Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Gość zzuzzaa
nie wiem jak wy ale ja nie stosuję diety strukturalnej sensu stricto, po prostu jem często produkty strukturalne bez trzymania się jakichś szczególnych zaleceń. Wystarczyło mi odstawić pieczywo i makarony, nawet ziemniaki zjadam od czasu do czasu, a w efekcie w ciągu miesiąca zrzuciłam 2 kilogramy, to dużo, zwłaszcza że jakoś szczególnie się nie ograniczam, a i ruchu mam tyle co zawsze tj. dwa trzy razy w tygodniu dość intensywny spacer. Nawet czekoladę gorzką podjadam ____________________________________________ http://kuracjeodchudzajace.com.pl/2010/09/25/produkty-strukturalne-cz-i/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
SPRAWDZONE POLECAM PRZYKŁADOWY DZIENNY JADŁOSPIS DIETY STRUKTURALNEJ 800 kcal Śniadanie 150 kcal: Zmiksować: - 175 g jogurtu naturalnego 1,5 % tłuszczu - 10 g otrąb pszennych - 150 g malin II Śniadanie 100 kcal: - 20 g mieszanki pestek dyni i słonecznika (po 10 g) Obiad 300 kcal: - zupa warzywna 15 kcal - 100g wątróbki drobiowej z duszoną cebulką (100 g wątróbki drobiowej obtoczyć w łyżeczce mąki pszennej i usmażyć na łyżce oliwy z oliwek, pod koniec smażenia dodać 50 g cebuli) - surówka z pora lub cykorii 200g (pokroić 200 g cykorii i zetrzeć 50 g jabłka, wszystko wymieszać i skropić sokiem z cytryny) Podwieczorek 100 kcal: - 200 g kiwi (3 średnie) Kolacja 150 kcal: - ELIKSIR POMARAŃCZOWY 150 kcal -200 ml soku pomarańczowego (świeżo wyciśnięty) -15 g zarodków pszennych -10 g moreli suszonych (wcześniej namoczonych ok. 1 godz.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
SPRAWDZONE POLECAM PRZYKŁADOWY DZIENNY JADŁOSPIS DIETY STRUKTURALNEJ 800 kcal Śniadanie 150 kcal: Zmiksować: - 175 g jogurtu naturalnego 1,5 % tłuszczu - 10 g otrąb pszennych - 150 g malin II Śniadanie 100 kcal: - 20 g mieszanki pestek dyni i słonecznika (po 10 g) Obiad 300 kcal: - zupa warzywna 15 kcal - 100g wątróbki drobiowej z duszoną cebulką (100 g wątróbki drobiowej obtoczyć w łyżeczce mąki pszennej i usmażyć na łyżce oliwy z oliwek, pod koniec smażenia dodać 50 g cebuli) - surówka z pora lub cykorii 200g (pokroić 200 g cykorii i zetrzeć 50 g jabłka, wszystko wymieszać i skropić sokiem z cytryny) Podwieczorek 100 kcal: - 200 g kiwi (3 średnie) Kolacja 150 kcal: - ELIKSIR POMARAŃCZOWY 150 kcal -200 ml soku pomarańczowego (świeżo wyciśnięty) -15 g zarodków pszennych -10 g moreli suszonych (wcześniej namoczonych ok. 1 godz.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
SPRAWDZONE POLECAM PRZYKŁADOWY DZIENNY JADŁOSPIS DIETY STRUKTURALNEJ 800 kcal Śniadanie 150 kcal: Zmiksować: - 175 g jogurtu naturalnego 1,5 % tłuszczu - 10 g otrąb pszennych - 150 g malin II Śniadanie 100 kcal: - 20 g mieszanki pestek dyni i słonecznika (po 10 g) Obiad 300 kcal: - zupa warzywna 15 kcal - 100g wątróbki drobiowej z duszoną cebulką (100 g wątróbki drobiowej obtoczyć w łyżeczce mąki pszennej i usmażyć na łyżce oliwy z oliwek, pod koniec smażenia dodać 50 g cebuli) - surówka z pora lub cykorii 200g (pokroić 200 g cykorii i zetrzeć 50 g jabłka, wszystko wymieszać i skropić sokiem z cytryny) Podwieczorek 100 kcal: - 200 g kiwi (3 średnie) Kolacja 150 kcal: - ELIKSIR POMARAŃCZOWY 150 kcal -200 ml soku pomarańczowego (świeżo wyciśnięty) -15 g zarodków pszennych -10 g moreli suszonych (wcześniej namoczonych ok. 1 godz.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ktoś był w Korbielowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
