widoczna ze nie bedzie przeszkadac. wedlug mnie odpada kombinacja z biela ostatecznie kremowy ale zle sie czuje w takich butach co byscie jeszcze polecaly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna czerwone beda
znakomicie wygladac:) ale w zasadzie kazde beda pasowac-zielone, biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie tylko
Czarna sukienka n a wesele?. bo ja wiem....?, chyba raczej nie bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wlasnie zastanawiam sie czy wystarcza czerwone buty i torebka zeby isc w tej sukience na wesele??? czy jednak cos wiecej nie wiem szal?? albo żakiet ale jaki?? bez sensu kupować na każde wesele sukienek skoro ma ta:) myślałam o czerwonych butach i torebce takiej malusieńkiej a do tego jakas srebrna bizuteria? i w sumie mama mnie nakłania do wzięcia szalu czarnego błyszczącego bo mam duży tatuaż na plecach i mówi ze zgorszę wszystkie ciocie:P:P:P mam tez czerwony szal ale matowy i wyglada srednio ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorful14L
czerwone buty i torebka to swietny wybor, bo sa teraz modne dodatki w czerwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone buty i torebka jak najbardziej, ale srebrna biżuteria wszystko popsuje. :) Dodałabym jakieś czerwone koraliki i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
duże czerwone korale- z szalem czerwonym raczej nie, jezeli , to czarny, lekki azurkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie dziś kupiłam sobie czerwone drewniane korale:) super pasują:) dzięki:) boje sie przesadzić z dodatkami zwłaszcza w czerwieni:) myślę ze zostanę przy koralach torebeczce i butkach czerwonych i nic poza tym:) tylko mami mi głowę suszy o tatuaż :P znalazłam takie bolerko http://www.allegro.pl/show_item.php?item=187476167 lecz tak średnio pasuje;/ wiec chyba zostanę przy szalu czarnym oczywiście:) jest taki sztywny i lekko błyszczący:) wiec ładnie to wygląda:) przez te wszystkie wesela dziś zakupiłam kolejna sukienkę:P:P:P http://allegro.pl/item190445016_moda_italia_c_u_d_n_a_sukienka_w_stylu_empire_s.html :):):):) mam do niej torebkę: http://www.promod.com/odyssee/src/fp-ficheproduit.asp?lg=FR&Saison=2&Modele=290116&Coloris=380&PrOp=1&PgRs=1&PrMo=8 i opaskę tez z promoda (niestety na ich stronie nie ma już jej:( ale myślę ze kojarzycie ta która ma ta sama fakturę co torebka) i brązowe lakierki których jeszcze nie mam:P ale chyba będą to lakierowane sandałki:) w sumie będzie to 2 kolorowy strój i tak sie zastanawiam czy nie wymienić czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bert
sukienka jest ochydna!! I nie na wesele bo czorna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi czerwony
jakoś nie pasi do tej czarnej sukienki, sukienka jest śliczna, ale czerwony z czarnym to na moje oko zbyt surowe połączenie na taką okazję; ja bym ci proponowała najnormalniej w świecie czarne buciki, ale za to np jakieś oryginalne rajstopki do tego, np szare lekko srebrne, takie lśniące, albo takie mocno opalone, ale bardzo przezroczyste, albo też super cienkie, ale w kolorze tej krateczki na sukience, plus jakieś duże przykuwające uwage, ale subtelne kolczyki. Bolerko może być, choćby z tego powodu, że może być chłodno np w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi czerwony
