Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

ja jestem w zwiazku d 4 miesiecy i jestem bardzo szczesliwa...mam nadzieje ze sie wszystko bedzie ukladalo...jak narazie nie mielismy zadnej wiekszej klotni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :D jak narazie jest super :) i mam nadzieje, ze juz tak pozostanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula - zazdroszcze... ja ze swoim klocilam sie po 1.5 roku ciagle.. i w koncu mialam dosc, i zerwalam z nim podobno w przebojowy sposob... moze troche chamski :D ale nalezalo sie, frajerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziula0605 napewno bedzie ok :) Ja tez sie z moim nie kloce! Pierwszy raz tak mam! Wszystko sobie od razu wyjasniamy i nie ma zbednych nieporozumien! Jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoras z was jest moze na fotce zalogowana?? ja jetem..ale na razie bez zdjecia niestetyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyky male sa..ale duzych nie ma... i te male sie wyjasnia... i sie godzi pozniej hihi...mam nadzieje ze sie bedzie ukladalo w koncu...WAM tez tego zycze...kazda kobieta zasluguje na fajnego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zalogowana ale tez bez fotki! Zalozylam ten profil po to by moc kogos szpiegowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche smieszny... przyjechal do mnie pod szkole, caly dzien udawalam ze jest wszytsko w porzadku... kiedy juz skonczylam lekcje, on czekal na mnie przed szkola, przed samochodem, no i zamowilam kiedys przez internet kalendarz z naszymi zdjeciami na kazdy miesiac, no i wyszlam ze szkoly i podeszlam do niego i mowie \"to mial byc prezent dla Ciebie\" (rzucajac ma w klate) \"wykasuj moj numer my sie juz nie znamy\" i sobie poszlam.. 3x za mna biegl!! a potem na swiatlach wstrzymal ruch i wysiadl i dal mi ten prezent a ja na jego oczach wyrzucilam do kosza, a on po hamulach dal i pojechal dalej.. dzwonil , pisal sobie monolog.. juz chcial sie zabijac. a jeszcze przed ta sytuacja tez juz chcialam z nim zerwac w sumie zerwalam to rozplakal mi sie.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpiegowac powiadasz... spoczko;P ja chce zdjecie tam umiescic ale zadnego nie mam na kompie normalnego bo formata mialam... i przepadlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej! nie wiem co bym zrobila jakby mi sie facet rozplakal.. nie wiedzialabym co zrobic... dziwna sytuacja... a skoro o plakaniu...nienawidze tego robic, gdy ktos widzi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu Magda powiem Ci, ze faktycznie troche to chamskie bylo ;) no ale jak mu sie nalezalo to co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdy... no ale czasmi ci najgorsi faceci maja takie fajne dziewczyny... ktore sa zakochane i maja klapki na oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy fajny facet zasluguje na fajna dziewczyne :D I wcale nie chodzi tu o urode ale o charakter!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras z Was moze mi polecic szampon dobry do wlosow farbowanych?? blond mam i chce o nie dbac jak najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to szampon wcale nie jest az tak bardzo istotny, lepiej zainwestowac w dobra odzywke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×