tak ,ktoś był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś może na diecie strukturalnej? Ja byłam kiedyś, a teraz wracam, od jutra strukturalna w małokalorycznej wersji, ktoś też ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo... niech ktoś tu się znajdzie i robi ze mną cudowna diete strukturalną...! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jestem nowa :) dziś postanowiłam wrócić do DS ech..... co mnie skłoniło moja przyjaciółka i mój organizm jestem tak notorycznie zmęczona kobietki że na nic sił nie mam:((( normalnie...... jestem zła na siebie bo tyle osób zachęcałam do stosowania odżywiania dietą strukturalną nawet sobie książkę zamówiłam i co......przejrzałam i schowałam do szafki... ALE DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nadwaga po ciąży została więc pozbyć się jej muszę raz na zawsze bo jak na razie to pięknego jojca zaliczam :) Myślę że wsparcie znajdę w Was mądre dzielne kobiety!!!! Miłego dnia buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki Doktora fajne, ja nie wiem w sumie, moja normalna dieta jest zblizona do strukturalnej jesli chodzi o produkty wiec zmiany nie mam dużej, ale tu trzeba ograniczyc kalorie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
bez tych cudownych diet da się schudnąć trzeba mż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strukyuralna to nie dieta cud :) trzeba na niej jeśc mniej, nie obzerać się :) i jeśc zdrowo robi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziaw
Dziewczyny mam pytanie. Co z tym morszczynem kupiłam go sobie ale niby do kąpieli bo innych nie sprzedają. tam pisze sposób zaparzania ale myslę ze dawka kąpielowa. a jak bym to chciała pić to jak a dawka do picia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) zaintersowalam sie baaaardzo tym modelem zywienia. zakupilam ksiazeczki, i zaczelam pic koktajle. Moje dotychczasowe zywinie zblizone jest do strukturalnego, no moze poza malymi grzeszkami ;) chcialabym schudnac z 5 kg i mysle ze wtedy bylabaym "idealna" :D. Mam do Was takie pytanie, koktalil pomaranczowy pijemy wieczorem, a zielony rano? W swojej "odchudzajacej ksiazce kucharskiej" dr Bardadyn napisal:"....stosuj regularnie, najlepiej zamiast kolacji, Koktail zielony o dzialaniu odchudzajacym". A czytalam na forach ze zielony pijecie rano? Wiec jak to jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ren-Ifer
Kochane.Niech ktos ,kto jadł na strukturalnej cos napisze.Czy jest łatwa czy nie. Dziękuję i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esflores
jeśli szukasz produktów zdrowej żywności np. mleko sojowe albo inne to polecam sprzedawcę DorciaL81 na allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomopon
dietka super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomopon
Polecamja zaczełam 23.11.2011 z wagi 85kg dziś 81,5 kg.,jestem jak na razie super zadowolona. Mamtylkonadzieję że wytrwam -mój cel to 70kg. Zaglądałmana to forum tylko anonimowo ,czytając wpisy, teraz postanowiłam dołączyc do grona odchudzających się. Rozważałamjuzpoddanie się zabiegowi wszczepienia balonu żoładkowego -kosz ok 7,5tyś. Dziśm mam 3,5kg minieji mam nadzieję na więcej. Mój dzień: 9.00 śniadanie jedne z koktajli 12.00 mieszanka ziaren słonecznika i ozrechów 14-15.00 obiad zupa z książki doktora, kurczak z grila +surówka 17.00 owoc-jabłko lub pomarańcza 19.00 koktajl. Mam nadzieję, że wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jestem 3 dzień na diecie strukturalnej wcześniej byłam na kopenhadzkiej i schudłam 6 kg zostało mi do pozbycia się jeszcze około 30 kg myślę że osiagne swój cel wczesniej nigdy nie tyłam moja waga była zawsze równa 56 lub 60 kg w okresie zimowym ale miałam wiecej ruchu a taraz mam prace siedzacą wiec w ostatnich 3 latach przybyło mi sporo kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×