bo chodzi mi o to, że ta sukienka jest naprawde ładna, i mimo prostego dość fasonu bardzo strojna, i najlepiej do niej jak najmniej dodatków dać, a czerwony będzie "zagłuszać" urodę tej sukienki no to sie wymądrzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bert kazdy ma swoj gust zadobrze by bylo jak by wszyscy wypowiadali sie ze sliczna:P \"a mi czerwony\" wiesz wlasnie sama zastanawialam sie nad tym kontrastem jest bardzo mocny ladnie wyglada z samym koralami ale czy czerwona torebka i butami nie przesadze? o takie ma korale: http://www.allegro.pl/item192661323_czerwone_korale_drewniane_korale_bizuteria_.html własciwie to myslam tylko o samych koralach bez kolczyków znalazam takie jedne http://www.allegro.pl/item192304721_czerwone_srebrne_kolczyki_bizuteria_artystyczna.html ale tez srebro tam jest;/ a srebro nie pasuje przez ta kratke:( probowalam z srebrnymi sandalkami i bizuteria i niegra mi to;/ wiec srebrne rajstopy odpadaja zloto pasuje ale ja zlotej biżuteri nie lubie. mam za to dlugie zlote korale wiec pomyslalam o nich i moze butkach w kolorze starego zlota? pasowaly by wtedy do tej drugiej sukienki:P zalozyla bym ta 2 na oba ale sa zaraz po sobie i to cholera 4:P mam jedna brazowa sukienke z haftem tez sliczna wiec wymyslillam sobie ze w niej na jedno w tej czarnej na 1 a wtej brazowej co kupilam na allegro na 2 pozostale:) sezon slubow mnie przeraza i pomyslec ze to jeszcze nie koniec:P a bolerko to wymyslam czarne azurkowe jesli takie dostane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nibys. Mysle, ze jak zalozysz do tej czarnej sukienki czerwone szpile i czerwone korale, to bedzie git. No i torebka (moglaby byc i czerwona i czarna). Tylko wtedy darowalabym juz sobie kolczyki, zeby nie przedobrzyc z ta czerwienia;) Mam tu wlasnie sandalki w kolorze starego zlota i tak sie przygladam... Niby ok, ale jakos chetniej zalozylabym czerwone:) Do tej drugiej sukienki zlote jak najbardziej! Widze, ze uzbieralo Ci sie troche tych slubow:D Mi na razie zapowiadaja sie 2. 🖐️ Ps: ta torebka z Promod jest swietna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sunlight:):):):) cos w tym roku wyspalo sie tych wesel:):) i chyba kazda z nas szuka jakies ciekawej sukienki:) a ty cos juz upalowalas? a tak wogle torebka z promoda to prezent od mojego faceta i meczy mnie zeby go pochwalic ze ma gust:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna mozna, jesli sie tylko dobierze odpowiednie dodatki:) Nibys >> W lutym bylam na weselu przyjaciolki i zostal mi z tej okazji brazowy satynowy komplet (wyglada jak sukienka) i sandalki w kolorze starego zlota, wiec na jedno wesele na pewno pojde w tym. A na drugi slub na pewno upoluje cos nowego:> Aaa, i pochwal chlopaka:D Rzadko sie zdarza, zeby chlopak potrafil kupic dziewczynie ladna torebke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASiKYoASiK-----gdybym kupowała sukienkę specjalnie na wesele oczywiście nie wybrała bym czerni. niestety 4 sukienek sobie nie kupie:( (choć chcenie bym to zrobiła :P:P:P:P) nie wspominając o poprawinach na które przydało by sie jeszcze 4:P (dodatkowe 4 jeszcze kupiła bym jeszcze chętniej:):):):)::):) ja w sumie uważam ze jeśli kupuje się sukienkę specjalnie na wesele to nie wybiera się czarnego. i jeśli ślub bierze bliska osoba czy rodzina tez nie. i nie chodzi się pogrzebowo ubranym. ja akurat nie mam ani jednego z tych przypadków :P tak jak mówisz sunlight można iść w czerni jeśli dobierze się odpowiednie dodatki:) heheheheheh sunlight chyba rzeczywiście mamy podobny gust bo ja na jedno wybiera właśnie sukienkę sprzed roku z wesela kuzyna tez brązową tylko lekko błyszcząca i tez sandałki w kolorze starego złota :P nom czasem mnie zadziwia :P i do tego rozróżnia wiece kolorów niż ja:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×