Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

Gość od zawsze wiedziałam
stańczyk>> ale sam musisz przyznać, że szczególnie się lubujesz w atakowaniu niektórych osób;);) Ty łagodny jak baranek?? uważaj bo uwierzę:P cieszę się że sytuacja z M. się rozwija we właściwym kierunku:D:D oby tak dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje bo dzis bez tego wszystko mi sie wali... nie odpisal.. ale to jeszcze nic... nie mam sily i nawet nie chce mi sie o tym gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM JUZ!! cieszyta sie?:D nie przejmuj sie ze nie odpisal... odpusc sobie go.. nie ma co.. ehhh co tam? opowiedzcie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda... wyszlabym na idiotke gdybym zaproponowala spotkanie.. a tak ..p oprostu podziekowalam.. i juz... trudno... tylko jakos oczy mi si e poca... ale nie wazne .. magda co tam u twojego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacz... nie ma co.. bedziesz miala jeszcze nie jednego.. masz za soba swietna przygode!:) malo kto taka ma.. u mojego.. (?) kolegi.. :/ ... no odpisal mi nawet nie spodziewalam sie... ale nic milego nie napisał.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rok temu.. teraz trzymam kcuki za znajomych... nie martw sie to nic strasznego... duzo nerwow ale minie tak szybko ze nawet nie edziesz wiedziec ze juzpo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez trzymam kciuki za znajomych... w tym roku az za 10 kolegow trzymam mocno... ja sie szykuje na historie i wos no i angielski... teraz co robisz?jakies studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Magda... ta tajemnicza M. to naprawde tajemnicza ososba a na dodatek dluga historia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja , tylko ze ja angielski.. obawiam sie wosu ale jak dzis patrzylam z kolega na wczesniejsze matury to glownie przewazaja teksty.. czyli czytanie ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda a tak na marginesie czasem mozesz sie o kims czegos dowiedziec jezeli klikniesz na jego czarny nick... no chyba ze nic nie napisal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×